Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-02 17:32:53
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-02 17:27:42
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 17:38:08
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 18:33:41
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 17:50:41
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 17:42:11
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 17:47:36
1, T11,12,13,14,15 100m RU, Päivitetty: 2018-11-02 18:33:41
11 - 11
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Matilda | Leppänen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:23.07 |
2 | Siiri | Haverinen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:23.16 |
3 | Tuuli | Peltola | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:23.40 |
4 | Mirelle | Hirsiniemi | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:24.72 |
5 | Jenni | Korkeamäki | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:25.50 |
6 | Inka | Hämäläinen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:26.90 |
7 | Joanna | Högback | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:28.84 |
8 | Hanna | Törmä | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:29.30 |
9 | Anita | Mäkinen | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:30.01 |
10 | Iida | Tawast | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:30.06 |
11 | Hanni | Koski | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:30.22 |
12 | Petra | Nieminen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:30.25 |
13 | Kerttu | Rantanen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:30.27 |
14 | Anni | Mäki-Hokkonen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:30.49 |
15 | Esra | Ergüner | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:30.99 |
16 | Vilma | Vatanen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:31.41 |
17 | Nella | Kortteinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:32.01 |
18 | Emmi | Salo | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:32.07 |
19 | Aino | Ruottinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:32.47 |
20 | Anja | Miao | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:32.84 |
21 | Annabella | Karjalainen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:33.03 |
22 | Aino | Ruotsalainen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:33.07 |
23 | Erin | Heinikangas | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:33.40 |
24 | Pinja | Lepistö | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:34.03 |
25 | Vieno | Tikkanen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:34.19 |
26 | Ellen | Lindell | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:34.23 |
27 | Peppi | Lehtinen | Kankaanpään Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:34.28 |
28 | Amanda | Ahinko | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:34.44 |
29 | Edith | Ervasti | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:34.55 |
30 | Anni | Frusti | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:34.62 |
31 | Oosa | Tourunen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:34.77 |
32 | Veera | Malmelin | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:34.81 |
33 | Ida | Savolainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:35.09 |
34 | Sofia | Oksa | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:35.14 |
35 | Hertta | Nieminen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:35.19 |
36 | Salli | Sepponen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:35.34 |
37 | Ellen | Krüger | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:35.40 |
38 | Linnea | Koski | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:35.47 |
39 | Enna | Äyrämöinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:35.58 |
40 | Veera | Oila | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:36.10 |
41 | Amanda | Hirvonen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:36.16 |
42 | Eerika | Ekdahl | Nivalan Saukot | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:36.34 |
43 | Anna | Salo | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:36.40 |
44 | Elsa | Joseph | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:36.53 |
45 | Aurora | Änäkkälä | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:37.13 |
46 | Kiia | Koivisto | Loimaan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:37.37 |
47 | Ruut | Salmi | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:37.59 |
48 | Dominika | Stalinskaja | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:37.74 |
49 | Iinu | Tiainen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:38.08 |
50 | Miisa | Järvinen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:38.16 |
51 | Amanda | Vuori | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:38.59 |
52 | Elli | Isometsä | Kankaanpään Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:38.72 |
53 | Minea | Kumlander | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:38.73 |
54 | Hilla | Lehtonen | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:39.00 |
55 | Sofia | Palojärvi | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:39.10 |
56 | Eevi | Hirvasoja | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:39.68 |
57 | Olivia | Loukkola | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:39.75 |
58 | Emmiina | Eho | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:39.98 |
59 | Hanna | Saarenpää | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:40.05 |
60 | Milja | Weckström | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:40.16 |
61 | Milka | Marjakaarto | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:40.58 |
62 | Saimi | Kiviniemi | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:41.13 |
63 | Aava | Näykki | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:41.25 |
64 | Emilia | Istomina | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:41.28 |
65 | Milja | Laakkonen | Keuruun Toverit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:41.30 |
66 | Iisa-erika | Auranen | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:41.34 |
67 | Liisa | Peetsu | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:41.52 |
68 | Rahma | Ezzat | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:41.57 |
69 | Emma | Tissari | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:41.74 |
70 | Hilla-maaria | Juhola | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:41.78 |
71 | Emma | Autio | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:41.94 |
72 | Neri | Lätti | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:42.06 |
73 | Iina | Pasuri | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:42.42 |
74 | Saima | Peltonen | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:42.82 |
75 | Mea | Prykäri | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:43.08 |
76 | Michelle | Fellman | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:43.10 |
77 | Vilma | Saarimäki | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:43.23 |
78 | Kristina | Helsing | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:43.24 |
79 | Lotta | Janhunen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:43.29 |
80 | Pinja | Niskanen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:43.38 |
81 | Veera | Mäkelä | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:43.43 |
82 | Minea | Törhönen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:43.67 |
83 | Iida | Kemppainen | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:43.73 |
84 | Veera | Nurmikolu | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:43.77 |
85 | Aino | Laine | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:44.05 |
86 | Aada-julia | Laakso | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:44.47 |
87 | Sandra | Savolainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:44.74 |
88 | Emma Olivia | Mattila | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:44.78 |
89 | Katri | Kulovuori | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:44.89 |
90 | Meeri | Uusitalo | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:45.03 |
91 | Noora | Tuominen | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:45.36 |
92 | Emma | Nissinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:45.72 |
93 | Senni | Piirainen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:45.97 |
94 | Mia | Peake | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:45.99 |
95 | Aino | Mustonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:46.47 |
96 | Josefina | Vainio | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:46.62 |
97 | Agnes | Ruusumo | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:46.89 |
98 | Joanna | Kivelä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:46.97 |
99 | Venla | Karialho | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:47.22 |
100 | Linnea | Azzola | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:47.61 |
101 | Aina | Keiski | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:47.80 |
102 | Iita | Viinisalo | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:48.12 |
103 | Viia | Tossavainen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:48.53 |
104 | Netta | Halttunen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:48.61 |
105 | Ida | Paaskoski | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:49.09 |
106 | Fanni | Auri | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:49.23 |
107 | Anna | Lindholm | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:49.57 |
108 | Silvia | Koskela | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:49.85 |
109 | Krette | Mullamaa | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:50.01 |
110 | Ella | Gylden | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:50.54 |
111 | Hilma | Ahonen | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:50.55 |
112 | Luna | Sivonen | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:51.68 |
113 | Tiia | Liuski | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:52.00 |
114 | Olivia | Aravirta | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:52.01 |
115 | Siiri | Rantala | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:52.61 |
116 | Minea | Kynnäs | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:52.99 |
117 | Juuli | Uusitalo | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:53.07 |
118 | Elsi | Vedenjuoksu | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:53.54 |
119 | Ennimaija | Mäntynen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:53.59 |
120 | Alma | Holmlund | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:53.84 |
121 | Maija | Ollikainen | Keuruun Toverit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:54.32 |
122 | Sofia | Järvi | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:54.39 |
123 | Kaisla | Henttu | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:56.09 |
124 | Linn | Löfqvist | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:56.13 |
125 | Riia | Aho | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:57.44 |
126 | Noora | Salo | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:57.73 |
127 | Aura | Haunia | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:57.78 |
128 | Ida | Koivulahti | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:57.81 |
129 | Ella | Valdolin | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:58.04 |
130 | Elina | Jaako | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:58.40 |
131 | Aino | Leinonen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:58.41 |
132 | Sofie | Apajasalo | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:00.95 |
133 | Aino | Hannus | Keuruun Toverit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:01.73 |
134 | Minni-maria | Vesma | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:02.67 |
135 | Saaga | Lehmus | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:06.28 |
136 | Ilona | Sormunen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:16.15 |
- | Aada | Mäkinen | Nivalan Saukot | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Eevi | Riekki | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Sofia | Soininen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Iisa | Mattila | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Iita | Kimpimäki | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Maija | Leinonen | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Maija Sofia | Lyly-Yrjänäinen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Kaisa | Keränen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
1, T11,12,13,14,15 100m RU, Päivitetty: 2018-11-02 18:33:41
12 - 12
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ellen | Kaituri | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:14.11 |
2 | Lotta | Moilanen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:16.36 |
3 | Wilma | Sundt | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:17.75 |
4 | Reeta | Ollonen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:18.30 |
5 | Janina | Granberg | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:19.14 |
6 | Daniela | Lietzén | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:19.26 |
7 | Hilla | Känkänen | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:21.47 |
8 | Tinka | Tamminen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:21.51 |
9 | Iisa-lotta | Rantaniitty | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:21.76 |
10 | Tiinu | Tamminen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:21.84 |
11 | Elli | Lenkkeri | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:22.17 |
12 | Helmi | Käkelä | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:23.23 |
13 | Miina | Torvikoski | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:23.36 |
14 | Fia | Stenman | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:23.50 |
15 | Anniina | Kurvinen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:23.75 |
16 | Kaisla | Korvonen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:24.43 |
17 | Iina | Vänttinen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:24.46 |
18 | Pinja | Junttari | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:24.52 |
19 | Elsa | Vira | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:25.09 |
20 | Emilia | Pakkanen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:25.67 |
21 | Susanna | Ryynänen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:26.36 |
22 | Milla | Kiviranta | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:26.61 |
23 | Mea | Alho | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:27.05 |
24 | Nea | Elomaa | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:27.11 |
25 | Isla | Leinonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:27.34 |
26 | Aino | Kuusisto | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:27.49 |
27 | Emilia | Rahola | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:27.85 |
28 | Ronja | Vilska | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:28.56 |
29 | Sofie | Nauklér | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:28.67 |
30 | Päivä-kaisla | Seppänen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:28.69 |
30 | Malva | Salmelin | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:28.69 |
32 | Enni | Tammilehto | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:28.99 |
33 | Anni | Turunen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:29.06 |
34 | Ellen | Williamsson | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:29.12 |
35 | Cécilia | Richard | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:29.19 |
36 | Emmi | Nieminen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:29.26 |
37 | Hannah | Lamminmäki | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:29.34 |
38 | Jenna | Juhola | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:29.47 |
39 | Laura | Saarela | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:29.52 |
40 | Karoliina | Hirvelä | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:29.76 |
41 | Ippi | Ranta | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:30.25 |
42 | Tiia | Mielonen | Nivalan Saukot | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:30.46 |
43 | Meri | Elo | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:30.70 |
44 | Sofia | Lepistö | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:30.92 |
45 | Essi | Pyykkö | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:31.02 |
46 | Anna | Hynönen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:31.14 |
47 | Iiris | Soilevaara | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:31.41 |
48 | Diana | Raduly Baka | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:31.80 |
49 | Wilma | Turpeinen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:31.90 |
50 | Oona | Sarlin | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:32.41 |
51 | Sara | Seppänen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:32.64 |
52 | Katriina | Kallio | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:32.85 |
53 | Helmi | Räsänen | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:33.66 |
54 | Veera | Ele | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:33.79 |
55 | Eerika | Kivistö | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:33.80 |
56 | Silva | Salonniemi | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:33.88 |
57 | Vilma | Paajanen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:34.40 |
58 | Tytti | Rantanen | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:34.64 |
59 | Ninja | Brelo | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:34.67 |
60 | Jenni | Konnu | Uinti Imatra | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:34.74 |
60 | Ella | Salminen | Porin Pyrintö | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:34.74 |
62 | Maria | Karvonen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:34.78 |
63 | Veera | Westerlund | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:34.83 |
64 | Iina | Tapaninen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:34.90 |
65 | Janina | Paakkolanvaara | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:34.94 |
66 | Tua | Iivanainen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:35.09 |
67 | Piia | Lahtinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:35.21 |
68 | Merete | Lätti | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:35.27 |
69 | Rebekka | Ritmala | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:35.37 |
70 | Mirella | Sauhula | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:35.43 |
71 | Riikka | Broman | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:35.46 |
72 | Olivia | Kivelä | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:35.48 |
73 | Minttu | Mikkonen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:35.52 |
74 | Saaga | Keränen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:35.53 |
75 | Lily | Päivänen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:35.75 |
76 | Tilda | Aaltonen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:35.86 |
77 | Lila | Niskala | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:36.31 |
78 | Ella | Kalliokari | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:36.42 |
79 | Unna | Korja | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:36.63 |
80 | Joanna | Salonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:36.88 |
81 | Iina | Hulkki | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:36.97 |
82 | Alicja | Milczarek | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:37.05 |
83 | Anna | Hietanen | Uinti Imatra | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:37.14 |
84 | Elli | Kenttälä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:37.26 |
85 | Venla | Talvensaari | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:37.96 |
86 | Kia | Mäennenä | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:37.98 |
87 | Nelli | Jumppanen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:38.04 |
88 | Heli | Kuisma | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:38.09 |
89 | Anette | Kärkkäinen | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:38.29 |
90 | Ülle | Harjaks | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:38.30 |
91 | Elina | Toivonen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:38.71 |
92 | Amanda | Nilsson | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:38.72 |
93 | Senni | Hokkanen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:38.81 |
94 | Mia Karolina | Müürsepp | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:38.89 |
95 | Sofia | Mustonen | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:39.01 |
96 | Pinja | Pakkanen | Kankaanpään Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:39.64 |
97 | Oona | Lipponen | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:39.70 |
98 | Peppi | Ojakippola | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:40.10 |
99 | Milja | Prepula | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:40.21 |
100 | Laura | Zurban | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:40.26 |
101 | Mathilda | Heikiö | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:40.41 |
102 | Heta | Kosunen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:40.43 |
103 | Milana | Virtanen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:40.70 |
104 | Pinja | Hoffren | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:40.78 |
105 | Saaga | Kähkönen | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:40.79 |
106 | Lotta | Lönnqvist | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:40.84 |
107 | Noora | Glasin | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:40.92 |
108 | Nea | Salmela | Loimaan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:40.93 |
109 | Iida | Häcklin | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:41.12 |
110 | Viivi | Pesonen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:41.61 |
111 | Selma | Korhonen | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:41.95 |
112 | Ella | Parviainen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:42.09 |
113 | Rianna | Hoda | Loimaan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:42.36 |
114 | Laura | Lyytinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:42.39 |
115 | Fanni | Törmänen | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:42.40 |
116 | Maria | Issakainen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:42.44 |
117 | Venla | Kantanen | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:42.90 |
118 | Nelli | Lehtonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:42.92 |
119 | Seliina | Viitala | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:43.03 |
120 | Maikki | Hämäläinen | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:43.38 |
121 | Anni | Moilanen | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:43.45 |
122 | Amanda | Lång | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:43.79 |
123 | Nella | Pesonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:44.04 |
124 | Liina | Saario | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:44.50 |
125 | Erin | Ovaska | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:44.51 |
126 | Sara | Elomäki | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:44.68 |
127 | Peppi | Virokannas | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:44.78 |
128 | Neela | Perälä | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:45.04 |
129 | Sonja | Heikkilä | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:45.30 |
130 | Linda | Möttönen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:45.43 |
131 | Piitu | Perkola | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:45.48 |
132 | Ilona | Salonen | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:45.70 |
133 | Noona | Hyrkäs | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:45.81 |
134 | Milla | Haapamäki | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:45.85 |
135 | Aino | Suominen | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:46.17 |
136 | Nelly | Eriksson | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:46.34 |
137 | Jessica | Takkunen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:47.23 |
138 | Elsa | Vainio | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:47.51 |
139 | Sara | Suonio | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:47.52 |
140 | Olesia | Leshchuk | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:47.95 |
141 | Julia | Saranpää | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:48.28 |
142 | Viivi | Hallikainen | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:49.35 |
143 | Maija | Grönholm | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:49.65 |
144 | Sanni | Haaranen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:49.79 |
145 | Emilia | Häjänen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:49.87 |
146 | Riia | Pietilä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:50.31 |
147 | Annu | Pasma | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:50.53 |
148 | Saga | Mikkonen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:50.71 |
149 | Venla | Almira | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:50.72 |
150 | Helmi | Heinonen | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:50.82 |
151 | Anna | Huhtala | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:52.27 |
152 | Matilda | Suikkanen | Haminan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:52.65 |
153 | Iiris | Aittokallio | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:53.21 |
154 | Iida | Ryhänen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:53.25 |
155 | Matilda | Mäkäräinen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:53.60 |
156 | Aino | Jääskeläinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:55.32 |
157 | Anni | Backman | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:55.51 |
158 | Milla | Liimatainen | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:55.94 |
159 | Ellinor | Ollikainen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:56.41 |
160 | Janette | Sarajärvi | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:56.87 |
161 | Siiri | Pynnönen | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:56.90 |
162 | Emmalina | Piitulainen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:57.49 |
163 | Vilma | Saarelainen | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:57.74 |
164 | Mandi | Hämäläinen | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:00.94 |
165 | Noora | Riionheimo | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:02.54 |
166 | Eerika | Itkonen | Simmis Grani | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:02.58 |
167 | Armi | Wahlroos | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:02.65 |
168 | Emilia | Makkonen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:04.73 |
169 | Jenni | Järvensivu | Porin Pyrintö | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:09.69 |
- | Viivi | Häikiö | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Oosa | Mattila | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | DSQ |
- | Vivian | Vesa | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
- | Anni | Kärkkäinen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Aino | Piippo | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | DSQ |
- | Inkeri | Kuuramaa | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Alexia | Heikkilä | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Aino-elina | Kitinoja | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | DSQ |
- | Vilja | Takalo | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
1, T11,12,13,14,15 100m RU, Päivitetty: 2018-11-02 18:33:41
13 - 13
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Maria | Korkalainen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:14.38 |
2 | Teea | Jestoi | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:14.63 |
3 | Tuuli | Pippuri | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:15.89 |
4 | Aino | Hinkka | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:16.14 |
5 | Meea | Juntunen | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:16.29 |
6 | Lilli | Kulpakko | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:16.41 |
7 | Milla | Strandberg | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:16.67 |
8 | Kira | Lindroos | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:17.37 |
9 | Viivi | Säntti | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:17.80 |
10 | Aino | Koskelo | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:18.05 |
11 | Inka | Vahtola | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:18.13 |
12 | Rina | Rantanen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:18.42 |
13 | Kiia | Metsäkonkola | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:18.61 |
14 | Maura | Bergström | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:19.03 |
15 | Milla | Lempiälä | Loimaan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:19.20 |
16 | Milla | Karttunen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:19.35 |
17 | Aino | Ollikainen | Keuruun Toverit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:19.44 |
18 | Enni | Kinnunen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:20.09 |
19 | Sofi | Andström | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:20.69 |
20 | Ronja | Nevanko | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:20.98 |
21 | Kukka | Kangas | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:21.45 |
22 | Sofia | Rinne | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:21.46 |
23 | Maija | Hinkkala | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:21.77 |
24 | Elina | Ryynänen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:21.85 |
25 | Ellen | Kettunen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:22.02 |
26 | Pihla | Äkkinen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:22.09 |
27 | Ella | Suominen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:22.12 |
28 | Vilma | Kiviniemi | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:22.24 |
29 | Aada | Hirvasoja | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:22.29 |
30 | Saara | Raulos | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:22.42 |
31 | Kaarina | Rihte | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:22.44 |
32 | Melissa | Miettinen | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:22.48 |
33 | Amanda | Riuttanen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:22.75 |
34 | Sonila | Selimi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:23.41 |
35 | Lumi | Luoma | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:23.50 |
36 | Ronja | Maude | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:23.64 |
37 | Sivi | Juvakka | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:23.67 |
37 | Meri | Luoma | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:23.67 |
39 | Minttu | Kiili | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:23.81 |
40 | Milla | Marttila | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:24.31 |
41 | Vilma | Rintala | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:24.35 |
42 | Jenni | Kurki | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:24.46 |
42 | Viola | Karismaa | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:24.46 |
44 | Milena | Autti | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:25.02 |
45 | Kaisu | Leinonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:25.04 |
46 | Lotta | Nevalainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:25.20 |
47 | Jutta | Mört | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:25.60 |
48 | Nelli | Lehmijoki | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:26.12 |
49 | Mette | Peltola | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:26.13 |
50 | Vilja | Saarinen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:26.31 |
51 | Emma | Lönnberg | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:26.47 |
52 | Kristina | Grimbaum | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:26.88 |
53 | Hanna | Martola | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:26.91 |
54 | Fanny | Savia | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:27.05 |
55 | Matilda | Holmlund | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:27.36 |
56 | Alina | Kangas | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:27.47 |
57 | Emma | Nieminen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:27.57 |
57 | Ida | Kauppinen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:27.57 |
59 | Ella | Sipola | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:27.95 |
60 | Saara | Seppälä | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:28.04 |
61 | Ronja | Ruottinen | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:28.15 |
62 | Säde | Ryynänen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:28.16 |
63 | Sini | Kaivola | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:28.19 |
64 | Sanni | Räty | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:28.33 |
65 | Iida | Peltola | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:28.60 |
66 | Jenna | Luoma | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:28.64 |
67 | Laura Sofia | Oksakari | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:28.71 |
68 | Juulia | Lindfors | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:29.02 |
69 | Saara | Heinänen | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:29.07 |
69 | Siiri | Päivärinta | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:29.07 |
71 | Aino | Kunelius | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:29.16 |
72 | Ronja | Simsek | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:29.51 |
73 | Minttu | Huhtahaara | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:29.77 |
74 | Lidia | Evans | Swimming Club Vuokatti | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:30.22 |
