Tulokset Julestævne 2022
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Slagelse Svømmehal |
Arrangør |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
4. dec 2022 to 4. dec 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 100m Rygsvømning Damer 15-17 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Attrup |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:23.20 |
+10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 04-12-2022 15:24:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 100m Rygsvømning Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alberte Hjarbæk |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:19.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Andrea Frederikke Pedersen |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:34.08 |
+14.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Caroline Sommerlund |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:41.07 |
+21.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Cindy Fragtrup |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:47.16 |
+27.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sascha Legaard Jensen |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:53.35 |
+33.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maia Elsborg Amundsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:54.03 |
+34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isabell Gaard |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
Svøm på maven v/ 50 m |
|
|
|
|
- |
|
Josefine Jensen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
2 crawlarmtag v/ vendin |
|
|
|
|
- |
|
Anna Kørvell |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
Maveliggende v/50 m ve |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 04-12-2022 15:24:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 100m Rygsvømning Damer 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Mathilde Munk Krogh |
2011 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:30.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Linda Neittaanmäki |
2012 |
Kalundborg SK |
|
|
2:04.65 |
+34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 04-12-2022 15:24:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 26, 100m Rygsvømning Damer 1-10 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anna Vinsentz |
2013 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
2:00.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 04-12-2022 15:24:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
04-12-2022 15:24.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Svøm Slagelse Korsør |
|
|
|
|
|
|