2024-06-22   11:34:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Tureberg knatte cup 2023

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Session 1

Document
Resultat
Tureberg Knatte Cup 2023
Plats: Arrangör: Turebergs simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023
Gren 3, 50m ryggsim mix - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid
Michkat Abdi Bulhan 2012 Solna Sundbyberg SS 04 40.76
Maja Ahlgren 2012 Upsala Simsällskap 42.31
Wilma Alén 2011 Solna Sundbyberg SS 04 48.92
Ella Aronsson 2012 Turebergs Simklubb DSQ
Mathilde Arvidsson 2012 Turebergs Simklubb 49.30
Elissa Atashafrooz 2012 Turebergs Simklubb 53.35
Sigrid Bach Lindfors 2012 Ösmo Simsällskap 49.97
Nikki Barthelson 2013 Bålsta Simklubb 1:00.40
Sixten Bernhoff 2012 Turebergs Simklubb 48.16
John Björnberg 2011 Solna Sundbyberg SS 04 52.02
Frans Blad Shafei 2014 Turebergs Simklubb 1:11.90
Stina Bolin 2012 Upsala Simsällskap 52.33
Sigrid Bray 2011 Solna Sundbyberg SS 04 43.30
Thyra Bränström 2013 Skuru Idrottsklubb 1:02.54
Emma Burgess 2011 Stockholms Kappsimningsklubb DSQ
Gustaf Dalmar 2013 Turebergs Simklubb 1:05.66
Minna Delin 2014 Turebergs Simklubb 59.88
Josephine Ebemo 2011 Tyresö Simsällskap 51.89
Hedvig Ek 2011 Skuru Idrottsklubb 53.28
Elvira Ericsson 2014 Turebergs Simklubb 56.40
Fiona Eriksson 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 52.42
Julia Erustes Anderberg 2011 Turebergs Simklubb 48.49
Artemij Fissoun 2012 Stockholms Kappsimningsklubb 50.12
Julian Flores 2012 Stockholms Kappsimningsklubb 51.08
Rishi Gautham Kandikonda 2013 Turebergs Simklubb DSQ
Dante Goliats 2012 Ösmo Simsällskap 56.99
Klara Hellberg 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 48.54
Ellen Hoffegger 2012 Åkersberga Simsällskap 54.42
Alexia Håkansson 2012 Lidingö Simklubb 53.10
Mio Håkansson 2013 Turebergs Simklubb 51.21
Jannica Höjertz 2012 Turebergs Simklubb 52.09
Charlene Ibrohimova 2012 Turebergs Simklubb 59.62
Astrid Ingman 2012 Solna Sundbyberg SS 04 52.00
Emilis Jakubauskas 2012 Turebergs Simklubb 51.87
Oskar Johansson Estmer 2013 Turebergs Simklubb 1:00.00
Hugo Johansson 2011 Solna Sundbyberg SS 04 47.98
Rikard Johansson 2011 Skuru Idrottsklubb 53.72
Albin Karlsson 2013 Turebergs Simklubb 55.72
Alexander Kazmins 2011 Turebergs Simklubb 50.56
Mikael Kazmins 2014 Turebergs Simklubb 57.32
Sara Kuess 2011 Bålsta Simklubb DSQ
Siri Kukanur 2012 Turebergs Simklubb 56.72
Marcus Kvarfordh Andres 2011 Skuru Idrottsklubb 49.09
Fleur Lebeau 2014 Turebergs Simklubb 1:13.98
Emma Levald 2012 Turebergs Simklubb 51.07
Elvira Lidholm 2011 Tyresö Simsällskap 48.80
Alfred Lindskog 2012 Upsala Simsällskap 51.99
Axel Lingman 2012 Solna Sundbyberg SS 04 47.62
Nathalie Ljunggren 2014 Turebergs Simklubb 50.26
Miranda Mazya 2011 Turebergs Simklubb 53.62
Ester Melén 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 47.77
Arihant Mukherjee 2012 Turebergs Simklubb 57.79
Hilda Muribi 2011 Upsala Simsällskap 45.89
Mila Ndure 2014 Turebergs Simklubb 1:05.40
Naya Ndure 2012 Turebergs Simklubb 46.30
Ronny Nguyen 2011 Åkersberga Simsällskap 48.14
Eleni Oikonomou 2011 Solna Sundbyberg SS 04 DNS
Selma Reivant 2012 Solna Sundbyberg SS 04 51.91
Tilda Ribacke 2012 Turebergs Simklubb 49.64
Hanna Rohman Hamrin 2011 Turebergs Simklubb 52.91
Valentina Sabo 2012 Skuru Idrottsklubb DNS
Wilma Sahlqvist 2012 Turebergs Simklubb 48.14
Tyra Sandberg 2011 Botkyrka-Rönninge Simsällskap 1:01.35
Uno Sandqvist 2012 Solna Sundbyberg SS 04 43.63
Anton Schultz 2012 Skuru Idrottsklubb 44.25
Andrea Sehlstedt 2012 Skuru Idrottsklubb 1:23.68
Olivia Sharpe 2011 Skuru Idrottsklubb 53.84
Maksim Silinski 2012 Solna Sundbyberg SS 04 50.24
Elin Skarstedt 2012 Solna Sundbyberg SS 04 DSQ
Heidi Slotte 2011 Botkyrka-Rönninge Simsällskap 57.78
Alva Sparf 2013 Åkersberga Simsällskap 47.32
Ebba-Li Sparre 2013 Åkersberga Simsällskap 48.86
Elsa Stridsman 2011 Upsala Simsällskap 51.94
Elsa Strindelius 2012 Upsala Simsällskap 48.41
Vera Ståhlberg 2012 Skuru Idrottsklubb DNS
Wilma Sundby 2012 Åkersberga Simsällskap 50.37
Emilie Swärdsén 2012 Ösmo Simsällskap 51.08
Elin Tärndal 2011 Tyresö Simsällskap 48.01
Evert Ununger 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 48.94
Gustav Veszeli 2013 Bålsta Simklubb 52.65
Arvid Vogt 2012 Upsala Simsällskap 42.93
Felix von Arronet 2012 Spårvägen Simförening 39.32
Madeleine Wasberg 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 53.03
Molly Wei 2013 Turebergs Simklubb 56.06
Viktor Widestedt 2013 Stockholms Kappsimningsklubb 48.13
Maj Willers 2012 Skuru Idrottsklubb DNS
Samuel Witt-Hjorth 2012 Stockholms Kappsimningsklubb 41.19
2023-03-25 10:21:21 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Turebergs Simklubb

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner