2024-04-17   11:39:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Aquilan helmiuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Tulokset
Aquilan helmiuinnit
Paikka: Katariina Järjestäjä: Uimaseura Aquila
Allas: 25m Päivämäärä: 17.02.2024 - 17.02.2024
Laji 22, 200m Vapaauinti Naiset 13 ja nuoremmat - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. AQU Aika Ero
1 Ilona Gummerus 2011 Uimaseura Aquila 445 2:24.46
Entry time: 2:36.20 (-11.74)
50m: 33.85
100m: 1:09.96
(36.11)
150m: 1:47.35
(37.39)
200m: 2:24.46
(37.11)
2 Riina Kosonen 2011 Uinti Imatra 422 2:26.96 +2.50
Entry time: 2:28.86 (-1.90)
50m: 34.03
100m: 1:11.90
(37.87)
150m: 1:50.41
(38.51)
200m: 2:26.96
(36.55)
3 Jenniina Juopperi 2011 Kouvolan Uimarit 357 2:35.49 +11.03
Entry time: 2:35.57 (-0.08)
50m: 34.40
100m: 1:13.13
(38.73)
150m: 1:54.21
(41.08)
200m: 2:35.49
(41.28)
4 Aino Bohm 2011 Uinti Imatra 288 2:46.95 +22.49
50m: 37.17
100m: 1:19.61
(42.44)
150m: 2:04.40
(44.79)
200m: 2:46.95
(42.55)
5 Unna Emilia Inberg 2011 Uimaseura Aquila 195 3:10.01 +45.55
50m: 44.00
100m: 1:34.13
(50.13)
150m: 2:23.07
(48.94)
200m: 3:10.01
(46.94)
Laji virallinen: 17.2.2024 16.39.46
Laji 22, 200m Vapaauinti Naiset 14 ja vanhemmat - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. AQU Aika Ero
1 Helmi Heikkilä 2010 Haminan Uimaseura 444 2:24.53
Entry time: 2:22.55 (+1.98)
50m: 33.53
100m: 1:10.89
(37.36)
150m: 1:48.09
(37.20)
200m: 2:24.53
(36.44)
2 Veera Westerlund 2006 Uimaseura Aquila 425 2:26.70 +2.17
Entry time: 2:22.42 (+4.28)
50m: 33.22
100m: 1:09.92
(36.70)
150m: 1:47.94
(38.02)
200m: 2:26.70
(38.76)
3 Venla Tolvanen 2010 Haminan Uimaseura 382 2:31.95 +7.42
Entry time: 2:24.23 (+7.72)
50m: 34.17
100m: 1:13.16
(38.99)
150m: 1:52.90
(39.74)
200m: 2:31.95
(39.05)
4 Päivi Steffen 1971 ORCA Helsinki 354 2:35.89 +11.36
Entry time: 2:35.51 (+0.38)
50m: 35.14
100m: 1:14.59
(39.45)
150m: 1:55.65
(41.06)
200m: 2:35.89
(40.24)
5 Fanny Windahl 2008 Kouvolan Uimarit 340 2:38.01 +13.48
Entry time: 2:37.36 (+0.65)
50m: 36.11
100m: 1:15.97
(39.86)
150m: 1:57.24
(41.27)
200m: 2:38.01
(40.77)
6 Emma Räikkönen 2010 Lappeenrannan Uimarit 269 2:50.86 +26.33
Entry time: 3:01.24 (-10.38)
50m: 36.89
100m: 1:21.91
(45.02)
150m: 2:07.08
(45.17)
200m: 2:50.86
(43.78)
7 Saimi Hyyrynen 2010 Lappeenrannan Uimarit 265 2:51.59 +27.06
Entry time: 3:11.39 (-19.80)
50m: 39.51
100m: 1:23.70
(44.19)
150m: 2:09.08
(45.38)
200m: 2:51.59
(42.51)
8 Emma Stenström 2010 Uimaseura Aquila 212 3:04.77 +40.24
50m: 43.48
100m: 1:31.29
(47.81)
150m: 2:18.26
(46.97)
200m: 3:04.77
(46.51)
9 Emma Sinisalo 2009 Uimaseura Aquila 203 3:07.60 +43.07
50m: 42.35
100m: 1:29.25
(46.90)
150m: 2:19.32
(50.07)
200m: 3:07.60
(48.28)
10 Josefina Mutku 2010 Uimaseura Aquila 139 3:32.89 +1:08.36
50m: 44.97
100m: 1:38.48
(53.51)
150m: 2:35.83
(57.35)
200m: 3:32.89
(57.06)
Laji virallinen: 17.2.2024 16.39.46
17.02.2024 16.40.06 Tulospalvelu: WinGrodan 2,10 Lisensoitu: Uimaseura Aquila

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner