Results for Cetus Games 2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
18.03.2023 - 18.03.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 200m Perhosuinti Pojat 14 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
2:36.99 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.15 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vadim Nikolashin |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
|
|
2:48.66 |
+11.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Caro reponen |
2009 |
Kouvolan Uimarit |
+0.74 |
|
2:56.46 |
+19.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.72 |
(+2.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
2:59.22 |
+22.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:55.97 |
(+3.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Oskar Kaisto |
2009 |
Helsingin Uimarit |
+0.70 |
|
3:17.62 |
+40.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:06.58 |
(+11.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Roope Pirhonen |
2009 |
Helsingin Uimarit |
+0.75 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3/18/2023 10:08:21 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 200m Perhosuinti Pojat 15-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eetu Autio |
2007 |
Espoon Kilpauinti |
+0.61 |
|
2:14.91 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.82 |
(-1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Teemu Lehtinen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
2:29.16 |
+14.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.06 |
(+4.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pravin Perasath |
2008 |
Simmis Wanda ry |
+0.75 |
|
2:32.19 |
+17.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.34 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
2:33.27 |
+18.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.95 |
(+12.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alex Wiksten |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
+0.73 |
|
2:42.28 |
+27.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:49.81 |
(-7.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Max Wiksten |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
+0.76 |
|
2:45.80 |
+30.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:48.46 |
(-2.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.88 |
|
3:03.63 |
+48.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:59.21 |
(+4.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matvey Lyashenko |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.55 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.3 Eriaikainen käsien palautus |
|
|
|
|
- |
|
Elias Nord |
2008 |
Vanders |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella |
|
|
|
|
- |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alvar Rintamäki |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3/18/2023 10:08:21 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 200m Perhosuinti Pojat 17-18 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nikolai Teiramaa |
2006 |
Espoon Kilpauinti |
|
|
2:43.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 3/18/2023 10:08:21 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.03.2023 10:08:47 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|