Results for Jääkarhu uinnit 2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Kalevan Uintikeskus |
Järjestäjä: |
TaTU Tampere ry. |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
28.01.2023 - 28.01.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 100m Selkäuinti Miehet 13 ja nuoremmat - Final |
|
|
SM-raja |
1:06.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM16 |
1:08.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM15 |
1:11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14 |
1:14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo13 |
1:28.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo12 |
1:34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sisu Mikke Laitinen |
2011 |
Lahden Uimaseura |
+0.75 |
248 |
1:22.42 |
|
|
|
Rollo12 |
|
|
|
Entry time: 1:25.54 |
(-3.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Adam Bazhyna |
2010 |
Uinti Tampere |
+0.73 |
246 |
1:22.68 |
+0.26 |
|
Rollo13 |
|
|
|
Entry time: 1:22.60 |
(+0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Niilo Lappalainen |
2011 |
TaTu Tampere |
+0.76 |
228 |
1:24.85 |
+2.43 |
|
Rollo12 |
|
|
|
Entry time: 1:24.13 |
(+0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Valtteri Saukko |
2010 |
TaTu Tampere |
+0.71 |
222 |
1:25.62 |
+3.20 |
|
Rollo13 |
|
|
|
Entry time: 1:30.01 |
(-4.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emil Ilo |
2011 |
Lahden Uimaseura |
+0.81 |
214 |
1:26.60 |
+4.18 |
|
Rollo12 |
|
|
|
Entry time: 1:27.49 |
(-0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Pontus Pyykkö |
2011 |
Uinti Tampere |
+0.72 |
211 |
1:27.06 |
+4.64 |
|
Rollo12 |
|
|
|
Entry time: 1:26.14 |
(+0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Renne Piironen |
2010 |
Loimaan Uimaseura |
+0.59 |
187 |
1:30.61 |
+8.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.15 |
(+2.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Samuel Jokinen |
2011 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.75 |
161 |
1:35.17 |
+12.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.69 |
(-7.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jere Koskelainen |
2010 |
Lahden Uimaseura |
+0.85 |
150 |
1:37.56 |
+15.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:44.09 |
(-6.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Daniel Salja |
2010 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.79 |
145 |
1:38.62 |
+16.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.29 |
(+1.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eelis Andersson |
2011 |
Salon Uimarit |
+0.65 |
143 |
1:39.04 |
+16.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.05 |
(-1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Rafael Dean |
2010 |
Uinti Tampere |
+0.93 |
139 |
1:39.90 |
+17.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.90 |
(+4.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Urho Tammi |
2011 |
Salon Uimarit |
+0.82 |
136 |
1:40.71 |
+18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Dmitrii Zuev |
2011 |
Lahden Uimaseura |
+0.73 |
132 |
1:41.69 |
+19.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:46.98 |
(-5.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Eemeli Mustajärvi |
2010 |
TaTu Tampere |
+0.79 |
126 |
1:43.41 |
+20.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.94 |
(+1.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Aaro Wandén |
2011 |
Uinti Tampere |
+0.72 |
118 |
1:45.68 |
+23.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.00 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Neo Porkka |
2011 |
Uinti Tampere |
+0.70 |
112 |
1:47.51 |
+25.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.40 |
(-0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Alvar Keikko |
2012 |
Uinti Tampere |
+0.76 |
94 |
1:54.03 |
+31.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Rasmus Hirvonen |
2012 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.75 |
88 |
1:56.30 |
+33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 28.1.2023 18.40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 100m Selkäuinti Miehet 14-16 vuotiaat - Final |
|
|
SM-raja |
1:06.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM16 |
1:08.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM15 |
1:11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14 |
1:14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo13 |
1:28.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo12 |
1:34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eero Olli |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.80 |
448 |
1:07.74 |
|
|
|
IKM15 |
|
|
|
Entry time: 1:06.98 |
(+0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jouko Raunio |
2008 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.91 |
366 |
1:12.47 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.31 |
(-0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aapo Pajunen |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.64 |
354 |
1:13.24 |
+5.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.26 |
(+1.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aleksi Salo |
2008 |
Lahden Uimaseura |
+0.72 |
350 |
1:13.56 |
+5.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.65 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Frans Nieminen |
2009 |
TaTu Tampere |
+0.89 |
320 |
1:15.74 |
+8.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.09 |
(+2.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eemeli Pennanen |
2009 |
TaTu Tampere |
+0.72 |
319 |
1:15.87 |
+8.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.33 |
(-2.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Niklas Tikkanen |
2007 |
TaTu Tampere |
+0.66 |
315 |
1:16.13 |
+8.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.02 |
(+3.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Atte Katajisto |
2009 |
Uinti Tampere |
+0.85 |
309 |
1:16.62 |
+8.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.54 |
(-5.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Denis Karvanen |
2009 |
Lahden Uimaseura |
+0.71 |
298 |
1:17.54 |
+9.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.72 |
(-3.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Luka Heikkuri |
2009 |
Uinti Tampere |
+0.78 |
291 |
1:18.23 |
+10.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.00 |
(+2.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Leevi Immonen |
2007 |
Lahden Uimaseura |
+0.90 |
274 |
1:19.74 |
+12.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.03 |
(+0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Caro reponen |
2009 |
Kouvolan Uimarit |
+0.92 |
270 |
1:20.22 |
+12.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.48 |
(+5.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTu Tampere |
+0.74 |
265 |
1:20.71 |
+12.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.70 |
(-2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Roope Suuronen |
2008 |
Lahden Uimaseura |
+0.82 |
262 |
1:20.97 |
+13.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.58 |
(-0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Väinö Rosendahl |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.65 |
259 |
1:21.25 |
+13.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.26 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Matias Haapala |
2009 |
Uinti Tampere |
+0.72 |
256 |
1:21.58 |
+13.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.79 |
(+2.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Elias Eironen |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.78 |
255 |
1:21.75 |
+14.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.80 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Hugo Rossi |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.73 |
236 |
1:23.88 |
+16.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.19 |
(+0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Alex Isotalo |
2009 |
Uinti Tampere |
+0.81 |
226 |
1:25.12 |
+17.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.84 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Aarre Tuikkala |
2008 |
Lahden Uimaseura |
+0.84 |
209 |
1:27.36 |
+19.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.79 |
(-3.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ilmari Pohja |
2009 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.78 |
206 |
1:27.66 |
+19.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.28 |
(+6.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Eeli Vesamäki |
2009 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.74 |
165 |
1:34.52 |
+26.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.34 |
(-12.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Eliel Grönroos |
2009 |
Uinti Tampere |
+0.74 |
159 |
1:35.64 |
+27.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.61 |
(-0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Werneri Toivanen |
2008 |
Loimaan Uimaseura |
+0.98 |
155 |
1:36.37 |
+28.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.34 |
(-0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 28.1.2023 18.40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 100m Selkäuinti Miehet 17-99 vuotiaat - Final |
|
|
SM-raja |
1:06.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM16 |
1:08.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM15 |
1:11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14 |
1:14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo13 |
1:28.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo12 |
1:34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Miiro Vartiainen |
2001 |
Uinti Tampere |
+0.59 |
535 |
1:03.85 |
|
|
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:01.70 |
(+2.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ilja Syrjä |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.74 |
505 |
1:05.07 |
+1.22 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:02.08 |
(+2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Antte Säilä |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.70 |
467 |
1:06.82 |
+2.97 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 1:03.71 |
(+3.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Severi Ryösö |
1994 |
TaTu Tampere |
+0.78 |
49 |
2:21.17 |
+1:17.32 |
|
S8 |
|
|
|
Entry time: 2:20.44 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ville Ricci |
1993 |
TaTu Tampere |
+0.62 |
19 |
3:13.00 |
+2:09.15 |
|
S4 |
|
|
|
Entry time: 3:06.46 |
(+6.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 28.1.2023 18.40.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.01.2023 18.40.58 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|