Tulokset Itäväylä-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Porvoon uimahalli |
Järjestäjä: |
Borgå Simmare - Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
11.03.2023 - 11.03.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m Perhosuinti T10, T11, N 10 ja nuoremmat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Helmi Rynty |
2013 |
Uimaseura Helsinki |
-.-- |
116 |
49.96 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Kangas |
2013 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
102 |
52.12 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mona Zilliacus |
2014 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
94 |
53.48 |
+3.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.3.2023 16.09.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m Perhosuinti T10, T11, N 11 vuotiaat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isabel Palm |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
152 |
45.61 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emmi Palmola |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
129 |
48.19 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aliza Multanen |
2012 |
Uimaseura Helsinki |
-.-- |
120 |
49.36 |
+3.75 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Unna Niemi |
2012 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
112 |
50.53 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tessa Julia Lainio |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
96 |
53.12 |
+7.51 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jessica Oker-Blom |
2012 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
66 |
1:00.08 |
+14.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.3.2023 16.09.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 22, 50m Perhosuinti T10, T11, N 12 ja vanhemmat - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sofia Chadromtseva |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
391 |
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emilia Tikkanen |
2008 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
329 |
35.30 |
+1.97 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Riina Kosonen |
2011 |
Uinti Imatra |
-.-- |
224 |
40.14 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aino Bohm |
2011 |
Uinti Imatra |
-.-- |
179 |
43.23 |
+9.90 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Laura Julia Reinikka |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
171 |
43.91 |
+10.58 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Veera Vesterbacka |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
159 |
44.93 |
+11.60 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Riia Koskela |
2011 |
Helsingfors Simsällskap |
-.-- |
154 |
45.48 |
+12.15 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Inkeri Kujala |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
140 |
46.95 |
+13.62 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anna-Greta Aurora Kohonen |
2008 |
Uinti Imatra |
-.-- |
121 |
49.25 |
+15.92 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Maisa Puukko |
2011 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
-.-- |
72 |
58.35 |
+25.02 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aliina Penttinen |
2006 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.3.2023 16.09.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.03.2023 16.10.36 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|