Totala Resultat Riksmästerskapen 2020, 50m bassäng
Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Riksmästerskap (50m) 2020 Borås Uppdaterad: 2020-06-29 17:14:23
Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna Uppdaterad: 2020-06-28 15:00:13
Riksmästerskap (50m) 2020 Falun Uppdaterad: 2020-06-27 16:30:44
Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg Uppdaterad: 2020-06-27 10:11:54
Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre Uppdaterad: 2020-06-28 13:28:29
Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping Uppdaterad: 2020-06-27 19:32:56
Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka Uppdaterad: 2020-06-27 14:02:43
Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö Uppdaterad: 2020-06-27 15:05:30
Riksmästerskap (50m) 2020 Norrköping med KM Uppdaterad: 2020-06-27 13:34:36
Riksmästerskap (50m) 2020 Örebro Uppdaterad: 2020-06-28 13:13:30
Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle Uppdaterad: 2020-06-28 10:45:14
Riksmästerskap (50m) 2020 Sjöbo Uppdaterad: 2020-06-28 11:44:17
Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm (Spårvägens SF) Uppdaterad: 2020-06-28 14:48:06
Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm, Eriksdalsbadet Uppdaterad: 2020-06-27 14:24:35
Riksmästerskap (50m) 2020 Täby Uppdaterad: 2020-06-28 14:54:13
Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå Uppdaterad: 2020-06-29 22:46:18
Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala Uppdaterad: 2020-06-27 12:01:11
Riksmästerskap (50m) 2020 Vällingby med KM Uppdaterad: 2020-06-27 00:07:17
Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås Uppdaterad: 2020-06-28 18:26:58
Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet Uppdaterad: 2020-06-28 15:11:02
200m Fjärilsim Herrar Final, Senior, Uppdaterad: 2020-06-29 22:46:18
# | Förnamn | Efternamn | Född | Förening | Tävling | Tid |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip | Björkholm | 1998 | Västerås Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås | 2:09.37 |
2 | Edwin | Nystrand | 2002 | Sala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås | 2:09.64 |
3 | Erik | Persson | 1994 | Kungsbacka Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:10.94 |
4 | Markus | Malm | 1997 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:11.27 |
5 | Dennis | Partanen | 2003 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:11.69 |
6 | Henrik | Kraemer | 2005 | Lidköpings Gymnastik o SS | Riksmästerskap (50m) 2020 Borås | 2:14.68 |
7 | Gabriel | Eriksson | 2004 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:16.74 |
8 | Victor | Johansson | 1998 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:16.85 |
9 | Albin | Lövgren | 1999 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:18.21 |
10 | Emanuel | Tidåsen | 2002 | Växjö Simsällskap | Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet | 2:19.20 |
11 | Viktor | Henrysson | 2003 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:20.42 |
12 | Axel | Lewander | 2004 | Stockholmspolisens IF SF | Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm, Eriksdalsbadet | 2:21.72 |
13 | Karl | Hydén Liljegren | 2001 | Malmö Kappsimningsklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö | 2:21.80 |
14 | Noah | Emanuelsson | 2003 | Simklubben Elfsborg | Riksmästerskap (50m) 2020 Borås | 2:23.03 |
15 | Job | Sanders | 2003 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:23.47 |
16 | Gustaf | Wänt | 2004 | Kungsbacka Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka | 2:23.74 |
17 | Alfred | Rosberg | 2003 | Sjöbo Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Sjöbo | 2:25.65 |
18 | Douglas | Romare | 2001 | Malmö Kappsimningsklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö | 2:25.71 |
19 | Loke | Egnell | 2003 | Göteborg Sim | Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg | 2:25.79 |
20 | Mario | Orrego | 2006 | Eskilstuna Simklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna | 2:27.12 |
21 | Peter | Jivanov | 2002 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:27.59 |
22 | Carl | Ewertz | 2002 | Malmö Kappsimningsklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö | 2:28.03 |
23 | Marcus | Holmquist | 2000 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:28.25 |
24 | Anton | Hegmegi | 2005 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:28.89 |
25 | Nils | Backlund | 2002 | Spårvägen Simförening | Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm (Spårvägens SF) | 2:29.14 |
26 | Olle | Nilsson | 2004 | Sala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås | 2:29.93 |
27 | Fredrik | Karlsson | 2004 | Eskilstuna Simklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna | 2:30.16 |
28 | Gabriel | Leijon | 2006 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 2:31.96 |
29 | Anton | Wallin | 2000 | Mölndals Allmänna Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Örebro | 2:32.92 |
30 | Carl | Bönnemark | 2006 | Norrköpings Kappsimningsklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Norrköping med KM | 2:34.04 |
31 | Tobias | Karlsson | 2002 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:34.13 |
32 | Max | Grubesic | 2004 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:34.30 |
33 | Jonathan | Ravn Rehnström | 2005 | Malmö Kappsimningsklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö | 2:34.32 |
34 | Ludvig | Utterström | 2004 | Njurunda Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Falun | 2:35.07 |
35 | Tage | Helin | 2007 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 2:35.14 |
36 | Victor | Tremblay | 2001 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:36.06 |
37 | Oscar | Flores | 2005 | Stockholms Kappsimningsklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Vällingby med KM | 2:36.07 |
38 | Maxim | Jelagin | 2005 | Lidingö Simklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm, Eriksdalsbadet | 2:36.63 |
39 | Felix | Wrakén | 2003 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:38.06 |
40 | Kevin | Chen | 2004 | Göteborg Sim | Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg | 2:38.39 |
41 | Victor | Ekblad | 2004 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:39.24 |
42 | Oliver | Haux | 2005 | Täby Sim | Riksmästerskap (50m) 2020 Täby | 2:39.31 |
43 | David | Bergqvist | 2005 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:42.20 |
44 | William | Erneholm | 2006 | Spårvägen Simförening | Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm (Spårvägens SF) | 2:43.40 |
45 | Bence | Barnabás Márkus | 2005 | Simklubben Laxen | Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre | 2:45.33 |
46 | Elias | Arvidsson | 2005 | Strängnäs Simklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna | 2:45.94 |
47 | Robin | Andersson | 2003 | Umeå Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå | 2:46.07 |
48 | Jakob | Starkenberg | 2004 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:47.59 |
49 | Oliver | Munn | 2007 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 2:50.24 |
50 | Daniel | Parker | 2004 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 2:50.61 |
51 | Patrik | Petkoczi | 2002 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:52.24 |
52 | Arvid | Högström | 2006 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 2:58.87 |
53 | David | Liu | 2004 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 3:04.52 |
54 | Artur | Norman | 2005 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 3:14.96 |
55 | Johan | Pellfolk | 2007 | Karlstads Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle | 3:17.03 |
56 | Otto | Lövdahl | 2007 | Simklubben Laxen | Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre | 3:18.87 |
- | Alvin | Pelling Trautenberger | 2006 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | DSQ |
- | Jonathan | Holmberg | 2000 | Västerås Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås | DSQ |
200m Fjärilsim Herrar Final, Junior, Uppdaterad: 2020-06-29 22:46:18
# | Förnamn | Efternamn | Född | Förening | Tävling | Tid |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edwin | Nystrand | 2002 | Sala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås | 2:09.64 |
2 | Dennis | Partanen | 2003 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:11.69 |
3 | Henrik | Kraemer | 2005 | Lidköpings Gymnastik o SS | Riksmästerskap (50m) 2020 Borås | 2:14.68 |
4 | Gabriel | Eriksson | 2004 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:16.74 |
5 | Emanuel | Tidåsen | 2002 | Växjö Simsällskap | Riksmästerskap (50m) Växjö (Ljungby) med VöSS racet | 2:19.20 |
6 | Viktor | Henrysson | 2003 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:20.42 |
7 | Axel | Lewander | 2004 | Stockholmspolisens IF SF | Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm, Eriksdalsbadet | 2:21.72 |
8 | Karl | Hydén Liljegren | 2001 | Malmö Kappsimningsklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö | 2:21.80 |
9 | Noah | Emanuelsson | 2003 | Simklubben Elfsborg | Riksmästerskap (50m) 2020 Borås | 2:23.03 |
10 | Job | Sanders | 2003 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:23.47 |
11 | Gustaf | Wänt | 2004 | Kungsbacka Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka | 2:23.74 |
12 | Alfred | Rosberg | 2003 | Sjöbo Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Sjöbo | 2:25.65 |
13 | Douglas | Romare | 2001 | Malmö Kappsimningsklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö | 2:25.71 |
14 | Loke | Egnell | 2003 | Göteborg Sim | Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg | 2:25.79 |
15 | Mario | Orrego | 2006 | Eskilstuna Simklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna | 2:27.12 |
16 | Peter | Jivanov | 2002 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:27.59 |
17 | Carl | Ewertz | 2002 | Malmö Kappsimningsklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö | 2:28.03 |
18 | Marcus | Holmquist | 2000 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:28.25 |
19 | Anton | Hegmegi | 2005 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:28.89 |
20 | Nils | Backlund | 2002 | Spårvägen Simförening | Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm (Spårvägens SF) | 2:29.14 |
21 | Olle | Nilsson | 2004 | Sala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås | 2:29.93 |
22 | Fredrik | Karlsson | 2004 | Eskilstuna Simklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna | 2:30.16 |
23 | Gabriel | Leijon | 2006 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 2:31.96 |
24 | Anton | Wallin | 2000 | Mölndals Allmänna Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Örebro | 2:32.92 |
25 | Carl | Bönnemark | 2006 | Norrköpings Kappsimningsklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Norrköping med KM | 2:34.04 |
26 | Tobias | Karlsson | 2002 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:34.13 |
27 | Max | Grubesic | 2004 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:34.30 |
28 | Jonathan | Ravn Rehnström | 2005 | Malmö Kappsimningsklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö | 2:34.32 |
29 | Ludvig | Utterström | 2004 | Njurunda Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Falun | 2:35.07 |
30 | Tage | Helin | 2007 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 2:35.14 |
31 | Victor | Tremblay | 2001 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:36.06 |
32 | Oscar | Flores | 2005 | Stockholms Kappsimningsklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Vällingby med KM | 2:36.07 |
33 | Maxim | Jelagin | 2005 | Lidingö Simklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm, Eriksdalsbadet | 2:36.63 |
34 | Felix | Wrakén | 2003 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:38.06 |
35 | Kevin | Chen | 2004 | Göteborg Sim | Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg | 2:38.39 |
36 | Victor | Ekblad | 2004 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:39.24 |
37 | Oliver | Haux | 2005 | Täby Sim | Riksmästerskap (50m) 2020 Täby | 2:39.31 |
38 | David | Bergqvist | 2005 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:42.20 |
39 | William | Erneholm | 2006 | Spårvägen Simförening | Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm (Spårvägens SF) | 2:43.40 |
40 | Bence | Barnabás Márkus | 2005 | Simklubben Laxen | Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre | 2:45.33 |
41 | Elias | Arvidsson | 2005 | Strängnäs Simklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna | 2:45.94 |
42 | Robin | Andersson | 2003 | Umeå Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå | 2:46.07 |
43 | Jakob | Starkenberg | 2004 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:47.59 |
44 | Oliver | Munn | 2007 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 2:50.24 |
45 | Daniel | Parker | 2004 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 2:50.61 |
46 | Patrik | Petkoczi | 2002 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:52.24 |
47 | Arvid | Högström | 2006 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 2:58.87 |
48 | David | Liu | 2004 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 3:04.52 |
49 | Artur | Norman | 2005 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 3:14.96 |
50 | Johan | Pellfolk | 2007 | Karlstads Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle | 3:17.03 |
51 | Otto | Lövdahl | 2007 | Simklubben Laxen | Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre | 3:18.87 |
- | Alvin | Pelling Trautenberger | 2006 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | DSQ |
- | Jonathan | Holmberg | 2000 | Västerås Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås | DSQ |
200m Fjärilsim Herrar Final, Uppdaterad: 2020-06-29 22:46:18
0 - 15
# | Förnamn | Efternamn | Född | Förening | Tävling | Tid |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Henrik | Kraemer | 2005 | Lidköpings Gymnastik o SS | Riksmästerskap (50m) 2020 Borås | 2:14.68 |
2 | Mario | Orrego | 2006 | Eskilstuna Simklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna | 2:27.12 |
3 | Anton | Hegmegi | 2005 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:28.89 |
4 | Gabriel | Leijon | 2006 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 2:31.96 |
5 | Carl | Bönnemark | 2006 | Norrköpings Kappsimningsklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Norrköping med KM | 2:34.04 |
6 | Jonathan | Ravn Rehnström | 2005 | Malmö Kappsimningsklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Malmö | 2:34.32 |
7 | Tage | Helin | 2007 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 2:35.14 |
8 | Oscar | Flores | 2005 | Stockholms Kappsimningsklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Vällingby med KM | 2:36.07 |
9 | Maxim | Jelagin | 2005 | Lidingö Simklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm, Eriksdalsbadet | 2:36.63 |
10 | Oliver | Haux | 2005 | Täby Sim | Riksmästerskap (50m) 2020 Täby | 2:39.31 |
11 | David | Bergqvist | 2005 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:42.20 |
12 | William | Erneholm | 2006 | Spårvägen Simförening | Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm (Spårvägens SF) | 2:43.40 |
13 | Bence | Barnabás Márkus | 2005 | Simklubben Laxen | Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre | 2:45.33 |
14 | Elias | Arvidsson | 2005 | Strängnäs Simklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna | 2:45.94 |
15 | Oliver | Munn | 2007 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 2:50.24 |
16 | Arvid | Högström | 2006 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 2:58.87 |
17 | Artur | Norman | 2005 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 3:14.96 |
18 | Johan | Pellfolk | 2007 | Karlstads Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Säffle | 3:17.03 |
19 | Otto | Lövdahl | 2007 | Simklubben Laxen | Riksmästerskap (50m) 2020 Halmstad Yngre | 3:18.87 |
- | Alvin | Pelling Trautenberger | 2006 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | DSQ |
200m Fjärilsim Herrar Final, Uppdaterad: 2020-06-29 22:46:18
16 - 17
# | Förnamn | Efternamn | Född | Förening | Tävling | Tid |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dennis | Partanen | 2003 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:11.69 |
2 | Gabriel | Eriksson | 2004 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:16.74 |
3 | Viktor | Henrysson | 2003 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:20.42 |
4 | Axel | Lewander | 2004 | Stockholmspolisens IF SF | Riksmästerskap (50m) 2020 Stockholm, Eriksdalsbadet | 2:21.72 |
5 | Noah | Emanuelsson | 2003 | Simklubben Elfsborg | Riksmästerskap (50m) 2020 Borås | 2:23.03 |
6 | Job | Sanders | 2003 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:23.47 |
7 | Gustaf | Wänt | 2004 | Kungsbacka Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Kungsbacka | 2:23.74 |
8 | Alfred | Rosberg | 2003 | Sjöbo Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Sjöbo | 2:25.65 |
9 | Loke | Egnell | 2003 | Göteborg Sim | Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg | 2:25.79 |
10 | Olle | Nilsson | 2004 | Sala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Västerås | 2:29.93 |
11 | Fredrik | Karlsson | 2004 | Eskilstuna Simklubb | Riksmästerskap (50m) 2020 Eskilstuna | 2:30.16 |
12 | Max | Grubesic | 2004 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:34.30 |
13 | Ludvig | Utterström | 2004 | Njurunda Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Falun | 2:35.07 |
14 | Felix | Wrakén | 2003 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:38.06 |
15 | Kevin | Chen | 2004 | Göteborg Sim | Riksmästerskap (50m) 2020 Göteborg | 2:38.39 |
16 | Victor | Ekblad | 2004 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:39.24 |
17 | Robin | Andersson | 2003 | Umeå Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Umeå | 2:46.07 |
18 | Jakob | Starkenberg | 2004 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 2:47.59 |
19 | Daniel | Parker | 2004 | Upsala Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Uppsala | 2:50.61 |
20 | David | Liu | 2004 | Jönköpings Simsällskap | Riksmästerskap (50m) 2020 Jönköping | 3:04.52 |