Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Velenje |
Organizator: |
PK Velenje |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
dec. 11, 2023 to dec. 11, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske – Final |
|
|
Deklice |
1:02.76 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
10/31/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:09.50 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/29/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
361 |
1:17.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aleksandra Gnamuš Šlebnik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
333 |
1:19.19 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
323 |
1:19.98 |
+2.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lija Helbl |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
286 |
1:23.30 |
+6.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
279 |
1:23.94 |
+6.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
278 |
1:24.04 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
266 |
1:25.30 |
+8.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Pika Planko |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
258 |
1:26.15 |
+9.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
223 |
1:30.48 |
+13.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
221 |
1:30.74 |
+13.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
220 |
1:30.92 |
+13.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Gaja Kotnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
215 |
1:31.53 |
+14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Klara Blatnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
203 |
1:33.29 |
+16.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ekaterina Aliamovskaia |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
197 |
1:34.30 |
+17.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nikolina Milijaš |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
188 |
1:35.80 |
+18.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Neža Golob |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
186 |
1:36.02 |
+18.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Urška Krajnc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
184 |
1:36.41 |
+19.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Špela Bosiljevac |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
169 |
1:39.10 |
+22.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lana Gabor |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
163 |
1:40.34 |
+23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Neja Žerjavič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
155 |
1:42.08 |
+25.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ana Veberič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
140 |
1:45.50 |
+28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Iva Arnuš |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
134 |
1:47.17 |
+30.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Adna Hadžiaganović |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
117 |
1:51.99 |
+34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Maja Crevar |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
115 |
1:52.70 |
+35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Manca Drev |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
115 |
1:52.79 |
+35.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Neža Šterk |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
107 |
1:55.46 |
+38.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Zarja Petrič |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
105 |
1:56.11 |
+39.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Julija Cizl |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
102 |
1:57.40 |
+40.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Tijana Milijaš |
2013 |
Plavalni klub Velenje |
|
96 |
1:59.74 |
+42.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Lara Garcia Petras |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
93 |
2:00.98 |
+43.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ema Laznik |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
90 |
2:02.42 |
+45.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Alina Paternoster |
2013 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
88 |
2:03.24 |
+46.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ema Lipičnik |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
78 |
2:08.21 |
+51.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mia Mujčić |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
263 |
1:25.63 |
+8.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Naja Novak |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
237 |
1:28.58 |
+11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emma Anclin |
2013 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.4 |
|
|
|
|
- |
|
Lara Plesec |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Zoja Pribožič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Ria Rebec |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ana Draksler |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
- |
|
Klara Anclin |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.2 |
|
|
|
|
- |
|
Nastja Romih |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 12/11/2022 10:51:45 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-11 10:51:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|