Results for 38. Spelin in Vesnin memorial 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38. Špelin in Vesnin memorial 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 19, 2022 to nov. 20, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27. Disciplina, 100m Prsno Moški – A Final |
|
|
Abs mošk |
57.06 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Doha (QAT) |
12/4/2014 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:00.03 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Helsinki (FIN) |
12/7/2006 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:02.39 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/20/2004 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Peter John Stevens |
1995 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
754 |
1:00.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arsen kozhakhmetov |
2006 |
Kazakhstan National Swimming |
|
716 |
1:01.79 |
+1.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Filip Abutović |
2005 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
628 |
1:04.52 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nikola Zdrilić |
2005 |
Nevera Rijeka |
|
608 |
1:05.25 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nejc Kukec |
2001 |
Plavalni klub Ilirija |
|
540 |
1:07.86 |
+7.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mate Grgurić |
2008 |
Nevera Rijeka |
|
537 |
1:07.98 |
+7.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tilen Maček |
2007 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
512 |
1:09.06 |
+8.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Marcel Metulj |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
510 |
1:09.16 |
+8.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/20/2022 6:31:41 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27. Disciplina, 100m Prsno Moški – B Final |
|
|
Abs mošk |
57.06 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Doha (QAT) |
12/4/2014 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:00.03 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Helsinki (FIN) |
12/7/2006 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:02.39 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/20/2004 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Odon Kerec |
2006 |
Plavalni klub Ilirija |
|
501 |
1:09.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
489 |
1:10.12 |
+0.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Bačić Franko |
2007 |
Plivački klub Dubrava |
|
474 |
1:10.86 |
+1.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
David Gošić |
2005 |
Nevera Rijeka |
|
468 |
1:11.17 |
+1.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maj Pribac |
2006 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
466 |
1:11.28 |
+1.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Uroš Bursać |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
413 |
1:14.22 |
+4.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jan Mrkonjič |
2005 |
Plavalni klub Velenje |
|
413 |
1:14.23 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jakub Jánsky |
2005 |
ŠPK Kúpele Piešťany |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/20/2022 6:31:41 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27. Disciplina, 100m Prsno Moški – C Final |
|
|
Abs mošk |
57.06 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Doha (QAT) |
12/4/2014 |
|
|
|
|
Mladinci |
1:00.03 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Helsinki (FIN) |
12/7/2006 |
|
|
|
|
Kadeti |
1:02.39 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/20/2004 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gal Rogelj |
2007 |
Športno društvo Riba |
|
415 |
1:14.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
414 |
1:14.14 |
+0.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
407 |
1:14.59 |
+0.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
399 |
1:15.04 |
+0.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tomáš Filus |
2008 |
ŠPK Kúpele Piešťany |
|
353 |
1:18.20 |
+4.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
347 |
1:18.60 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
346 |
1:18.74 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 11/20/2022 6:31:41 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-20 18:32:18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|