2019-09-18   00:27:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Per gren: Sparbanken Skåne Cup

Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.

# Gren Sponsor HeatlistaResultat
1 expand   4x50m Medley Damer Final Alltid i Farten AB  Startlista
2 expand   4x50m Medley Herrar Final HP Holding  Startlista
3 expand   50m Bröstsim Damer Final Hummel  Startlista
4 expand   50m Bröstsim Herrar Final Tomelilla Advokatbyrå  Startlista
5 expand   50m Frisim Damer Final Stoby Måleri AB  Startlista
6 expand   50m Frisim Herrar Final YBB Ystad Bilbesiktning  Startlista
7 expand   50m Fjärilsim Damer Final Tandtekniska Laboratoriet  Startlista
8 expand   50m Fjärilsim Herrar Final Sparbanken Skåne  Startlista
9 expand   50m Ryggsim Damer Final Ystads Rörtjänst  Startlista
10 expand   50m Ryggsim Herrar Final Bareko Sport  Startlista
11 expand   4x50m Frisim Damer Final Otto Olssons Bil  Startlista
12 expand   4x50m Frisim Herrar Final Redovisningskonsult Jens Lundgren AB  Startlista
13 expand   200m Medley Damer Final TYR  Startlista
14 expand   200m Medley Herrar Final Alite International  Startlista
15 expand   100m Medley Damer Final Teleservice  Startlista
16 expand   100m Medley Herrar Final Ystads Allehanda  Startlista
17 expand   100m Bröstsim Damer Final XL Hans Anders Bygg  Startlista
18 expand   100m Bröstsim Herrar Final Bo-Hus Bosses Bygg  Startlista
19 expand   100m Frisim Damer Final Ystad TV & Antenn AB  Startlista
20 expand   100m Frisim Herrar Final EM Home Tomelilla Möbel Hansson  Startlista
21 expand   200m Ryggsim Damer Final Svenska CD-Data  Startlista
22 expand   200m Ryggsim Herrar Final Mio Ystad  Startlista
23 expand   1500m Frisim Damer Final HP Holding  Startlista
24 expand   800m Frisim Herrar Final Hummel  Startlista
25 expand   4x50m Medley Damer Final Tomelilla Advokatbyrå  Startlista
26 expand   4x50m Medley Herrar Final Stoby Måleri AB  Startlista
27 expand   400m Frisim Damer Final YBB Ystad Bilbesiktning  Startlista
28 expand   400m Frisim Herrar Final Tandtekniska Laboratoriet  Startlista
29 expand   200m Frisim Damer Final Sparbanken Skåne  Startlista
30 expand   200m Frisim Herrar Final Ystads Rörtjänst  Startlista
31 expand   100m Fjärilsim Damer Final Bareko Sport  Startlista
32 expand   100m Fjärilsim Herrar Final Otto Olssons Bil  Startlista
33 expand   100m Ryggsim Damer Final Redovisningskonsult Jens Lundgren AB  Startlista
34 expand   100m Ryggsim Herrar Final TYR  Startlista
35 expand   200m Bröstsim Damer Final Alite International  Startlista
36 expand   200m Bröstsim Herrar Final Teleservice  Startlista
37 expand   800m Frisim Damer Final Café Perrongen  Startlista
38 expand   1500m Frisim Herrar Final HP Holding  Startlista
39 expand   4x50m Frisim Damer Final Hummel  Startlista
40 expand   4x50m Frisim Herrar Final Sparbankstiftelsen Färs & Frosta  Startlista
41 expand   25m Fjärilsim Damer Final Stoby Måleri AB  Startlista
42 expand   25m Fjärilsim Herrar Final YBB Ystad Bilbesiktning  Startlista
43 expand   25m Fjärilsim Damer Final Tandtekniska Laboratoriet  Startlista
44 expand   25m Fjärilsim Herrar Final Sparbanken Skåne  Startlista
45 expand   50m Fjärilsim Damer Final Ystads Rörtjänst  Startlista
46 expand   50m Fjärilsim Herrar Final Bareko Sport  Startlista
47 expand   50m Bröstsim Damer Final Otto Olssons Bil  Startlista
48 expand   50m Bröstsim Herrar Final Redovisningskonsult Jens Lundgren AB  Startlista
49 expand   50m Bröstsim Damer Final TYR  Startlista
50 expand   50m Bröstsim Herrar Final Alite International  Startlista
51 expand   100m Bröstsim Damer Final Teleservice  Startlista
52 expand   100m Bröstsim Herrar Final Ystad Arena  Startlista
53 expand   50m Frisim Damer Final HP Holding  Startlista
54 expand   50m Frisim Herrar Final Hummel  Startlista
55 expand   50m Frisim Damer Final Tomelilla Advokatbyrå  Startlista
56 expand   50m Frisim Herrar Final Stoby Måleri AB  Startlista
57 expand   100m Frisim Damer Final YBB Ystad Bilbesiktning  Startlista
58 expand   100m Frisim Herrar Final Tandtekniska Laboratoriet  Startlista
59 expand   4x50m Medley Damer Final Sparbanken Skåne  Startlista
60 expand   4x50m Medley Herrar Final Ystads Rörtjänst  Startlista
61 expand   100m Medley Damer Final Bareko Sport  Startlista
62 expand   100m Medley Herrar Final Otto Olssons Bil  Startlista
63 expand   100m Medley Damer Final Redovisningskonsult Jens Lundgren AB  Startlista
64 expand   100m Medley Herrar Final TYR  Startlista
65 expand   100m Medley Damer Final Alite International  Startlista
66 expand   100m Medley Herrar Final Teleservice  Startlista
67 expand   50m Ryggsim Damer Final HP Holding  Startlista
68 expand   50m Ryggsim Herrar Final Hummel  Startlista
69 expand   50m Ryggsim Damer Final Stoby Måleri AB  Startlista
70 expand   50m Ryggsim Herrar Final Länsförsäkringar Skåne  Startlista
71 expand   100m Ryggsim Damer Final Sparbanken Skåne  Startlista
72 expand   100m Ryggsim Herrar Final Ystads Rörtjänst  Startlista
73 expand   4x50m Frisim Damer Final Redovisningskonsult Jens Lundgren AB  Startlista
74 expand   4x50m Frisim Herrar Final Alite International  Startlista
75 expand   4x50m Frisim Damer Final Teleservice  Startlista
76 expand   4x50m Frisim Herrar Final Ystad Arena  Startlista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner