Resultater for Stockholm Knattesim Vinter 2023
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stockholm Knattesim Vinter 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet (25m) |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 feb 2023 till den 19 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 100m Bröstsim Damer - Final |
|
|
Sponsor: |
Stockholms Simfestivals barnlopp! |
|
|
|
|
|
|
Namn |
Ålder |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
|
|
|
|
|
Dilvin Altuntas |
13 |
Järfälla Simsällskap |
+0.75 |
|
1:40.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nora Lovisa Edin |
13 |
Simklubben Neptun |
+0.54 |
|
1:31.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ellinor Ekelund |
12 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:43.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Elmquist |
12 |
Järfälla Simsällskap |
+0.59 |
|
1:27.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Figuera |
13 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
2:00.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amanda Forsberg |
12 |
Simklubben Neptun |
+0.60 |
|
1:35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasmine Forsberg |
13 |
Järfälla Simsällskap |
+0.67 |
|
1:42.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebba Färnqvist |
12 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Molly Green |
13 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.86 |
|
1:52.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Grigoriadou |
13 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.74 |
|
1:43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Hagspiel |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.62 |
|
1:46.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linn Håkansson |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.64 |
|
1:55.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janina Höjertz |
13 |
Turebergs Simklubb |
|
|
1:48.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Lauritzen |
13 |
Simklubben Neptun |
+0.76 |
|
1:26.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Leinder |
13 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:33.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moa Löf |
13 |
Järfälla Simsällskap |
+0.60 |
|
1:42.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Olsson |
13 |
Simklubben Neptun |
|
|
1:32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Siri Porelius |
13 |
Turebergs Simklubb |
+0.56 |
|
1:44.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alice Rosenborg |
12 |
Simklubben Neptun |
+0.54 |
|
1:46.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Harriet Rydén Olsen |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:52.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edith Santavirta |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
1:54.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Greta Santavirta |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.68 |
|
1:51.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilma Skarstedt |
13 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.70 |
|
1:36.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Sulusi |
12 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.82 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Nora Wiksten |
12 |
Simklubben Neptun |
+0.69 |
|
1:38.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liyonie Withana |
13 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.59 |
|
1:43.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tina Zhang Karlsson |
13 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.64 |
|
1:49.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-19 12:25:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|