75 | Janica | Nieminen | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:30.47 |
76 | Sani | Nätynki | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:30.56 |
77 | Veera | Olli | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:30.65 |
78 | Lotta | Kaarre | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:30.78 |
79 | Maria | Mustonen | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:30.83 |
80 | Ronja | Kero | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:30.84 |
81 | Anni | Törmänen | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:30.86 |
82 | Jaana | Nevala | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:31.30 |
83 | Ida | Ekebohm | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:31.36 |
84 | Aino | Lepola | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:31.46 |
85 | Eeva | Toroi | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:31.56 |
86 | Anna | Topoeva | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:31.60 |
87 | Laura | Punkkinen | Voikkaan Viesti | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:32.09 |
88 | Aino | Kurki | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:32.19 |
89 | Emma | Veide | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:32.22 |
90 | Wilma | Danielsson | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:32.55 |
91 | Emma-lotta | Ahola | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:32.64 |
92 | Saana | Lauhava | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:32.92 |
93 | Aada | Lehtoniemi | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:33.36 |
94 | Amanda | Nielsen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:33.44 |
95 | Hilda | Mäkelä | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:33.51 |
96 | Pinja | Lohiniva | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:33.91 |
97 | Erin | Gonzalez Catón | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:33.92 |
98 | Iida | Siltala | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:34.15 |
99 | Enni | Huttunen | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:34.41 |
100 | Inger | Isaksen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:34.49 |
101 | Emmi | Ellonen | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:34.71 |
102 | Viivi | Laiho | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:35.15 |
103 | Iina | Kukkonen | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:35.49 |
104 | Emilia | Hakala | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:35.77 |
105 | Veera | Maijala | Rauman Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:35.95 |
106 | Erika | Ruotsalainen | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:36.25 |
107 | Vilma | Manninen | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:36.87 |
108 | Veera | Kopponen | HTU Stadi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:37.02 |
109 | Pihla | Mättö | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:37.08 |
110 | Pilvi | Österman | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:37.11 |
111 | Katariina | Kosunen | Uinti Imatra | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:37.20 |
112 | Sofia | Kilpeläinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:37.38 |
113 | Julia Minttu-maria | Tiensuu | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:37.58 |
114 | Selja | Lahti | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:37.78 |
115 | Marikki | Vuorisalo | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:37.84 |
116 | Milla | Kähkönen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:38.13 |
117 | Ellen | Arvo | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:38.70 |
118 | Anniina | Törmi | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:39.14 |
119 | Siiri | Kuparinen | Haminan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:39.30 |
120 | Ronja | Ristevirta | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:40.38 |
121 | Teresa | Pulkkinen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:40.59 |
122 | Tindra | Sjöström | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:40.69 |
123 | Nelli | Hytti | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:41.01 |
124 | Helie | Katajainen | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:41.73 |
125 | Pihla | Louhela | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:41.97 |
126 | Helmi | Viherkoski | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:42.22 |
127 | Nea | Hollström | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:42.59 |
128 | Kaisa | Harjula | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:42.72 |
129 | Eerika | Sippala | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:45.22 |
130 | Inkeri | Laakkonen | Voikkaan Viesti | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:47.12 |
131 | Elviira | Kotkaniemi | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:47.57 |
132 | Leenu Karolina | Kinnunen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:48.36 |
133 | Saga | Tuisku | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:48.54 |
134 | Almina | Köroglu | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:48.87 |
135 | Eeva | Partanen | Kajaanin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:50.17 |
136 | Tiina | Alatalo | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:51.37 |
137 | Milla | Tahvanainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:52.71 |
138 | Ella | Palovaara | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:53.12 |
139 | Sofia | Heiskanen | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:54.36 |
140 | Minea | Laakso | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:58.13 |
- | Maija | Nurminen | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Saimi | Räty | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |
- | Sofia | Kivelä | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
- | Venny | Korjonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | DSQ |
1, T11,12,13,14,15 100m RU, Päivitetty: 2018-11-02 18:33:41
14 - 14
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Meeri | Yli-Äyhö | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:12.78 |
2 | Pinja | Taskila | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:12.96 |
3 | Jenna | Pulkkinen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:13.58 |
4 | Lotta | Pälsi | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:13.97 |
5 | Iida | Heikkinen | Uinti Imatra | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:14.50 |
6 | Siiri | Ala-Karvia | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:14.74 |
7 | Aada | Hakala | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:14.98 |
8 | Sohvi | Kallinen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:15.18 |
9 | Kanerva | Kinnunen | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:15.57 |
10 | Laura | Markuksela | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:16.17 |
11 | Peppi | Vesalainen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:16.29 |
12 | Nessa | Järvinen | Uimaseura Aquila | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:16.35 |
13 | Jessika | Liimatta | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:16.71 |
14 | Siiri | Konkka | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:16.88 |
15 | Siiri | Mätäsjärvi | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:17.06 |
16 | Inka | Elamaa | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:17.13 |
17 | Iiris | Jämsä | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:17.41 |
18 | Helmiina | Toivonen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:17.43 |
19 | Anna | Edwards | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:17.73 |
20 | Greta | Beszteri | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:17.76 |
21 | Essi | Turkki | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:18.05 |
22 | Vlada | Guljajeva | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:18.25 |
23 | Jessica | Mäkinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:18.27 |
24 | Sofia | Nurkkala | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:18.31 |
25 | Helmi | Lehtonen | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:18.85 |
26 | Aamu | Knuuttila | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:19.09 |
27 | Viljaana | Myllärinen | Uinti Imatra | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:19.55 |
28 | Pirita | Hautala | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:19.59 |
29 | Anni | Ranta-Valkama | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:19.84 |
30 | Frida | Ekman | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:20.00 |
31 | Aada | Taiponen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:20.08 |
32 | Iida | Herrala | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:20.44 |
33 | Nea | Parkatti | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:20.56 |
34 | Essi | Loponen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:20.61 |
35 | Pinja | Nieminen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:21.05 |
36 | Nicole | Yisrael | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:21.15 |
37 | Viola | Penttilä | Swimming Team Rauma | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:22.14 |
38 | Viivi | Lehtonen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:22.46 |
39 | Laura | Nissi | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:22.55 |
40 | Ida | Töyrylä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:22.64 |
41 | Aada | Rissanen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:23.00 |
42 | Siina | Eklund | Alavuden Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:23.51 |
43 | Vilma | Niskanen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:23.88 |
44 | Gitta | Nukala | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:24.27 |
45 | Aava | Aula | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:24.63 |
46 | Siiri | Reinonen | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:24.73 |
47 | Matilda | Laitinen | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:25.06 |
48 | Henni | Havén | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:25.28 |
49 | Tilde | Löfqvist | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:25.59 |
49 | Vilja | Rautell | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:25.59 |
51 | Noora | Kekola | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:25.62 |
52 | Noora | Koukkari | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:25.67 |
53 | Noora | Kuparinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:25.78 |
54 | Ronja | Kämäräinen | Swimming Club Vuokatti | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:26.10 |
55 | Oona | Eriksson | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:26.12 |
56 | Ranja | Ruotoistenmäki | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:26.43 |
57 | Beata | Koroknay-Pál | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:26.63 |
58 | Kiia | Junttari | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:27.33 |
59 | Linda | Ilonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:27.83 |
60 | Siiri | Tiilikka | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:28.54 |
61 | Ella | Hulkki | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:28.75 |
62 | Anna | Kajosmäki | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:28.79 |
63 | Emelie | Måtar | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:29.68 |
64 | Mandi | Lindroos | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:30.44 |
65 | Petra | Laukkanen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:30.47 |
66 | Milla | Järvenpää | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:31.24 |
67 | Ulla | Haarala | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:32.21 |
68 | Tuuli | Kammonen | Mikkelin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:32.73 |
69 | Susanna | Uitto | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:33.74 |
70 | Saara | Kiuru | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:34.50 |
71 | Vilma | Saarinen | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:34.54 |
72 | Siiri | Vesanen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:34.95 |
73 | Hilma | Husari | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:35.45 |
74 | Veera | Kinnunen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:35.46 |
75 | Iida-isabella | Pakka | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:35.81 |
76 | Peppi | Siurola | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:37.22 |
77 | Reetta | Haara | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:37.64 |
78 | Wenla | Niemi | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:38.58 |
79 | Maria | Kaarlejärvi | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:39.43 |
80 | Hanna | Ponnikas | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:40.57 |
81 | Emma | Lång | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:40.75 |
82 | Anna | Villför | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:44.06 |
83 | Sonja | Tarkiainen | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:45.08 |
84 | Sara | Pöllänen | HTU Stadi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:54.32 |
85 | Laura | Lilja | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:54.73 |
86 | Sanni | Porkkala | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:56.97 |
87 | Ida | Enberg | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:01.90 |
- | Roosa | Rinta-Aho | Alavuden Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Inka | Karjalainen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | DSQ |
1, T11,12,13,14,15 100m RU, Päivitetty: 2018-11-02 18:33:41
15 - 15
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Laura | Lahtinen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:08.18 |
2 | Rebekka | Luoto | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:09.88 |
3 | Siiri | Einiö | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:11.45 |
4 | Minja | Lukkari | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:12.77 |
5 | Aida | Pasma | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:13.35 |
6 | Roosa | Kärkkäinen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:14.70 |
7 | Emma | Haglund | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:14.94 |
8 | Martta | Ruuska | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:15.75 |
9 | Emma | Hämäläinen | Vieskan Uimarit | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:16.18 |
10 | Siiri | Pellinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:16.23 |
11 | Cindy | Palm | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:16.71 |
12 | Winona | Forslund | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:16.88 |
13 | Hilla | Kuuva | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:17.53 |
14 | Milla-lotta | Tapanainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:17.60 |
15 | Emma | Jormanainen | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:17.68 |
16 | Julia | Sairanen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:17.70 |
17 | Petra | Kivi | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:17.71 |
18 | Vilja | Grundström | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:17.90 |
19 | Senni | Tuominen | Vesihelmen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:18.38 |
20 | Juulia | Käräjämies | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:19.10 |
21 | Carola | Huntus | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:19.61 |
22 | Malla | Juutinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:19.76 |
23 | Kreetta | Uusitalo | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:20.10 |
24 | Miina | Laukka | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:20.22 |
25 | Saana | Yritys | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:20.55 |
26 | Kerttu | Nurmi | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:20.67 |
27 | Wilma | Lakanen | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:21.21 |
28 | Iris | Hanski | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:21.60 |
29 | Matilda | Lonka | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:21.81 |
30 | Jenny | Grangärd | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:22.02 |
31 | Kiira | Kangasniemi | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:22.05 |
32 | Satu | Immonen | Swimming Club Vuokatti | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:22.19 |
33 | Aino | Jerohin | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:22.27 |
34 | Minea | Wiren | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:22.67 |
35 | Emilia | Myllykoski | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:22.87 |
36 | Aada | Viitamäki | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:23.38 |
37 | Emilia | Hokkanen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:23.62 |
37 | Sini | Lassila | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:23.62 |
39 | Sofia | Långström | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:23.64 |
40 | Julia | Peltola | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:23.69 |
41 | Saana | Järvinen | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:23.78 |
42 | Sara | Myller | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:23.89 |
43 | Veera | Laakkonen | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:23.92 |
44 | Oona | Lehtola | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:24.26 |
45 | Peppi-stiina | Ahti | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:24.58 |
46 | Ella | Uusitalo | Kampuksen Plaani | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:25.31 |
47 | Siiri | Kokko | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:25.71 |
48 | Ella | Alanko | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:26.04 |
49 | Merituuli | Lehtonen | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:26.08 |
50 | Cinja | Åvist | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:26.32 |
51 | Aino | Paju | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:26.42 |
52 | Hilla | Saastamoinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:26.78 |
53 | Sanni | Salmi | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:27.23 |
54 | Julie | Nikkilä | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:27.44 |
55 | Martina | Uusitalo | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:28.25 |
56 | Nicole | Sundell | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:28.90 |
57 | Janna | Salminen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:29.54 |
57 | Lotta | Heinimäki | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:29.54 |
59 | Ekaterina | Galay | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:29.83 |
60 | Ninni | Eriksson | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:30.83 |
61 | Sanni | Taskinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:31.40 |
62 | Clara-Sophie | Scheib | Kempeleen Pyrintö | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:32.18 |
63 | Henrietta | Löfgren | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:33.05 |
64 | Delia Helena | Aho | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:33.19 |
65 | Annukka | Jouppila | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:33.27 |
66 | Kia | Kivelä | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:33.71 |
67 | Sofia | Koppström | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:33.88 |
68 | Linnea | Ström | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:34.50 |
69 | Susanna | Kuisma | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:36.74 |
70 | Noora | Ketola | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:39.66 |
71 | Sonja | Tiira | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:41.24 |
72 | Vivian | Ljungqvist | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:41.91 |
73 | Lotta | Laine | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:43.14 |
74 | Amanda | Rahola | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:45.26 |
75 | Laura | Valonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:46.96 |
76 | Emilia | Kivelä | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:47.01 |
77 | Emmi | Rauhanen | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:50.99 |
- | Maisa | Berg | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |
- | Linda | Grönlund | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | DSQ |