2019-07-18   21:55:07
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Danbolig SunSwim 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

# Løb Runde Sponsor Startliste Programliste
1 50m Rygsvømning Damer Direkte finale Opperfelt Ejendomme ApS Startliste Programliste
2 50m Rygsvømning Herrer Direkte finale Opperfelt Ejendomme ApS Startliste Programliste
3 200m Brystsvømning Damer Direkte finale Solrød Centerforening Startliste Programliste
4 200m Brystsvømning Herrer Direkte finale Solrød Centerforening Startliste Programliste
5 25m Frisvømning Damer Direkte finale Opperfelt Ejendomme ApS Startliste Programliste
6 25m Frisvømning Herrer Direkte finale Opperfelt Ejendomme ApS Startliste Programliste
7 100m Medley Damer Direkte finale Via Biler Startliste Programliste
8 100m Medley Herrer Direkte finale Via Biler Startliste Programliste
9 200m Rygsvømning Damer Direkte finale Karlslunde Bryglaug Startliste Programliste
10 200m Rygsvømning Herrer Direkte finale Karlslunde Bryglaug Startliste Programliste
11 25m Rygsvømning Damer Direkte finale Opperfelt Ejendomme ApS Startliste Programliste
12 25m Rygsvømning Herrer Direkte finale Opperfelt Ejendomme ApS Startliste Programliste
13 50m Brystsvømning Damer Direkte finale Chimpum Startliste Programliste
14 50m Brystsvømning Herrer Direkte finale Chimpum Startliste Programliste
15 50m Frisvømning Damer Direkte finale Audi Amager Startliste Programliste
16 50m Frisvømning Herrer Direkte finale Audi Amager Startliste Programliste
17 4X50m Frisvømning Damer Direkte finale Audi Amager Startliste Programliste
18 4X50m Frisvømning Herrer Direkte finale Audi Amager Startliste Programliste
19 100m Frisvømning Damer Direkte finale A2 Auto Karlslunde Startliste Programliste
20 100m Frisvømning Herrer Direkte finale A2 Auto Karlslunde Startliste Programliste
21 50m Butterfly Damer Direkte finale ICV-ADD Travel Startliste Programliste
22 50m Butterfly Herrer Direkte finale ICV-ADD Travel Startliste Programliste
23 100m Butterfly Damer Direkte finale Smeralda Karlslunde Startliste Programliste
24 100m Butterfly Herrer Direkte finale Smeralda Karlslunde Startliste Programliste
25 100m Brystsvømning Damer Direkte finale Audi Amager Startliste Programliste
26 100m Brystsvømning Herrer Direkte finale Audi Amager Startliste Programliste
27 200m Butterfly Damer Direkte finale A-Fys Startliste Programliste
28 200m Butterfly Herrer Direkte finale A-Fys Startliste Programliste
29 100m Rygsvømning Damer Direkte finale Tvis Køkkener Startliste Programliste
30 100m Rygsvømning Herrer Direkte finale Tvis Køkkener Startliste Programliste
31 4X50m Medley Damer Direkte finale Audi Amager Startliste Programliste
32 4X50m Medley Herrer Direkte finale Audi Amager Startliste Programliste
33 200m Medley Damer Direkte finale Startliste Programliste
34 200m Medley Herrer Direkte finale Startliste Programliste
35 100m Butterfly Damer Direkte finale Startliste Programliste

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark