Tulokset Femernbält Cup 2023
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Dag 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Svømmeklubben Syd |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
21. jan 2023 to 22. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer 19-99 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ole Hovmand |
2003 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.68 |
|
29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 21-01-2023 11:21:54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer 16-18 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
August Larsen |
2005 |
Nakskov Svømme Klub |
+0.70 |
|
34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sebastian Kørup |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.74 |
|
35.18 |
+0.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 21-01-2023 11:21:54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jarl Bjerregaard Abrahamsen |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.75 |
|
33.14 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lukas Hansen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
+0.67 |
|
33.82 |
+0.68 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Bertram Hallberg |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
+0.75 |
|
37.33 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vitus L. Vilsholm |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
+0.73 |
|
40.24 |
+7.10 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ludvig William vahle Pedersen |
2009 |
Vordingborg Svømme Klub |
+0.85 |
|
50.75 |
+17.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 21-01-2023 11:21:54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kristoffer Slente |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.75 |
|
37.89 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Filip Nielsen |
2010 |
Rønne Svømme Klub |
+0.81 |
|
42.92 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Malte Sylvest Andersen |
2011 |
Næstved Svømmeklub |
+0.79 |
|
44.61 |
+6.72 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Magnus Olsen |
2010 |
Vordingborg Svømme Klub |
+0.87 |
|
46.30 |
+8.41 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lucas Bendtsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
48.52 |
+10.63 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Frederik Emil Kristensen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.87 |
|
53.87 |
+15.98 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Malthe Dalsgaard Hemmingse |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.89 |
|
54.94 |
+17.05 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Phillip Christensen |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.73 |
|
59.54 |
+21.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 21-01-2023 11:21:54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer 11 og yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emil Veliqi |
2012 |
SvømmeKlubben SYD |
+0.78 |
|
46.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 21-01-2023 11:21:54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-01-2023 11:42.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svømmeklubben Syd |
|
|
|
|
|
|