Resultater for Spar Nord Cup 2023
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Korsør svømmehal |
Arrangør |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 1, 4x50m Frisvømning Mix 99 og yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Svøm Slagelse Korsør mix 1 |
18 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
|
|
|
1:49.72 |
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Pico |
2008 |
0874AC |
|
27.98 |
|
|
|
|
27.98 |
|
|
|
|
|
|
|
Christian Søe Jepsen |
2005 |
0553AF |
|
25.65 |
|
|
|
|
53.63 |
|
|
|
|
|
|
|
Jonatan Thrysøe |
2009 |
0901AE |
|
27.25 |
|
|
|
|
1:20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
0794AK |
|
28.84 |
|
|
|
|
1:49.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
StjerneMix |
23 |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
1:54.67 |
+4.95 |
|
|
|
|
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
0247AT |
|
27.32 |
|
|
|
|
27.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Patrick S. Hansen |
2000 |
0089AT |
|
26.68 |
|
|
|
|
54.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
0342AU |
|
30.01 |
|
|
|
|
1:24.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
|
30.66 |
|
|
|
|
1:54.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Remix |
14 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
|
|
|
2:01.23 |
+11.51 |
|
|
|
|
Victoria Dolling |
2010 |
1074AO |
|
31.11 |
|
|
|
|
31.11 |
|
|
|
|
|
|
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
1035AE |
|
27.81 |
|
|
|
|
58.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Victoria B. Aagaard |
2011 |
1144AD |
|
30.63 |
|
|
|
|
1:29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
0903AC |
|
31.68 |
|
|
|
|
2:01.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
De hurtige skildpadder |
15 |
Vordingborg Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2:14.30 |
+24.58 |
|
|
|
|
Ludvig William vahle Pedersen |
2009 |
0927BH |
|
35.57 |
|
|
|
|
35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bella Boysen |
2009 |
0902BF |
|
35.72 |
|
|
|
|
1:11.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Asger Friis Justesen |
2008 |
0831AC |
|
27.25 |
|
|
|
|
1:38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lena Daibess |
2010 |
1070AU |
|
35.76 |
|
|
|
|
2:14.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Talent Mix 1 |
13 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
|
|
|
2:49.59 |
+59.87 |
|
|
|
|
Lærke Stengaard |
2011 |
1120AG |
|
40.45 |
|
|
|
|
40.45 |
|
|
|
|
|
|
|
Thor Mir |
2010 |
1011AR |
|
36.11 |
|
|
|
|
1:16.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lærke Agnethe Christensen |
2010 |
1068AW |
|
50.55 |
|
|
|
|
2:07.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludwig Harreschou |
2013 |
1373AG |
|
42.48 |
|
|
|
|
2:49.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Talent Mix 2 |
14 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
|
|
|
3:18.01 |
+1:28.2 |
|
|
|
|
Freja Dyrlund |
2009 |
0992BL |
|
50.08 |
|
|
|
|
50.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasmus Hovborg Mikkelsen |
2011 |
1163AP |
|
44.43 |
|
|
|
|
1:34.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilja Busch Andersen |
2012 |
1248AQ |
|
58.36 |
|
|
|
|
2:32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Loke Lindhardt Mir |
2014 |
1471AD |
|
45.14 |
|
|
|
|
3:18.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 11-03-2023 10:14:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-03-2023 10:14.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svøm Slagelse Korsør |
|
|
|
|