Results for Duvedoppet 2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Katrineholms SS |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 jan 2023 till den 15 jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Frisim Damer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maya-Li Orrego |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
1:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alice Roos |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
1:05.04 |
+0.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tilda Lindqvist |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
1:05.53 |
+0.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Isabelle Marek |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
1:05.67 |
+1.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elisabeth Xu |
2008 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
1:09.98 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Leah Norén |
2008 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
1:11.63 |
+7.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nora Grönberg |
2007 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
1:13.08 |
+8.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tyra Cedervall |
2008 |
Katrineholms Simsällskap |
|
|
1:13.97 |
+9.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Irma Allvee |
2008 |
Katrineholms Simsällskap |
|
|
1:15.36 |
+10.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tindra Granfeldt |
2008 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
1:24.76 |
+20.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Marina Otter |
2007 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
1:39.53 |
+34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maja Blomqvist |
2008 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
1:41.43 |
+36.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-01-15 15:38:04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Frisim Damer 17 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alva Abrahamsson |
2004 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
1:01.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maja Björkbacka |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
1:02.67 |
+0.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sammi Thai |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
1:04.14 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Filippa Karlsson |
2004 |
Katrineholms Simsällskap |
|
|
1:04.96 |
+3.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
My Larsson |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
1:05.70 |
+3.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ester Costa |
2006 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
1:07.28 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sanna Marjeta |
2001 |
Katrineholms Simsällskap |
|
|
1:47.07 |
+45.28 |
|
S14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-01-15 15:38:04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m Frisim Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Livia Wåhlin |
2009 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
1:09.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emmie Jakobsson |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
1:12.26 |
+2.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Maja Göthe |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
1:13.30 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lea Sidén |
2009 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
1:15.65 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tuva Lundkvist |
2010 |
Nyköpings Simsällskap |
|
|
1:19.04 |
+9.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Esmeralda Carlberg |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
1:21.36 |
+11.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sofia Lannhard |
2010 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
1:23.77 |
+13.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Filippa Baca |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
1:26.41 |
+16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Freja Svanerö |
2009 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
1:28.01 |
+18.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Céline Kroneskog |
2010 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
1:31.05 |
+21.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Molly Valund |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
|
1:32.89 |
+22.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Inez Lannhard |
2009 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
1:34.86 |
+24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ksenia Gehander |
2009 |
Nyköpings Simsällskap |
|
|
1:44.45 |
+34.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-01-15 15:38:04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-01-19 16:29:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund |
|
|
|
|
|
|