Startliste for Forum Horsens Cup 2011 Finaler
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
# | Løb | Runde | Sponsor | Deltagerliste | Startliste |
---|---|---|---|---|---|
2 | 50m Bryst damer omsvøm | Direkte finale | Startliste | ||
3 | 100m Frisvømning Herrer | Direkte finale | AirTjek Boligventilation | Deltagerliste | Startliste |
4 | 100m Frisvømning Damer | Direkte finale | Careitec A/S | Deltagerliste | Startliste |
17 | 50m Brystsvømning Herrer | Direkte finale | Søren Jensen A/S | Deltagerliste | Startliste |
18 | 50m Brystsvømning Damer | Direkte finale | Yding Grønt A/S | Deltagerliste | Startliste |
171 | 50m Bryst Herrer udskil | Direkte finale | Ravn Arkitektur | Deltagerliste | Startliste |
172 | 50m Bryst udskil | Direkte finale | Startliste | ||
173 | 50m Bryst udskil | Direkte finale | Startliste | ||
174 | 50m Bryst udskil | Direkte finale | Startliste | ||
175 | 50m Bryst udskil | Direkte finale | Startliste | ||
176 | 50m Bryst udskil | Direkte finale | Startliste | ||
177 | 50m Bryst udskil | Direkte finale | Startliste | ||
178 | 50m Bryst udskil | Direkte finale | Startliste | ||
181 | 50m Bryst Damer udskil | Direkte finale | Rekalmebureauet Superego | Deltagerliste | Startliste |
182 | 50m Bryst udskil | Direkte finale | Startliste | ||
183 | 50m Bryst udskil | Direkte finale | Startliste | ||
184 | 50m Bryst udskil | Direkte finale | Startliste | ||
185 | 50m Bryst udskil | Direkte finale | Startliste | ||
186 | 50m Bryst udskil | Direkte finale | Startliste | ||
187 | 50m Bryst udskil | Direkte finale | Startliste | ||
188 | 50m Bryst udskil | Direkte finale | Startliste | ||
19 | 100m Medley Herrer | Direkte finale | Andelsbolig Beringsgaard | Deltagerliste | Startliste |
20 | 100m Medley Damer | Direkte finale | Dansk Halentreprise A/S | Deltagerliste | Startliste |
5 | 50m Ryg Herrer udskil | Direkte finale | Dansk Boligbyg A/S | Deltagerliste | Startliste |
51 | 50m Ryg udskil | Direkte finale | Startliste | ||
52 | 50m Ryg udskil | Direkte finale | Startliste | ||
53 | 50m Ryg udskil | Direkte finale | Startliste | ||
54 | 50m Ryg udskil | Direkte finale | Startliste | ||
55 | 50m Ryg udskil | Direkte finale | Startliste | ||
56 | 50m Rygudskil | Direkte finale | Startliste | ||
57 | 50m Ryg udskil | Direkte finale | Startliste | ||
6 | 50m Ryg Damer udskil | Direkte finale | Deloitte Ålborg | Deltagerliste | Startliste |
61 | 50m Ryg udskil | Direkte finale | Startliste | ||
62 | 50m Ryg udskil | Direkte finale | Startliste | ||
63 | 50m Ryg udskil | Direkte finale | Startliste | ||
64 | 50m Ryg udskil | Direkte finale | Startliste | ||
65 | 50m Ryg udskil | Direkte finale | Startliste | ||
66 | 50m Ryg udskil | Direkte finale | Startliste | ||
67 | 50m Ryg udskil | Direkte finale | Startliste | ||
13 | 100m Butterfly Herrer | Direkte finale | Itrea Serverteam A/S | Deltagerliste | Startliste |
14 | 100m Butterfly Damer | Direkte finale | KB Electrotech | Deltagerliste | Startliste |
23 | 4X50m Frisvømning Herrer | Direkte finale | Dutten´s Køreskole | Deltagerliste | Startliste |
24 | 4X50m Frisvømning Damer | Direkte finale | Egelinds Malerfirma | Deltagerliste | Startliste |