Results for Sydkystens Børne- og Årgangscup 2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sydkystens Børne og Årgangs Cup
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Greve Svømmehal |
Arrangør |
GTI |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 36, 4x50m Frisvømning Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
GTI Dolphins 1 |
14 |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
1:57.89 |
|
|
|
|
|
|
|
Mathilde Josefine Holm |
2010 |
1080AG |
|
30.46 |
|
|
|
|
30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
Josefine Nyamadi |
2010 |
1084AG |
|
29.72 |
|
|
|
|
1:00.18 |
|
|
|
|
|
|
|
Frida Kirkegaard |
2010 |
1064AD |
|
29.10 |
|
|
|
|
1:29.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofia Linnea B. Pedersen |
2009 |
0942AC |
|
28.61 |
|
|
|
|
1:57.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
GTI Dolphins 2 |
14 |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
2:05.88 |
+7.99 |
|
|
|
|
Kathrine R. Svendsen |
2010 |
1010AP |
|
31.04 |
|
|
|
|
31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Engsbro |
2010 |
1054AD |
|
30.19 |
|
|
|
|
1:01.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mathilde Dithmar |
2009 |
0902AC |
|
32.13 |
|
|
|
|
1:33.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilma Rosendahl Veggerby |
2010 |
1082AG |
|
32.52 |
|
|
|
|
2:05.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vellinge-Näsets Simklubb |
14 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
|
|
|
2:08.93 |
+11.04 |
|
|
|
|
Lilly Renlund |
2009 |
AJ9209 |
|
29.44 |
|
|
|
|
29.44 |
|
|
|
|
|
|
|
Ella Nyman |
2009 |
AN0409 |
|
28.24 |
|
|
|
|
57.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebba Prössel |
2010 |
AG3210 |
|
31.88 |
|
|
|
|
1:29.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saga Sjöberg |
2010 |
BC0410 |
|
39.37 |
|
|
|
|
2:08.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
KVIK piger 1 |
12 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
|
|
|
2:10.13 |
+12.24 |
|
|
|
|
Lisbeth Kofoed Jensen |
2011 |
1110AI |
|
30.34 |
|
|
|
|
30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maja Visbjerg Priskorn |
2011 |
1162AI |
|
33.02 |
|
|
|
|
1:03.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ellen Drewsen |
2011 |
1110AJ |
|
33.61 |
|
|
|
|
1:36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nadia Krawanska |
2011 |
1152AP |
|
33.16 |
|
|
|
|
2:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
KVIK piger 2 |
11 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
|
|
|
2:21.30 |
+23.41 |
|
|
|
|
Naia Nørgaard Frandsen |
2012 |
1220AG |
|
32.93 |
|
|
|
|
32.93 |
|
|
|
|
|
|
|
Liva Blaaberg |
2012 |
1266AF |
|
34.07 |
|
|
|
|
1:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dana Sesselja Ekblom |
2012 |
1224AG |
|
37.17 |
|
|
|
|
1:44.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arndis Soffia Matthiasdottir |
2012 |
1264AF |
|
37.13 |
|
|
|
|
2:21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Roskilde Pige 1 |
14 |
Roskilde Svømning |
|
|
|
|
|
2:22.19 |
+24.30 |
|
|
|
|
Eva De Maeyer |
2009 |
0918AB |
|
30.86 |
|
|
|
|
30.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosa Borch |
2009 |
0930BB |
|
32.95 |
|
|
|
|
1:03.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lærke Lind-Jensen |
2009 |
0928BB |
|
37.04 |
|
|
|
|
1:40.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Tallov Søgaard |
2012 |
1210AL |
|
41.34 |
|
|
|
|
2:22.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Roskilde Pige 2 |
12 |
Roskilde Svømning |
|
|
|
|
|
2:26.56 |
+28.67 |
|
|
|
|
Emilia Nora Beyarslan |
2012 |
1286AE |
|
34.47 |
|
|
|
|
34.47 |
|
|
|
|
|
|
|
Viola Trenter |
2012 |
1290AI |
|
38.50 |
|
|
|
|
1:12.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marie Borch |
2011 |
1144AC |
|
34.25 |
|
|
|
|
1:47.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Dam |
2011 |
1182AF |
|
39.34 |
|
|
|
|
2:26.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Vellinge-Näsets Simklubb lag 2 |
12 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
|
|
|
2:26.80 |
+28.91 |
|
|
|
|
Julia Lundahl |
2011 |
AI8811 |
|
36.91 |
|
|
|
|
36.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Freja Rosberg |
2011 |
AD8211 |
|
36.14 |
|
|
|
|
1:13.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Märta Mars |
2011 |
AJ0411 |
|
38.62 |
|
|
|
|
1:51.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ellen Sjöberg |
2011 |
AG7411 |
|
35.13 |
|
|
|
|
2:26.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Baltzers Damer 1 |
12 |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.13 Tyvstart |
|
|
|
Victoria Iskov-Eskebæk |
2011 |
1186AG |
|
38.87 |
|
|
|
|
38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Ravn Olsen |
2011 |
1142AF |
|
36.57 |
|
|
|
|
1:15.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frederikke Lohmann Frostholm |
2011 |
1152AF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lea Marie Weiss |
2011 |
1124AC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Baltzers Damer 2 |
12 |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.13 Tyvstart |
|
|
|
Celina Aufeldt-Hjort |
2011 |
1134AF |
|
35.98 |
|
|
|
|
35.98 |
|
|
|
|
|
|
|
Frida Gass |
2011 |
1150AF |
|
36.13 |
|
|
|
|
1:12.11 |
|
|
|
|
|
|
|
Vigga Veggerby |
2013 |
1394AA |
|
39.43 |
|
|
|
|
1:51.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Stendal Keller |
2012 |
1262AG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 12-03-2023 14:30:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 14:40.37 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: GTI - Greve |
|
|
|
|