2024-06-22   11:08:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Tureberg knatte cup 2023

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Session 1

Document
Resultat
Tureberg Knatte Cup 2023
Plats: Arrangör: Turebergs simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023
Gren 6, 50m bröstsim mix - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid
Michkat Abdi Bulhan 2012 Solna Sundbyberg SS 04 43.68
Maja Ahlgren 2012 Upsala Simsällskap 48.58
Iris Albrektsson 2012 Turebergs Simklubb 1:09.78
Wilma Alén 2011 Solna Sundbyberg SS 04 52.96
Ella Aronsson 2012 Turebergs Simklubb DSQ
Mathilde Arvidsson 2012 Turebergs Simklubb 55.64
Elissa Atashafrooz 2012 Turebergs Simklubb 59.50
Sigrid Bach Lindfors 2012 Ösmo Simsällskap 58.36
Nikki Barthelson 2013 Bålsta Simklubb 1:16.18
Sixten Bernhoff 2012 Turebergs Simklubb 1:02.46
John Björnberg 2011 Solna Sundbyberg SS 04 DSQ
Frans Blad Shafei 2014 Turebergs Simklubb 1:06.51
Stina Bolin 2012 Upsala Simsällskap DSQ
Sigrid Bray 2011 Solna Sundbyberg SS 04 DSQ
Vera Brickner 2012 Turebergs Simklubb 49.41
Thyra Bränström 2013 Skuru Idrottsklubb 1:03.95
Emma Burgess 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 1:00.92
Gustaf Dalmar 2013 Turebergs Simklubb 1:39.92
Olivia Dehaddo 2011 Turebergs Simklubb 50.30
Minna Delin 2014 Turebergs Simklubb 1:14.88
Eira Delkertz 2012 Botkyrka-Rönninge Simsällskap 57.46
Josephine Ebemo 2011 Tyresö Simsällskap 54.62
Beatrice Edward 2011 Upsala Simsällskap 50.64
Hedvig Ek 2011 Skuru Idrottsklubb 58.99
Elvira Ericsson 2014 Turebergs Simklubb 1:21.54
Lilly Ericsson 2011 Turebergs Simklubb 51.81
Fiona Eriksson 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 56.81
Julia Erustes Anderberg 2011 Turebergs Simklubb 52.59
Artemij Fissoun 2012 Stockholms Kappsimningsklubb 57.03
Julian Flores 2012 Stockholms Kappsimningsklubb 49.84
Ebba Forsberg 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 55.17
Rishi Gautham Kandikonda 2013 Turebergs Simklubb 1:01.36
Dante Goliats 2012 Ösmo Simsällskap 1:00.62
Klara Hellberg 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 56.60
Ellen Hoffegger 2012 Åkersberga Simsällskap 53.49
Alexia Håkansson 2012 Lidingö Simklubb 56.10
Mio Håkansson 2013 Turebergs Simklubb DSQ
Jannica Höjertz 2012 Turebergs Simklubb 53.09
Charlene Ibrohimova 2012 Turebergs Simklubb 1:02.35
Astrid Ingman 2012 Solna Sundbyberg SS 04 57.24
Emilis Jakubauskas 2012 Turebergs Simklubb 1:00.66
Klara Jansson 2013 Åkersberga Simsällskap 1:00.63
Oskar Johansson Estmer 2013 Turebergs Simklubb 1:05.62
Hugo Johansson 2011 Solna Sundbyberg SS 04 54.53
Rikard Johansson 2011 Skuru Idrottsklubb 1:03.56
Albin Karlsson 2013 Turebergs Simklubb 1:02.24
Mikael Kazmins 2014 Turebergs Simklubb 1:04.52
Philip Kindgren 2011 Spårvägen Simförening 1:00.89
Siri Kukanur 2012 Turebergs Simklubb 1:01.63
Junie Kvick 2011 Tyresö Simsällskap 56.58
Fleur Lebeau 2014 Turebergs Simklubb 1:23.95
Emma Levald 2012 Turebergs Simklubb 1:03.04
Elvira Lidholm 2011 Tyresö Simsällskap 51.13
Alfred Lindskog 2012 Upsala Simsällskap 1:02.45
Axel Lingman 2012 Solna Sundbyberg SS 04 DSQ
Jonathan Marten 2014 Åkersberga Simsällskap 57.01
Julia Marten 2012 Åkersberga Simsällskap 54.63
Miranda Mazya 2011 Turebergs Simklubb 54.07
Ester Melén 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 51.57
Linnea Saga Metzendorf 2012 Upsala Simsällskap 48.97
Arihant Mukherjee 2012 Turebergs Simklubb 54.36
Hilda Muribi 2011 Upsala Simsällskap 48.17
Mila Ndure 2014 Turebergs Simklubb 1:09.93
Lea Nelsén 2012 Turebergs Simklubb 53.10
Ronny Nguyen 2011 Åkersberga Simsällskap 52.83
Eleni Oikonomou 2011 Solna Sundbyberg SS 04 DNS
Selma Reivant 2012 Solna Sundbyberg SS 04 54.21
Isabelle Remming 2012 Åkersberga Simsällskap 1:04.24
Tilda Ribacke 2012 Turebergs Simklubb 1:01.62
Valentina Sabo 2012 Skuru Idrottsklubb 49.78
Wilma Sahlqvist 2012 Turebergs Simklubb 56.89
Anton Schultz 2012 Skuru Idrottsklubb 56.18
Andrea Sehlstedt 2012 Skuru Idrottsklubb 1:05.93
Olivia Sharpe 2011 Skuru Idrottsklubb 58.01
Elin Skarstedt 2012 Solna Sundbyberg SS 04 46.90
Heidi Slotte 2011 Botkyrka-Rönninge Simsällskap 55.87
Alva Sparf 2013 Åkersberga Simsällskap 56.65
Ebba-Li Sparre 2013 Åkersberga Simsällskap 54.57
Elsa Stridsman 2011 Upsala Simsällskap 54.12
Elsa Strindelius 2012 Upsala Simsällskap 50.75
Hilding Sundberg 2012 Lidingö Simklubb 51.90
Wilma Sundby 2012 Åkersberga Simsällskap 51.27
Emilie Swärdsén 2012 Ösmo Simsällskap 56.01
Daniella Ter Alhazin 2013 Botkyrka-Rönninge Simsällskap 56.20
Elin Tärndal 2011 Tyresö Simsällskap 52.27
Gustav Veszeli 2013 Bålsta Simklubb 1:03.26
Arvid Vogt 2012 Upsala Simsällskap 44.92
Felix von Arronet 2012 Spårvägen Simförening 48.36
Madeleine Wasberg 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 57.05
Molly Wei 2013 Turebergs Simklubb 57.19
Axel Westlund 2011 Skuru Idrottsklubb 52.75
Viktor Widestedt 2013 Stockholms Kappsimningsklubb 54.60
Maj Willers 2012 Skuru Idrottsklubb DNS
Samuel Witt-Hjorth 2012 Stockholms Kappsimningsklubb 56.93
Maxwell Zolin 2012 Åkersberga Simsällskap 55.51
2023-03-25 11:15:53 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Turebergs Simklubb

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner