Below are all results from the competition shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ribin jesenski pokal 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Tivoli |
Organizator: |
ŠD Riba |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
okt. 22, 2022 to okt. 23, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 400m Prosto Moški D 12 and younger – Final |
|
|
Abs mošk |
3:41.98 |
|
|
|
Martin Bau |
1994 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
12/4/2019 |
|
|
|
|
Mladinci |
3:49.71 |
|
|
|
Erik Hren |
1996 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/29/2014 |
|
|
|
|
Kadeti |
3:56.55 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/24/2019 |
|
|
|
|
Dečki |
4:00.27 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/16/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
4:29.97 |
|
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Trbovlje (SLO) |
12/21/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
470 |
4:32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
361 |
4:57.86 |
+25.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
314 |
5:12.27 |
+39.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
298 |
5:17.65 |
+44.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
291 |
5:20.25 |
+47.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
286 |
5:21.99 |
+49.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
275 |
5:26.18 |
+53.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
258 |
5:33.05 |
+1:00.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
254 |
5:34.72 |
+1:01.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
206 |
5:59.35 |
+1:26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 10/22/2022 1:03:20 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 400m Prosto Moški C 13-14 years – Final |
|
|
Abs mošk |
3:41.98 |
|
|
|
Martin Bau |
1994 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
12/4/2019 |
|
|
|
|
Mladinci |
3:49.71 |
|
|
|
Erik Hren |
1996 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/29/2014 |
|
|
|
|
Kadeti |
3:56.55 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/24/2019 |
|
|
|
|
Dečki |
4:00.27 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/16/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
4:29.97 |
|
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Trbovlje (SLO) |
12/21/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
453 |
4:36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
426 |
4:41.99 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
407 |
4:46.24 |
+9.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
388 |
4:50.86 |
+14.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
388 |
4:50.96 |
+14.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
372 |
4:54.97 |
+18.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
368 |
4:56.10 |
+19.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nace Valantič |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
363 |
4:57.29 |
+21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jon Kočevar |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
336 |
5:05.08 |
+28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
333 |
5:05.99 |
+29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
315 |
5:11.86 |
+35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
299 |
5:17.09 |
+40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
290 |
5:20.63 |
+44.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 10/22/2022 1:03:20 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 400m Prosto Moški B 15-16 years – Final |
|
|
Abs mošk |
3:41.98 |
|
|
|
Martin Bau |
1994 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
12/4/2019 |
|
|
|
|
Mladinci |
3:49.71 |
|
|
|
Erik Hren |
1996 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/29/2014 |
|
|
|
|
Kadeti |
3:56.55 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/24/2019 |
|
|
|
|
Dečki |
4:00.27 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/16/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
4:29.97 |
|
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Trbovlje (SLO) |
12/21/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nik Peterlin |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
639 |
4:06.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Žan Podržavnik |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
583 |
4:13.97 |
+7.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jakob Lesjak |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
572 |
4:15.63 |
+9.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lun Ilar |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
501 |
4:27.24 |
+20.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Boris Blažević |
2006 |
PK "Borac" - Banja Luka |
|
499 |
4:27.51 |
+21.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=6 |
|
Filip Juvančič |
2006 |
Športno društvo Riba |
|
496 |
4:27.99 |
+21.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=6 |
|
Simon Mamlić |
2006 |
Športno društvo Riba |
|
496 |
4:27.99 |
+21.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Domen Vihernik |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
442 |
4:38.63 |
+32.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Peter Vuga |
2006 |
Športno društvo Delfin |
|
378 |
4:53.43 |
+47.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vid Batagelj |
2007 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
328 |
5:07.76 |
+1:01.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Michel Batagelj |
2006 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
319 |
5:10.49 |
+1:04.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 10/22/2022 1:03:20 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 400m Prosto Moški A 17 and older – Final |
|
|
Abs mošk |
3:41.98 |
|
|
|
Martin Bau |
1994 |
(SLO) |
Glasgow (GBR) |
12/4/2019 |
|
|
|
|
Mladinci |
3:49.71 |
|
|
|
Erik Hren |
1996 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
7/29/2014 |
|
|
|
|
Kadeti |
3:56.55 |
|
|
|
Jaka Pušnik |
2003 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/24/2019 |
|
|
|
|
Dečki |
4:00.27 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/16/2021 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
4:29.97 |
|
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Trbovlje (SLO) |
12/21/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jaka Pušnik |
2003 |
Plavalni klub Olimpija |
|
695 |
3:59.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miha Vintar |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
668 |
4:02.80 |
+3.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Filip Kuruzović |
2003 |
PK "Borac" - Banja Luka |
|
666 |
4:03.01 |
+3.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nikola Milenović |
2002 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
615 |
4:09.55 |
+9.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Robert Djukić |
2004 |
Plavalni klub Olimpija |
|
584 |
4:13.88 |
+14.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jernej Prebil |
2002 |
Plavalni klub Olimpija |
|
572 |
4:15.65 |
+16.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jure Janhuba |
2004 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
571 |
4:15.74 |
+16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Timon Rajić |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
547 |
4:19.39 |
+19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 10/22/2022 1:03:20 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-22 13:17:54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|