Resultat för Malmsten Swim Meet, Åhus
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 25m Fjärilsim Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Tuva Arvidsson |
2014 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
27.24 |
|
|
|
|
|
|
Thea Axelsson Orvegren |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
16.86 |
|
|
|
|
|
|
Majken Brommesson |
2012 |
Kristianstads SLS |
|
|
21.42 |
|
|
|
|
|
|
Lovisa Ericson |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
19.20 |
|
|
|
|
|
|
Minna Jarl |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
18.95 |
|
|
|
|
|
|
Minna Jeppsson |
2012 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
17.00 |
|
|
|
|
|
|
Matilda Ljungberg |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
23.05 |
|
|
|
|
|
|
Channelle Lundberg |
2012 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
20.84 |
|
|
|
|
|
|
Lykke Martinsson |
2011 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
18.59 |
|
|
|
|
|
|
Thilde Mortensen |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
26.86 |
|
|
|
|
|
|
Sofia Månsson |
2012 |
S 71 |
|
|
16.44 |
|
|
|
|
|
|
Mira Nilsson |
2013 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
21.64 |
|
|
|
|
|
|
Nellie Nilsson |
2012 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
17.45 |
|
|
|
|
|
|
Amanda Olsson |
2011 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
27.35 |
|
|
|
|
|
|
Alexis Olsson Gonsalves |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
27.87 |
|
|
|
|
|
|
Elin Thiedemann |
2011 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
21.52 |
|
|
|
|
|
|
Adina Wimhed |
2014 |
Kristianstads SLS |
|
|
19.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 10:15:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 25m Fjärilsim Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Hugo Bengtsson |
2012 |
Kristianstads SLS |
|
|
22.42 |
|
|
|
|
|
|
Hilding Ingvarsson |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
23.69 |
|
|
|
|
|
|
Pedro Jonsson Soto |
2012 |
Kristianstads SLS |
|
|
16.53 |
|
|
|
|
|
|
Ludwig Ljungberg |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
17.52 |
|
|
|
|
|
|
Vincent Marko-Varga |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
16.77 |
|
|
|
|
|
|
Lancelot Melin |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
20.94 |
|
|
|
|
|
|
Ebbe Månsson |
2012 |
Kristianstads SLS |
|
|
24.59 |
|
|
|
|
|
|
Timmy Nilsson |
2013 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
33.03 |
|
|
|
|
|
|
Kaj Strunk |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
17.42 |
|
|
|
|
|
|
Oscar Thim |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 10:14:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 25m Ryggsim Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Tuva Arvidsson |
2014 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
29.67 |
|
|
|
|
|
|
Alma Hein |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
23.99 |
|
|
|
|
|
|
Matilda Ljungberg |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
24.98 |
|
|
|
|
|
|
Thilde Mortensen |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
25.56 |
|
|
|
|
|
|
Mira Nilsson |
2013 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
24.74 |
|
|
|
|
|
|
Alexis Olsson Gonsalves |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
26.70 |
|
|
|
|
|
|
Adina Wimhed |
2014 |
Kristianstads SLS |
|
|
18.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 10:26:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 25m Ryggsim Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Elias Ekroth |
2014 |
Kristianstads SLS |
|
|
26.63 |
|
|
|
|
|
|
Hilding Ingvarsson |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
21.43 |
|
|
|
|
|
|
Ludvig Larsson Jarl |
2014 |
Kristianstads SLS |
|
|
28.81 |
|
|
|
|
|
|
Vincent Marko-Varga |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
19.54 |
|
|
|
|
|
|
Lancelot Melin |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
22.25 |
|
|
|
|
|
|
Isac Månsson |
2014 |
Kristianstads SLS |
|
|
27.22 |
|
|
|
|
|
|
Timmy Nilsson |
2013 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
29.75 |
|
|
|
|
|
|
Vincent Ranvert |
2013 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
26.63 |
|
|
|
|
|
|
Nils-Arvid Thiman |
2016 |
Kristianstads SLS |
|
|
33.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 10:26:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Ryggsim Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Thea Axelsson Orvegren |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
42.20 |
|
|
|
|
|
|
Embla Clarén |
2012 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:20.89 |
|
|
|
|
|
|
Lovisa Ericson |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
46.47 |
|
|
|
|
|
|
Minna Jeppsson |
2012 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
42.03 |
|
|
|
|
|
|
Channelle Lundberg |
2012 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
51.21 |
|
|
|
|
|
|
Lykke Martinsson |
2011 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
41.97 |
|
|
|
|
|
|
Sofia Månsson |
2012 |
S 71 |
|
|
39.56 |
|
|
|
|
|
|
Nellie Nilsson |
2012 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
44.74 |
|
|
|
|
|
|
Amanda Olsson |
2011 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
54.10 |
|
|
|
|
|
|
Linnéa Orning |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
47.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 10:37:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Hugo Bengtsson |
2012 |
Kristianstads SLS |
|
|
49.85 |
|
|
|
|
|
|
Pedro Jonsson Soto |
2012 |
Kristianstads SLS |
|
|
41.01 |
|
|
|
|
|
|
Ludwig Ljungberg |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
48.35 |
|
|
|
|
|
|
Ebbe Månsson |
2012 |
Kristianstads SLS |
|
|
56.12 |
|
|
|
|
|
|
Kaj Strunk |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
45.04 |
|
|
|
|
|
|
Oscar Thim |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
43.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 10:37:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 25m Bröstsim Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Tuva Arvidsson |
2014 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
29.38 |
|
|
|
|
|
|
Ingrid Edfast |
2014 |
Kristianstads SLS |
|
|
27.66 |
|
|
|
|
|
|
Alma Hein |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
25.45 |
|
|
|
|
|
|
Matilda Ljungberg |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
25.85 |
|
|
|
|
|
|
Thilde Mortensen |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
26.89 |
|
|
|
|
|
|
Mira Nilsson |
2013 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
25.05 |
|
|
|
|
|
|
Alexis Olsson Gonsalves |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
31.29 |
|
|
|
|
|
|
Alice Persson |
2015 |
Kristianstads SLS |
|
|
31.28 |
|
|
|
|
|
|
Adina Wimhed |
2014 |
Kristianstads SLS |
|
|
26.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 11:03:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 25m Bröstsim Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Elias Ekroth |
2014 |
Kristianstads SLS |
|
|
27.19 |
|
|
|
|
|
|
Hilding Ingvarsson |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
22.90 |
|
|
|
|
|
|
Vincent Marko-Varga |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
22.03 |
|
|
|
|
|
|
Lancelot Melin |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
24.43 |
|
|
|
|
|
|
Isac Månsson |
2014 |
Kristianstads SLS |
|
|
35.76 |
|
|
|
|
|
|
Timmy Nilsson |
2013 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
30.47 |
|
|
|
|
|
|
Vincent Ranvert |
2013 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
35.54 |
|
|
|
|
|
|
Nils-Arvid Thiman |
2016 |
Kristianstads SLS |
|
|
35.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 11:04:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 50m Bröstsim Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Thea Axelsson Orvegren |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
45.71 |
|
|
|
|
|
|
Embla Clarén |
2012 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:12.97 |
|
|
|
|
|
|
Lovisa Ericson |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
53.76 |
|
|
|
|
|
|
Minna Jeppsson |
2012 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
47.48 |
|
|
|
|
|
|
Channelle Lundberg |
2012 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
54.81 |
|
|
|
|
|
|
Lykke Martinsson |
2011 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
46.03 |
|
|
|
|
|
|
Sofia Månsson |
2012 |
S 71 |
|
|
41.98 |
|
|
|
|
|
|
Nellie Nilsson |
2012 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
50.83 |
|
|
|
|
|
|
Amanda Olsson |
2011 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
1:03.22 |
|
|
|
|
|
|
Linnéa Orning |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
57.37 |
|
|
|
|
|
|
Elin Thiedemann |
2011 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
49.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 11:09:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 50m Bröstsim Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Hugo Bengtsson |
2012 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:02.28 |
|
|
|
|
|
|
Pedro Jonsson Soto |
2012 |
Kristianstads SLS |
|
|
43.74 |
|
|
|
|
|
|
Ludwig Ljungberg |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
49.12 |
|
|
|
|
|
|
Ebbe Månsson |
2012 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:02.47 |
|
|
|
|
|
|
Kaj Strunk |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
47.18 |
|
|
|
|
|
|
Oscar Thim |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
51.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 11:09:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 25m Frisim Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Tuva Arvidsson |
2014 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
24.34 |
|
|
|
|
|
|
Ingrid Edfast |
2014 |
Kristianstads SLS |
|
|
23.04 |
|
|
|
|
|
|
Alma Hein |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
19.16 |
|
|
|
|
|
|
Matilda Ljungberg |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
19.07 |
|
|
|
|
|
|
Thilde Mortensen |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
20.59 |
|
|
|
|
|
|
Mira Nilsson |
2013 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
20.40 |
|
|
|
|
|
|
Alexis Olsson Gonsalves |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
23.19 |
|
|
|
|
|
|
Adina Wimhed |
2014 |
Kristianstads SLS |
|
|
16.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 11:26:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 12, 25m Frisim Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Elias Ekroth |
2014 |
Kristianstads SLS |
|
|
24.01 |
|
|
|
|
|
|
Hilding Ingvarsson |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
19.26 |
|
|
|
|
|
|
Ludvig Larsson Jarl |
2014 |
Kristianstads SLS |
|
|
26.54 |
|
|
|
|
|
|
Vincent Marko-Varga |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
15.68 |
|
|
|
|
|
|
Lancelot Melin |
2013 |
Kristianstads SLS |
|
|
18.68 |
|
|
|
|
|
|
Isac Månsson |
2014 |
Kristianstads SLS |
|
|
24.44 |
|
|
|
|
|
|
Timmy Nilsson |
2013 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
23.42 |
|
|
|
|
|
|
Vincent Ranvert |
2013 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
24.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 11:26:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 50m Frisim Damer - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Thea Axelsson Orvegren |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
35.78 |
|
|
|
|
|
|
Majken Brommesson |
2012 |
Kristianstads SLS |
|
|
47.89 |
|
|
|
|
|
|
Embla Clarén |
2012 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:13.89 |
|
|
|
|
|
|
Lovisa Ericson |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
39.25 |
|
|
|
|
|
|
Minna Jeppsson |
2012 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
35.20 |
|
|
|
|
|
|
Channelle Lundberg |
2012 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
38.42 |
|
|
|
|
|
|
Lykke Martinsson |
2011 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
36.21 |
|
|
|
|
|
|
Sofia Månsson |
2012 |
S 71 |
|
|
34.74 |
|
|
|
|
|
|
Nellie Nilsson |
2012 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
37.13 |
|
|
|
|
|
|
Amanda Olsson |
2011 |
Simsällskapet Delfin |
|
|
46.78 |
|
|
|
|
|
|
Stella Persson Rastamo |
2011 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
51.00 |
|
|
|
|
|
|
Elin Thiedemann |
2011 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
39.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 11:30:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 50m Frisim Herrar - Final |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Hugo Bengtsson |
2012 |
Kristianstads SLS |
|
|
42.35 |
|
|
|
|
|
|
Pedro Jonsson Soto |
2012 |
Kristianstads SLS |
|
|
33.92 |
|
|
|
|
|
|
Ludwig Ljungberg |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
38.66 |
|
|
|
|
|
|
Ebbe Månsson |
2012 |
Kristianstads SLS |
|
|
47.89 |
|
|
|
|
|
|
Oscar Thim |
2011 |
Kristianstads SLS |
|
|
34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 11:30:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Fjärilsim Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lee Strunk |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
35.58 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mira Thorsen |
2010 |
Kristianstads SLS |
|
|
36.43 |
+0.85 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Svensson |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
39.26 |
+3.68 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tuva Götborg |
2010 |
S 71 |
|
|
41.91 |
+6.33 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Noelle Månsson Hultgren |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
42.28 |
+6.70 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ellen Vendel |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
42.97 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elisa Ungureanu |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
42.98 |
+7.40 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Clara Andersson |
2010 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
48.29 |
+12.71 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elsa Olsson Gonsalves |
2010 |
Kristianstads SLS |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:04:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Fjärilsim Damer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tilda Widerfors |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
34.38 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nicole Persson |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
34.63 |
+0.25 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sofie Persson |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
37.50 |
+3.12 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julia Färm |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
50.54 |
+16.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:04:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 50m Fjärilsim Damer 17-24 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ana Corluka |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
|
30.95 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tigra Salomonsson |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
|
32.10 |
+1.15 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellie Petersson |
2005 |
Kristianstads SLS |
|
|
33.37 |
+2.42 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Widerfors |
2005 |
Kristianstads SLS |
|
|
34.26 |
+3.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:04:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 15:05:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Fjärilsim Herrar 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Charles Ekstedt |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
30.20 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Attila Bas Boros |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
35.93 |
+5.73 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Matthias Thiedemann |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
40.88 |
+10.68 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Titus Jofre |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
41.67 |
+11.47 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mille Terning |
2010 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
41.76 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:06:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Fjärilsim Herrar 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noah Brylski |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
28.67 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kim Strunk |
2007 |
Kristianstads SLS |
|
|
30.01 |
+1.34 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nicholas Olsson Gonsalves |
2007 |
Kristianstads SLS |
|
|
37.70 |
+9.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:06:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Fjärilsim Herrar 17-24 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Glans |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
|
26.19 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gabriel Ekelund |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
|
27.33 |
+1.14 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tomislav Corluka |
2003 |
Göteborg Sim |
|
|
28.19 |
+2.00 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ozzy Melin |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
|
30.64 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:06:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Fjärilsim Herrar 25-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Johan Ingvarsson |
1977 |
Kristianstads SLS |
|
|
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:06:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 15:06:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mira Thorsen |
2010 |
Kristianstads SLS |
|
|
41.41 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elisa Ungureanu |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
41.90 |
+0.49 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Giulia Grossi |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
44.92 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tuva Götborg |
2010 |
S 71 |
|
|
45.98 |
+4.57 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ellen Vendel |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
48.04 |
+6.63 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Stella Dillard |
2010 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
50.73 |
+9.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:25:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 18, 50m Ryggsim Damer 17-24 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Widerfors |
2005 |
Kristianstads SLS |
|
|
36.02 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Filippa Molin |
2005 |
Kristianstads SLS |
|
|
37.88 |
+1.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:25:47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 15:25:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Ryggsim Herrar 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Henry Bladh |
2010 |
Kristianstads SLS |
|
|
33.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:26:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Ryggsim Herrar 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nicholas Olsson Gonsalves |
2007 |
Kristianstads SLS |
|
|
39.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:26:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 50m Ryggsim Herrar 17-24 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Glans |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
|
27.56 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ozzy Melin |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
|
32.38 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:26:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 15:26:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Ryggsim Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Thim |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:29:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Ryggsim Damer 17-24 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linnea Ranvert |
2005 |
Karlskrona Simsällskap |
|
|
1:17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:29:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Ryggsim Damer 25-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Helena Dahlerus |
1979 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:23.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:29:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 15:30:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Ryggsim Herrar 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
William Hein |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:08.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Henry Bladh |
2010 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:13.68 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Imran Sagdati |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:26.49 |
+17.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:33:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Ryggsim Herrar 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Thage Bergström |
2007 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:07.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kim Strunk |
2007 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:11.04 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lucas Larsson Jarl |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:31.29 |
+23.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:33:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m Ryggsim Herrar 17-24 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Melvin Carlsson |
2005 |
Kristianstads SLS |
|
|
58.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:33:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 15:33:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 50m Bröstsim Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lee Strunk |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
44.58 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mira Thorsen |
2010 |
Kristianstads SLS |
|
|
44.93 |
+0.35 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elisa Ungureanu |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
48.51 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tuva Götborg |
2010 |
S 71 |
|
|
50.13 |
+5.55 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Stella Dillard |
2010 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
53.15 |
+8.57 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elsa Olsson Gonsalves |
2010 |
Kristianstads SLS |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:59:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 50m Bröstsim Damer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vicky Luc |
2007 |
Kristianstads SLS |
|
|
34.44 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julia Thorsén |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
40.98 |
+6.54 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julia Färm |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
53.41 |
+18.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:59:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 50m Bröstsim Damer 25-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erica Pettersson |
1988 |
Kristianstads SLS |
|
|
40.74 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maria Winell Evertsson |
1986 |
Kristianstads SLS |
|
|
41.04 |
+0.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 15:59:56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 16:00:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 50m Bröstsim Herrar 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noah Edfast |
2010 |
Kristianstads SLS |
|
|
36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Attila Bas Boros |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
42.02 |
+5.44 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Titus Jofre |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
43.50 |
+6.92 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alex Terning |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mille Terning |
2010 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:00:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 50m Bröstsim Herrar 17-24 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Olsson |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
|
29.51 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vincent Johnson |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
|
29.53 |
+0.02 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Malte Ljunggren |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
|
31.49 |
+1.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:00:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 23, 50m Bröstsim Herrar 25-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lars Hennert |
1961 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:00:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 16:00:22 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Bröstsim Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Thyra Hopp |
2010 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:20.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Noelle Månsson Hultgren |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:41.20 |
+20.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Giulia Grossi |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:41.28 |
+20.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Clara Andersson |
2010 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
1:53.22 |
+32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:06:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Bröstsim Damer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofie Persson |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Julia Thorsén |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:06:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Bröstsim Damer 17-24 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linnea Ranvert |
2005 |
Karlskrona Simsällskap |
|
|
1:24.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:06:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 100m Bröstsim Damer 25-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erica Pettersson |
1988 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:06:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 16:06:23 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Herrar 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noah Edfast |
2010 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:20.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Attila Bas Boros |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
1:42.05 |
+21.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matthias Thiedemann |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:06:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Bröstsim Herrar 17-24 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Olsson |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:06.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:06:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 16:06:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 50m Frisim Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ellen Svensson |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
35.77 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Noelle Månsson Hultgren |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
37.42 |
+1.65 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elisa Ungureanu |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
37.77 |
+2.00 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Clara Andersson |
2010 |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
38.59 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ellen Vendel |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
38.99 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Stella Dillard |
2010 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
39.37 |
+3.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:31:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 50m Frisim Damer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vicky Luc |
2007 |
Kristianstads SLS |
|
|
27.11 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tilda Widerfors |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
30.91 |
+3.80 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julia Thorsén |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
32.65 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sofie Persson |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
33.16 |
+6.05 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Julia Färm |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
37.52 |
+10.41 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Annika Malmquist |
2007 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
37.68 |
+10.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:31:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 50m Frisim Damer 17-24 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ana Corluka |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
|
28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tigra Salomonsson |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
|
29.63 |
+1.61 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellie Petersson |
2005 |
Kristianstads SLS |
|
|
32.07 |
+4.05 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Filippa Molin |
2005 |
Kristianstads SLS |
|
|
32.23 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:31:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 26, 50m Frisim Damer 25-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maria Winell Evertsson |
1986 |
Kristianstads SLS |
|
|
31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erica Pettersson |
1988 |
Kristianstads SLS |
|
|
33.85 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:31:42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 16:31:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 50m Frisim Herrar 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Charles Ekstedt |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Henry Bladh |
2010 |
Kristianstads SLS |
|
|
28.63 |
+1.33 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
William Hein |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
29.63 |
+2.33 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Noah Edfast |
2010 |
Kristianstads SLS |
|
|
31.65 |
+4.35 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alex Terning |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
31.89 |
+4.59 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Attila Bas Boros |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
31.94 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mille Terning |
2010 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
36.10 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:32:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 50m Frisim Herrar 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noah Brylski |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:32:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 50m Frisim Herrar 17-24 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tomislav Corluka |
2003 |
Göteborg Sim |
|
|
25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Gabriel Ekelund |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
|
26.15 |
+0.20 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ozzy Melin |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
|
28.95 |
+3.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:32:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 27, 50m Frisim Herrar 25-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lars Hennert |
1961 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
28.07 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Johan Ingvarsson |
1977 |
Kristianstads SLS |
|
|
30.10 |
+2.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:32:05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 16:32:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 28, 100m Frisim Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Thim |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:05.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Thyra Hopp |
2010 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:06.85 |
+1.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lee Strunk |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:07.84 |
+2.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mira Thorsen |
2010 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:13.73 |
+8.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Noelle Månsson Hultgren |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:21.37 |
+15.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Giulia Grossi |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:22.32 |
+16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tuva Götborg |
2010 |
S 71 |
|
|
1:23.95 |
+18.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ellen Svensson |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
1:28.38 |
+22.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elisa Ungureanu |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
1:28.45 |
+22.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ellen Vendel |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
1:34.44 |
+28.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elsa Olsson Gonsalves |
2010 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:35.67 |
+30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Stella Dillard |
2010 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
1:37.18 |
+31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:43:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 28, 100m Frisim Damer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nicole Persson |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Julia Thorsén |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:43:09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 16:43:17 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 100m Frisim Herrar 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Henry Bladh |
2010 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:04.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Noah Edfast |
2010 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:08.86 |
+4.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Imran Sagdati |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:11.27 |
+6.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alex Terning |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
1:16.29 |
+11.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Attila Bas Boros |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
1:19.03 |
+14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Titus Jofre |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:20.48 |
+15.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matthias Thiedemann |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
1:20.52 |
+16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mille Terning |
2010 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
1:22.02 |
+17.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Charles Ekstedt |
2009 |
Kristianstads SLS |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:43:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 100m Frisim Herrar 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noah Brylski |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
57.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kim Strunk |
2007 |
Kristianstads SLS |
|
|
57.83 |
+0.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Thage Bergström |
2007 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:00.09 |
+2.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lucas Larsson Jarl |
2008 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:08.75 |
+11.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nicholas Olsson Gonsalves |
2007 |
Kristianstads SLS |
|
|
1:09.62 |
+12.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:43:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 100m Frisim Herrar 17-24 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oscar Bjering |
2004 |
Simklubben Laxen |
|
|
53.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Malte Ljunggren |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
|
55.17 |
+1.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Melvin Carlsson |
2005 |
Kristianstads SLS |
|
|
55.97 |
+2.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vincent Johnson |
2006 |
Kristianstads SLS |
|
|
56.38 |
+2.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:43:36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 16:43:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Kantarellbadet |
Arrangör: |
KSLS/SS DELFIN |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 aug 2023 till den 19 aug 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 30, 4x50m Frisim Mixed - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
KSLS lag 5 |
17 |
Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
1:52.93 |
|
|
|
|
|
|
|
Charles Ekstedt |
2009 |
AL4309 |
|
27.55 |
|
|
|
|
27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
Thage Bergström |
2007 |
AE2707 |
|
27.57 |
|
|
|
|
55.12 |
|
|
|
|
|
|
|
Ella Thim |
2009 |
AI0609 |
|
29.90 |
|
|
|
|
1:25.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ana Corluka |
2006 |
AS5806 |
|
27.91 |
|
|
|
|
1:52.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
KSLS lag 1 |
18 |
Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
1:55.12 |
+2.19 |
|
|
|
|
Vincent Johnson |
2006 |
AD3506 |
|
26.47 |
|
|
|
|
26.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ozzy Melin |
2006 |
AJ3106 |
|
28.00 |
|
|
|
|
54.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tigra Salomonsson |
2006 |
AA7406 |
|
28.68 |
|
|
|
|
1:23.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filippa Molin |
2005 |
AK1205 |
|
31.97 |
|
|
|
|
1:55.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
KSLS lag 4 |
16 |
Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
1:55.63 |
+2.70 |
|
|
|
|
Noah Brylski |
2008 |
AB7908 |
|
26.54 |
|
|
|
|
26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
Kim Strunk |
2007 |
AS0707 |
|
26.49 |
|
|
|
|
53.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofie Persson |
2008 |
AM9808 |
|
32.91 |
|
|
|
|
1:25.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilda Widerfors |
2008 |
AK4608 |
|
29.69 |
|
|
|
|
1:55.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
KSLS lag 3 |
18 |
Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
1:55.82 |
+2.89 |
|
|
|
|
Melvin Carlsson |
2005 |
AG7505 |
|
25.45 |
|
|
|
|
25.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Hein |
2009 |
AV6109 |
|
28.45 |
|
|
|
|
53.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lee Strunk |
2009 |
AM9009 |
|
31.02 |
|
|
|
|
1:24.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nicole Persson |
2008 |
AM6808 |
|
30.90 |
|
|
|
|
1:55.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
KSLS lag 2 |
18 |
Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
1:55.84 |
+2.91 |
|
|
|
|
Gabriel Ekelund |
2006 |
AI7906 |
|
26.37 |
|
|
|
|
26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
Noah Edfast |
2010 |
AE3110 |
|
30.83 |
|
|
|
|
57.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ellie Petersson |
2005 |
BF1405 |
|
32.69 |
|
|
|
|
1:29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vicky Luc |
2007 |
AJ6607 |
|
25.95 |
|
|
|
|
1:55.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
BOSS Lag 2 |
14 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:23.80 |
+30.87 |
|
|
|
|
Ellen Svensson |
2009 |
AV9009 |
|
36.88 |
|
|
|
|
36.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ellen Vendel |
2009 |
AT5809 |
|
41.29 |
|
|
|
|
1:18.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Attila Bas Boros |
2009 |
BB2309 |
|
33.79 |
|
|
|
|
1:51.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alex Terning |
2009 |
AY9709 |
|
31.84 |
|
|
|
|
2:23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
BOSS Lag 1 |
14 |
Bromöllaortens Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:28.60 |
+35.67 |
|
|
|
|
Elisa Ungureanu |
2009 |
AT4409 |
|
37.78 |
|
|
|
|
37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
Matthias Thiedemann |
2009 |
AV0509 |
|
35.50 |
|
|
|
|
1:13.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mille Terning |
2010 |
AM3710 |
|
35.98 |
|
|
|
|
1:49.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stella Dillard |
2010 |
AM7210 |
|
39.34 |
|
|
|
|
2:28.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
KSLS Master |
46 |
Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Maria Winell Evertsson |
1986 |
AJ2886 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johan Ingvarsson |
1977 |
AD2177 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Helena Dahlerus |
1979 |
AB8279 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erica Pettersson |
1988 |
AH5288 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-08-19 16:59:04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-08-19 17:00:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
|
|
|
|