Below are all results from the competition shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
dec. 16, 2023 to dec. 18, 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 200m Prosto Moški – A Final |
|
|
Abs mošk |
1:45.78 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
2/2/2008 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:47.85 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/18/2021 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:48.38 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Marib |
Kranj (SLO) |
12/16/2023 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ben Schwietert |
1997 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
797 |
1:47.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
770 |
1:48.38 |
+1.23 |
|
Kadeti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Svit Popović |
2007 |
Športno društvo Riba |
|
677 |
1:53.13 |
+5.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tian Kosec |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
670 |
1:53.51 |
+6.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
|
665 |
1:53.84 |
+6.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jure Janhuba |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
663 |
1:53.92 |
+6.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
635 |
1:55.55 |
+8.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Gašper Stele |
2004 |
Plavalni klub Kamnik |
|
634 |
1:55.67 |
+8.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 12/16/2022 6:23:07 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 200m Prosto Moški – B Final |
|
|
Abs mošk |
1:45.78 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
2/2/2008 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:47.85 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/18/2021 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:48.38 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Marib |
Kranj (SLO) |
12/16/2023 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Timon Rajić |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
663 |
1:53.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Krištof Ajdan Razpotnik Vrtačn |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
605 |
1:57.47 |
+3.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nik Blatnik |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
|
580 |
1:59.14 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
579 |
1:59.16 |
+5.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
Plavalni klub Velenje |
|
569 |
1:59.87 |
+5.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jaka Gal Bezjak |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
544 |
2:01.72 |
+7.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matija Osetič |
2006 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
527 |
2:02.98 |
+9.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
519 |
2:03.60 |
+9.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 12/16/2022 6:23:07 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 200m Prosto Moški – C Final |
|
|
Abs mošk |
1:45.78 |
|
|
|
Peter Mankoč |
1978 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
2/2/2008 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:47.85 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/18/2021 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:48.38 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
Plavalni klub Branik Marib |
Kranj (SLO) |
12/16/2023 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
556 |
2:00.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kevin Verbole |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
519 |
2:03.58 |
+2.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
510 |
2:04.37 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
476 |
2:07.22 |
+6.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Erik Hudovornik |
2007 |
Plavalni klub Ilirija |
|
476 |
2:07.24 |
+6.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Luka Ferenčak |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
454 |
2:09.20 |
+8.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
449 |
2:09.75 |
+8.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tian Zupanič |
2007 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
440 |
2:10.59 |
+9.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 12/16/2022 6:23:07 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-16 18:23:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|