Startliste for Danbolig SunSwim 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 25, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Audi Amager |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 266 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:15.13 | |
2 | 265 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:21.61 | |
3 | 49 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:21.62 | |
4 | 47 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:21.93 | |
5 | 192 | Møller Lærke | 2005 | HASLEV | 0578AN | 25 m | 1:23.20 | |
6 | 248 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:24.75 | |
7 | 50 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:25.02 | |
8 | 52 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:25.89 | |
9 | 183 | Olesen Sisse Berg | 2005 | HASLEV | 0514AB | 25 m | 1:26.84 | |
10 | 54 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:27.89 | |
11 | 316 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 1:28.07 | |
12 | 118 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:31.36 | |
13 | 230 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:33.12 | |
14 | 97 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | 1:33.83 | |
15 | 155 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBORG | 0716AL | 50 m | 1:33.99 | |
16 | 146 | Bjerborg Isabella Holme | 2005 | KALUNDBORG | 0536AV | 50 m | 1:35.38 | |
17 | 237 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:35.46 | |
18 | 194 | Lodstrup Mathilde Hjort | 2005 | HASLEV | 0554AO | 25 m | 1:35.63 | |
19 | 61 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | 1:36.11 | |
20 | 56 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 50 m | 1:36.15 | |
21 | 259 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:36.23 | |
22 | 244 | Nielsen Sophie | 2006 | ODSHERRED | 0688AR | 25 m | 1:37.01 | |
23 | 14 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 25 m | 1:40.19 | |
24 | 191 | Hansen Nicoline | 2004 | HASLEV | 0468AU | 25 m | 1:40.70 | |
25 | 58 | Jørgens Filippa Tvistholm | 2008 | SOLRØD | 0878AM | 25 m | 1:40.88 | |
26 | 252 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:41.76 | |
27 | 160 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 50 m | 1:42.40 | |
28 | 4 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 25 m | 1:45.23 | |
29 | 20 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 25 m | 1:45.55 | |
30 | 119 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:47.70 | |
31 | 242 | Hansen Camilla Drusdal | 2004 | ODSHERRED | 25 m | 1:48.09 | ||
32 | 1 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 25 m | 1:48.18 | |
33 | 116 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 50 m | 1:48.68 | |
34 | 57 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 50 m | 1:49.26 | |
35 | 17 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 25 m | 1:49.46 | |
36 | 200 | Baad Anna | 2007 | HASLEV | 0744AV | 25 m | 1:50.79 | |
37 | 78 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:51.89 | |
38 | 81 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 50 m | 1:52.43 | |
39 | 19 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 25 m | 1:52.81 | |
40 | 262 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 50 m | 1:53.95 | |
41 | 163 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:54.48 | |
42 | 220 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 1:54.81 | |
43 | 175 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 0518AC | 50 m | 1:55.53 | |
44 | 16 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 25 m | 1:58.63 | |
45 | 174 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 50 m | 1:59.24 | |
46 | 9 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 25 m | 2:00.50 | |
47 | 121 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 2:01.16 | |
48 | 129 | Sommer Nia | 2010 | KØGE | 1074AA | 25 m | 2:03.13 | |
49 | 123 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 2:04.75 | |
50 | 27 | Bihlet Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 25 m | 2:05.44 | |
51 | 133 | Jensen Tilde Kjærsgaatd | 2009 | KØGE | 0982AB | 25 m | 2:08.68 | |
52 | 167 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 50 m | 2:10.89 | |
53 | 25 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 25 m | 2:12.54 | |
54 | 6 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 25 m | 2:18.17 | |
55 | 5 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 25 m | 2:20.00 | |
56 | 13 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 25 m | 2:20.00 | |
57 | 28 | Høgh Saga | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AA | 25 m | 2:20.00 | |
58 | 128 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 2:21.42 | |
59 | 299 | Larse Isabella Hjortgaard | 2009 | SOLRØD | 0948AG | 25 m | 2:29.71 | |
60 | 165 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 2:32.09 | |
61 | 297 | Mahs Emma | 2009 | SOLRØD | 0944AG | 25 m | 3:13.36 | |
62 | 79 | Bro Johanne Lund | 2007 | ROSKILDE | 0772AO | 25 m | ||
63 | 122 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | ||
64 | 124 | Koch Frida | 2010 | KØGE | 1022AB | 25 m | ||
65 | 126 | Cour Josefine Frigast la | 2010 | KØGE | 1012AB | 25 m | ||
66 | 127 | Petersen Laura Steen | 2010 | KØGE | 1042AB | 25 m | ||
67 | 130 | Stølsgård Nora | 2010 | KØGE | 1036AC | 25 m | ||
68 | 134 | Lauritsen Andrea Vig | 2010 | KØGE | 1038AC | 25 m | ||
69 | 136 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | ||
70 | 138 | Borgstrøm Hannah | 2009 | KØGE | 0996AF | 25 m | ||
71 | 139 | Bonde Mathilde | 2009 | KØGE | 0964AG | 25 m | ||
72 | 243 | Jensen Christina | 2004 | ODSHERRED | 25 m | |||
73 | 247 | Olsen Cecilia | 2005 | ODSHERRED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 maj 2019 |
Licens til Solrød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:03 |