2024-07-20   08:00:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Bye Bye Race

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Resultat
Bye Bye Race
Plats: Arrangör: LASS
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 16 apr 2023 till den 16 apr 2023
Gren 10, 50m Bröstsim Mixed - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid
Alicia Ackeby 2011 Linköpings Allmänna SS 55.42
25m: 25.87
50m: 55.42
(29.55)
Evelina Andersson Lenz 2012 Linköpings Allmänna SS 56.15
25m: 26.09
50m: 56.15
(30.06)
Rut Ankarstrand 2012 Norrköpings Kappsimningsklubb 55.97
25m: 25.33
50m: 55.97
(30.64)
Beatrice Baca 2014 Norrköpings Kappsimningsklubb 58.33
25m: 26.47
50m: 58.33
(31.86)
Vera Bahlner 2012 Norrköpings Kappsimningsklubb 55.77
25m: 26.08
50m: 55.77
(29.69)
Harry Björkman Ågren 2013 Linköpings Allmänna SS 58.93
25m: 27.80
50m: 58.93
(31.13)
Izabelle Bou-Zeid 2011 Linköpings Allmänna SS 51.69
25m: 23.50
50m: 51.69
(28.19)
Felicia Engdahl 2011 Finspångs Simklubb 1:02.12
25m: 27.39
50m: 1:02.12
(34.73)
Erik Green 2010 Linköpings Allmänna SS 51.91
25m: 23.81
50m: 51.91
(28.10)
Tilde Jacobson 2013 Linköpings Allmänna SS 1:09.03
25m: 31.54
50m: 1:09.03
(37.49)
Evy Kalms 2013 Linköpings Allmänna SS 1:10.11
25m: 31.64
50m: 1:10.11
(38.47)
Lina Karlsson 2011 Linköpings Allmänna SS 54.25
25m: 24.30
50m: 54.25
(29.95)
Eufemia Lagnestam 2014 Norrköpings Kappsimningsklubb 53.73
25m: 25.04
50m: 53.73
(28.69)
Ellen Nyholm 2011 Finspångs Simklubb 49.20
25m: 22.35
50m: 49.20
(26.85)
Maria Persson 2013 Norrköpings Kappsimningsklubb 51.95
25m: 24.35
50m: 51.95
(27.60)
Wera Piehl 2013 Linköpings Allmänna SS 54.36
25m: 25.23
50m: 54.36
(29.13)
Sandra Sponn 2012 Finspångs Simklubb 53.28
25m: 24.66
50m: 53.28
(28.62)
Meja Stenqvist 2011 Norrköpings Kappsimningsklubb 51.73
25m: 24.46
50m: 51.73
(27.27)
Vilgot Svensson 2012 Motala Simsällskap 59.46
25m: 27.00
50m: 59.46
(32.46)
Ludvig Söderblom 2011 Norrköpings Kappsimningsklubb 50.61
25m: 22.68
50m: 50.61
(27.93)
Liv Viitanen 2011 Finspångs Simklubb 1:01.91
25m: 28.28
50m: 1:01.91
(33.63)
Heily Vikström 2012 Norrköpings Kappsimningsklubb 57.99
25m: 25.62
50m: 57.99
(32.37)
Hugo Wajda 2011 Linköpings Allmänna SS 53.44
25m: 25.42
50m: 53.44
(28.02)
Elfi Walter 2010 Norrköpings Kappsimningsklubb 52.58
25m: 24.03
50m: 52.58
(28.55)
Elias Wangberg 2014 Linköpings Allmänna SS 1:14.13
25m: 33.30
50m: 1:14.13
(40.83)
2023-04-16 11:09:54 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Linköpings Allmänna SS

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner