2024-04-17   11:34:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Aquilan helmiuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Tulokset
Aquilan helmiuinnit
Paikka: Katariina Järjestäjä: Uimaseura Aquila
Allas: 25m Päivämäärä: 17.02.2024 - 17.02.2024
Laji 8, 400m Vapaauinti Naiset 13 ja nuoremmat - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. AQU Aika Ero
1 Alissa Maurissaint 2013 Lappeenrannan Uimarit 283 5:51.90
Entry time: 5:55.15 (-3.25)
50m: 38.62
100m: 1:22.28
(43.66)
150m: 2:07.20
(44.92)
200m: 2:51.10
(43.90)
250m: 3:36.80
(45.70)
300m: 4:21.51
(44.71)
350m: 5:08.11
(46.60)
400m: 5:51.90
(43.79)
2 Peppi Hoffren 2013 Lappeenrannan Uimarit 246 6:08.66 +16.76
Entry time: 6:22.63 (-13.97)
50m: 41.57
100m: 1:28.18
(46.61)
150m: 2:13.93
(45.75)
200m: 3:00.21
(46.28)
250m: 3:47.25
(47.04)
300m: 4:33.71
(46.46)
350m: 5:18.84
(45.13)
400m: 6:08.66
(49.82)
3 Viivi Karvinen 2013 Lappeenrannan Uimarit 231 6:16.69 +24.79
Entry time: 6:34.36 (-17.67)
50m: 40.66
100m: 1:28.04
(47.38)
150m: 2:16.18
(48.14)
200m: 3:05.12
(48.94)
250m: 3:53.67
(48.55)
300m: 4:43.02
(49.35)
350m: 5:32.51
(49.49)
400m: 6:16.69
(44.18)
4 Linnea Tykkälä 2012 Kouvolan Uimarit 229 6:17.77 +25.87
Entry time: 6:12.00 (+5.77)
50m: 41.54
100m: 1:28.74
(47.20)
150m: 2:16.75
(48.01)
200m: 3:05.61
(48.86)
250m: 3:54.26
(48.65)
300m: 4:43.41
(49.15)
350m: 5:31.78
(48.37)
400m: 6:17.77
(45.99)
Laji virallinen: 17.2.2024 14.10.08
Laji 8, 400m Vapaauinti Naiset 14 ja vanhemmat - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. AQU Aika Ero
1 Sara Uski 2009 Lappeenrannan Uimarit 497 4:51.86
Entry time: 4:48.11 (+3.75)
50m: 33.18
100m: 1:09.22
(36.04)
150m: 1:45.83
(36.61)
200m: 2:22.83
(37.00)
250m: 3:00.61
(37.78)
300m: 3:38.01
(37.40)
350m: 4:15.21
(37.20)
400m: 4:51.86
(36.65)
2 Linda Pentikäinen 2009 Kouvolan Uimarit 486 4:54.00 +2.14
Entry time: 4:59.03 (-5.03)
50m: 33.27
100m: 1:09.42
(36.15)
150m: 1:46.28
(36.86)
200m: 2:23.42
(37.14)
250m: 3:01.17
(37.75)
300m: 3:39.19
(38.02)
350m: 4:16.99
(37.80)
400m: 4:54.00
(37.01)
3 Aino Sarvilahti 2008 Lappeenrannan Kisa-Toverit 382 5:18.65 +26.79
Entry time: 5:03.47 (+15.18)
50m: 34.63
100m: 1:13.89
(39.26)
150m: 1:55.08
(41.19)
200m: 2:36.49
(41.41)
250m: 3:17.17
(40.68)
300m: 3:58.36
(41.19)
350m: 4:39.08
(40.72)
400m: 5:18.65
(39.57)
4 Saara Virtanen 2008 Kouvolan Uimarit 325 5:36.19 +44.33
Entry time: 5:26.14 (+10.05)
50m: 35.79
100m: 1:17.69
(41.90)
150m: 2:00.52
(42.83)
200m: 2:43.88
(43.36)
250m: 3:27.93
(44.05)
300m: 4:11.95
(44.02)
350m: 4:55.09
(43.14)
400m: 5:36.19
(41.10)
5 Fanny Windahl 2008 Kouvolan Uimarit 322 5:37.12 +45.26
Entry time: 5:22.30 (+14.82)
50m: 37.38
100m: 1:18.70
(41.32)
150m: 2:01.06
(42.36)
200m: 2:44.30
(43.24)
250m: 3:29.22
(44.92)
300m: 4:12.30
(43.08)
350m: 4:55.57
(43.27)
400m: 5:37.12
(41.55)
Laji virallinen: 17.2.2024 14.10.08
17.02.2024 14.10.27 Tulospalvelu: WinGrodan 2,10 Lisensoitu: Uimaseura Aquila

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner