Resultater for Vest Senior/Junior Langbane 2023
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Fredag kl. 1630
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vest Junior-Senior Langbane 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Aarhus Svømmestadion |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og AGF |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
3. mar 2023 to 5. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 9, 50m Butterfly Damer - Indledende heat |
|
|
DR |
25.24 |
|
|
Jeanette Ottesen |
1987 |
Svømmeklubben Kvik, Kas |
Barcelona (ESP) |
03-08-2013 |
|
|
|
|
DJR |
26.92 |
|
|
Julie Kepp Jensen |
2000 |
A6 JGI-Swim (DEN) |
Brønshøj (DEN) |
02-04-2017 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elisabeth Sabroe Ebbesen |
2002 |
Gentofte Svømme Klub |
|
693 |
27.60 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 26.76 |
(+0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Helena Rosendahl Bach |
2000 |
Aalborg Svømmeklub |
|
685 |
27.71 |
+0.11 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 27.18 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Iris Julia Berger |
2004 |
Thisted Svømmeklub |
|
677 |
27.81 |
+0.21 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 27.29 |
(+0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kristine Nilsson Norby |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
|
652 |
28.17 |
+0.57 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 28.45 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kristiane Frøslev |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
|
646 |
28.26 |
+0.66 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 28.53 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Louise Lie Thisted |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
|
635 |
28.41 |
+0.81 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 27.43 |
(+0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
|
631 |
28.48 |
+0.88 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 28.52 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Camilla Nørgaard Frost |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
|
618 |
28.68 |
+1.08 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 28.78 |
(-0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anna Dora Bernsdorf |
2006 |
Thisted Svømmeklub |
|
587 |
29.17 |
+1.57 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 29.23 |
(-0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Helena V. Elling |
2000 |
Aalborg Svømmeklub |
|
585 |
29.20 |
+1.60 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 28.32 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=11 |
|
Cecilie Nørgaard Frost |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
|
582 |
29.26 |
+1.66 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 28.52 |
(+0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=11 |
|
Kalina Gamisheva |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
582 |
29.26 |
+1.66 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 28.84 |
(+0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
|
575 |
29.37 |
+1.77 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 29.02 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Thea Blomsterberg |
2002 |
Swim Team Odense |
|
548 |
29.85 |
+2.25 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 30.15 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Maja Johanne Pedersen |
2005 |
Nyborg Svømmeklub |
|
542 |
29.96 |
+2.36 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 29.57 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Marie Bertram |
2006 |
Aarhus Swim - Lyseng |
|
541 |
29.97 |
+2.37 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 28.83 |
(+1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Katrine Stoltenhoff |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
|
541 |
29.98 |
+2.38 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 29.97 |
(+0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Emilie Hostrup Sahlberg |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
|
540 |
30.00 |
+2.40 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 29.95 |
(+0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Julie Ravn Holst |
2007 |
Aarhus Swim - HEI |
|
538 |
30.03 |
+2.43 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.51 |
(-0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Anne Thastrup-Hansen |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
|
528 |
30.22 |
+2.62 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 29.86 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=21 |
|
Nadia Bager |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
|
525 |
30.28 |
+2.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.44 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=21 |
|
Julie Olsen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
|
525 |
30.28 |
+2.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 29.91 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Freja Obert |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
|
522 |
30.34 |
+2.74 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.96 |
(-0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=24 |
|
Sofie Le Fevre |
2004 |
Horsens Svømmeklub |
|
517 |
30.42 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 29.23 |
(+1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=24 |
|
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
|
517 |
30.42 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.35 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
|
517 |
30.43 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 29.78 |
(+0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Sophie Møller Madsen |
2005 |
Fredericia Svømmeklub |
|
511 |
30.55 |
+2.95 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.15 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Sarah Ankjær Pedersen |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
|
505 |
30.66 |
+3.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.59 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Sofie Bak |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
|
500 |
30.77 |
+3.17 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.69 |
(+0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=30 |
|
Amalie Staghøj Andersen |
2004 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
498 |
30.82 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.45 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=30 |
|
Johanne Schleimann |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
498 |
30.82 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.01 |
(+0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=32 |
|
Karoline Prang Andersen |
2005 |
Hobro Svømmeklub |
|
495 |
30.88 |
+3.28 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 29.20 |
(+1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=32 |
|
Therese Baird |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
|
495 |
30.88 |
+3.28 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.57 |
(+0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Stine Bendixen Nissen |
2004 |
Horsens Svømmeklub |
|
491 |
30.96 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 29.99 |
(+0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Natasha Do Jespersen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
|
487 |
31.04 |
+3.44 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.55 |
(+0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Nikoline Sejr |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
|
487 |
31.05 |
+3.45 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.10 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Nicoline Aarup Høeg |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
|
486 |
31.07 |
+3.47 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.71 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=38 |
|
Malou Callisen |
2007 |
Brønderslev SK08 |
|
483 |
31.13 |
+3.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.25 |
(-1.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=38 |
|
Emilie Pedersen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
|
483 |
31.13 |
+3.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.60 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Agnete Boelt |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
|
482 |
31.14 |
+3.54 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.10 |
(+0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Rikke Ydemann Pedersen |
2006 |
HGF Svømning |
|
481 |
31.17 |
+3.57 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.06 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Sille Holm-Nissen |
2007 |
Haderslev Svømme Klub |
|
480 |
31.18 |
+3.58 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.15 |
(+0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=43 |
|
Sofia Gad |
2007 |
Aarhus Swim - Lyseng |
|
473 |
31.34 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.35 |
(+0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=43 |
|
Mille Dahl Lindholm |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
|
473 |
31.34 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.93 |
(+0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Sofie Kruse Rasmussen |
2005 |
Swim Team Neptun |
|
472 |
31.36 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.76 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Clara Cavo Jørgensen |
2007 |
Aarhus Swim - Lyseng |
|
471 |
31.38 |
+3.78 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.17 |
(+0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Nikoline Hedelund Madsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
|
468 |
31.45 |
+3.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.63 |
(-0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Signe Christensen |
2008 |
Kolding SK |
|
464 |
31.55 |
+3.95 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.38 |
(+0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Ann-Katrine Windfeld |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
|
460 |
31.64 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.81 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Anne Katrine Dige |
2006 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
|
458 |
31.68 |
+4.08 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.28 |
(+1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Ida Nørregaard Jensen |
2007 |
Munkebo Svømme- og kondiklu |
|
456 |
31.73 |
+4.13 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.61 |
(-0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
455 |
31.74 |
+4.14 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.57 |
(+1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Matilde A. B. Buch |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
|
452 |
31.83 |
+4.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.43 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
|
449 |
31.89 |
+4.29 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.62 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Olivia Hemmeløff |
2006 |
Swim Team Odense |
|
448 |
31.92 |
+4.32 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.53 |
(+1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
|
447 |
31.94 |
+4.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.02 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Anna Fiona Nybøll |
2007 |
Vejle Svømmeklub |
|
441 |
32.09 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.05 |
(+1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Frederikke Bech Norvin |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
|
437 |
32.18 |
+4.58 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.75 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=59 |
|
Caroline Lærkegaard Hyltoft |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
|
436 |
32.21 |
+4.61 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 30.47 |
(+1.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=59 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
|
436 |
32.21 |
+4.61 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.04 |
(+0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=61 |
|
Alberte Martiny Sørensen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
|
432 |
32.31 |
+4.71 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.68 |
(+0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=61 |
|
Mathilde Østergaard |
2004 |
Svømmeklubben Grindsted |
|
432 |
32.31 |
+4.71 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.38 |
(-0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Lotta Træger |
2008 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
431 |
32.34 |
+4.74 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.75 |
(+0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Mathilde Kongsgaard Jakobse |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
|
429 |
32.37 |
+4.77 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.48 |
(-0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Alma Ehrenreich-Birn |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
|
427 |
32.44 |
+4.84 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.55 |
(+0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Alma Munk Haugaard |
2007 |
Hobro Svømmeklub |
|
416 |
32.71 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.06 |
(+0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Katrine Kjær Laugesen |
2008 |
Hobro Svømmeklub |
|
416 |
32.72 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.40 |
(+1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
|
409 |
32.91 |
+5.31 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 31.87 |
(+1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
402 |
33.10 |
+5.50 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.20 |
(-0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Laura Norup |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
|
391 |
33.39 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 32.31 |
(+1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 03-03-2023 19:19:11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-03-2023 19:45.34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: AGFs Svømmeafdeling |
|
|
|
|
|
|