Tulokset DM Kortbane 2022
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
torsdag 09.30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DM Kortbane Åben klasse 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
DGI-Huse Vejle, Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
15. dec 2022 to 18. dec 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 8, 100m Frisvømning Herrer - Indledende heat |
|
|
DJR |
48.02 |
|
|
|
Rasmus Nickelsen |
2003 |
Helsingør Svømmeklub (D |
Aarhus C (DEN) |
05-12-2020 |
|
|
|
|
DR |
47.37 |
|
|
|
Mathias Zander Rysgaar |
1998 |
Hørsholm Svømmeforeni |
Glasgow (GBR) |
07-12-2019 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frederik Riedel Lentz |
2001 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.64 |
832 |
47.77 |
|
|
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 47.63 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oliver Søgaard-Andersen |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.65 |
807 |
48.26 |
+0.49 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 48.98 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rasmus Nickelsen |
2003 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.65 |
801 |
48.38 |
+0.61 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 48.30 |
(+0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mathias Zander Rysgaard |
1998 |
Herlev Svømning |
+0.67 |
799 |
48.42 |
+0.65 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 47.82 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Christian L H Frederiksen |
2001 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.68 |
774 |
48.93 |
+1.16 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 48.73 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Malthe Lindeblad |
2001 |
Vejle Svømmeklub |
+0.62 |
771 |
49.00 |
+1.23 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 48.11 |
(+0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kasper Johnsen |
2003 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.67 |
736 |
49.76 |
+1.99 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 48.94 |
(+0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Martin H. Abel |
2001 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.69 |
728 |
49.95 |
+2.18 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 48.86 |
(+1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kevin Witt Christensen |
1995 |
Farum Svømmeklub |
+0.75 |
724 |
50.04 |
+2.27 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 48.45 |
(+1.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Julius Munk |
2000 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.61 |
722 |
50.09 |
+2.32 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 49.60 |
(+0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Bjørnar Grytnes Laskerud |
2004 |
Bergens SC |
+0.65 |
719 |
50.15 |
+2.38 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 48.69 |
(+1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Alexander Tullberg |
2003 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.60 |
713 |
50.30 |
+2.53 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 49.55 |
(+0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mads Peter Hansen |
2004 |
Vejle Svømmeklub |
+0.63 |
711 |
50.33 |
+2.56 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 51.20 |
(-0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sebastian Tullberg |
2000 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.77 |
708 |
50.42 |
+2.65 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 51.05 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Thorvald Bomholt Larsen |
2003 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.60 |
704 |
50.51 |
+2.74 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 50.04 |
(+0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sebastian Greisen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.72 |
696 |
50.69 |
+2.92 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 50.75 |
(-0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jakob Mose |
2000 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.72 |
695 |
50.73 |
+2.96 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 50.84 |
(-0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Gustav Dalby Østerberg |
2005 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
+0.67 |
690 |
50.84 |
+3.07 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 50.42 |
(+0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Alfred Højberg |
2002 |
Sigma Swim Birkerød |
+0.68 |
687 |
50.91 |
+3.14 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 50.82 |
(+0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Alexander Vergereau |
2004 |
Sigma Swim Birkerød |
+0.72 |
682 |
51.04 |
+3.27 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 50.38 |
(+0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Gabriel Elmedyb |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.65 |
675 |
51.23 |
+3.46 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 51.31 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nikita Borodin |
2006 |
OI Svømming |
+0.70 |
673 |
51.28 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 50.70 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Carlos Halawi |
2006 |
Herlev Svømning |
+0.84 |
671 |
51.32 |
+3.55 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.61 |
(-0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Morten H. Kobbelgaard |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.65 |
671 |
51.33 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 50.90 |
(+0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Sebastian Jørgensen |
2005 |
Thisted Svømmeklub |
+0.70 |
668 |
51.40 |
+3.63 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 51.41 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Alexander Eggers |
1999 |
Sigma Swim Birkerød |
+0.65 |
666 |
51.45 |
+3.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.80 |
(-0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Valdemar Brøns |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.72 |
665 |
51.47 |
+3.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 50.97 |
(+0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Helje Stadaas |
2004 |
Bergens SC |
+0.63 |
662 |
51.56 |
+3.79 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 49.33 |
(+2.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Jonas M. Jørgensen |
2001 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.63 |
661 |
51.58 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 50.82 |
(+0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Kristian B Rasmussen |
2003 |
Svømmeklubben S 68 |
+0.75 |
659 |
51.62 |
+3.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.98 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=31 |
|
Frederik Jørgensen |
2003 |
Farum Svømmeklub |
+0.62 |
657 |
51.69 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.30 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=31 |
|
Wessel Stupers |
2002 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.69 |
657 |
51.69 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.19 |
(-0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Elias Noe |
2004 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.70 |
654 |
51.76 |
+3.99 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.89 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=34 |
|
Vetle Vikestad Løseth |
2004 |
Bergens SC |
+0.63 |
653 |
51.79 |
+4.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 50.38 |
(+1.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=34 |
|
Daniel Bornhøft Nielsen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.68 |
653 |
51.79 |
+4.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.98 |
(-0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Christian Landtved |
2004 |
Swim Team Odense |
+0.69 |
652 |
51.81 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 50.93 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Laurits Kenskov |
2001 |
Herlev Svømning |
+0.65 |
649 |
51.90 |
+4.13 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.40 |
(+0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Gustav Haugård Hansen |
2002 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.70 |
648 |
51.91 |
+4.14 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.86 |
(+0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Johan Siksne Kaalund |
2002 |
Swim Team Odense |
+0.68 |
645 |
51.99 |
+4.22 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.18 |
(-0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Anders Sanggaard |
2005 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.75 |
643 |
52.05 |
+4.28 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.66 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Nikolaj Rytger Knudsen |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.71 |
643 |
52.06 |
+4.29 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.91 |
(-0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Emil Austevoll Harlem |
2005 |
Bergens SC |
+0.73 |
641 |
52.12 |
+4.35 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 54.08 |
(-1.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Mads Mikkelsen |
2004 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
+0.63 |
640 |
52.14 |
+4.37 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.49 |
(+0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Sebastian Hviid Larsen |
2004 |
Hørsholm Svømmeforening |
+0.73 |
635 |
52.28 |
+4.51 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.71 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Mikkel Hjelm |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.67 |
633 |
52.32 |
+4.55 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.71 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Mathias Rasmussen |
2001 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.69 |
632 |
52.34 |
+4.57 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.50 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Viktor Enevold Sørensen |
2004 |
Thisted Svømmeklub |
+0.64 |
631 |
52.38 |
+4.61 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.50 |
(-0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=48 |
|
Christian Duetoft |
2005 |
Vejle Svømmeklub |
+0.69 |
630 |
52.41 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.00 |
(+0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=48 |
|
Elias Elmedyb |
2006 |
Herlev Svømning |
+0.63 |
630 |
52.41 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.59 |
(+0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Emil Kildahl Døssing |
2002 |
Sigma Swim Birkerød |
+0.63 |
624 |
52.57 |
+4.80 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.78 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Mads Møller |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.69 |
621 |
52.67 |
+4.90 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.88 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Rodi Cetinkaya |
2006 |
Vest-Brøndby |
+0.65 |
620 |
52.68 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.96 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Magnus Løhr |
2001 |
Næstved Svømmeklub |
+0.72 |
617 |
52.76 |
+4.99 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.30 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
August Ryom |
2002 |
Køge Svømmeklub |
+0.67 |
617 |
52.78 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.13 |
(+0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Joachim Poulsen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
+0.71 |
614 |
52.86 |
+5.09 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 53.02 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Lucas Lund Rasmussen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
+0.69 |
602 |
53.20 |
+5.43 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 53.56 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Mads Ole Eskelund |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.72 |
600 |
53.28 |
+5.51 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 55.09 |
(-1.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Sophus Hans Christian Møbjer |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
+0.68 |
596 |
53.39 |
+5.62 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.72 |
(+0.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Frederik Gadegaard |
2005 |
Agfs Svømmeafdeling |
+0.65 |
595 |
53.42 |
+5.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 54.12 |
(-0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Henrik Bakke |
2003 |
Bergens SC |
+0.63 |
595 |
53.43 |
+5.66 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.83 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Noah Tranum |
2004 |
A6 JGI-Swim |
+0.74 |
585 |
53.71 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.90 |
(+0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Nicolai Wiuff |
2002 |
A6 JGI-Swim |
+0.62 |
584 |
53.75 |
+5.98 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 52.72 |
(+1.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
Frem Odense |
+0.66 |
570 |
54.17 |
+6.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 54.94 |
(-0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Thorbjørn Jari Ikkala |
2002 |
Frederiksværk Svømmeklub |
+0.76 |
564 |
54.37 |
+6.60 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 55.20 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Nikolai Stender-Petersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.63 |
563 |
54.40 |
+6.63 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 55.16 |
(-0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Jonas Mathiasen |
2006 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.69 |
563 |
54.42 |
+6.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 53.95 |
(+0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Jeppe Søgaard Rasmussen |
2002 |
Fredericia Svømmeklub |
+0.66 |
554 |
54.71 |
+6.94 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 55.73 |
(-1.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Christoffer P. Voldbjerg |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
+0.63 |
546 |
54.97 |
+7.20 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 51.80 |
(+3.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Casper Puggaard |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
SICK |
|
|
|
|
Akut syg |
|
|
|
|
- |
|
Daniel Bastholm |
2005 |
GTI - Greve |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 15-12-2022 12:08:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-12-2022 12:08.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Vejle Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|