Results for IKM-finaalit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Perjantaiaamu
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Ulpukka |
Järjestäjä: |
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
25.11.2022 - 27.11.2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, P14,15,16 200m PU 14 years - Finaali |
|
|
KE |
2:07.61 |
|
|
|
Sergey Kuznetsov |
|
|
2014 |
|
|
|
|
|
KE |
2:05.19 |
|
|
|
Sergey Kuznetsov |
|
|
2015 |
|
|
|
|
|
KE |
2:04.00 |
|
|
|
Arttu Mäenpää |
2003 |
Åbo Simklubb (FIN) |
Vaasan Uimahalli (FIN) |
30.11.2019 |
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jeriko Helanen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
526 |
2:14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.63 |
(-2.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Artem Shorokhov |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
475 |
2:18.66 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:19.63 |
(-0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Arvid Kaas |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
448 |
2:21.45 |
+7.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.16 |
(-3.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
|
413 |
2:25.29 |
+11.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.98 |
(-3.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Veikka Savonen |
2008 |
Cetus Espoo |
|
399 |
2:27.02 |
+13.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.06 |
(-1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jesse Uutela |
2008 |
Uinti Tampere |
|
364 |
2:31.47 |
+17.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.22 |
(+6.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nico Jääskeläinen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
|
344 |
2:34.38 |
+20.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.60 |
(+2.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eero Tandefelt-Kauste |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
|
342 |
2:34.77 |
+20.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.27 |
(-0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emil Österberg |
2008 |
Jyväskylän Aalto |
|
337 |
2:35.47 |
+21.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:38.26 |
(-2.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nikita Zuravljov |
2008 |
TaTu Tampere |
|
337 |
2:35.50 |
+21.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:38.63 |
(-3.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Konsta Horppu |
2008 |
Nokian Pyry |
|
328 |
2:36.89 |
+22.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.24 |
(+5.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Elias Nord |
2008 |
Vanders |
|
322 |
2:37.79 |
+23.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.01 |
(-3.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Veikka-Eemil Lehtonen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
317 |
2:38.65 |
+24.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.20 |
(-3.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Oskari Juntti |
2008 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
314 |
2:39.12 |
+25.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.92 |
(-0.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Simon Hiltunen |
2008 |
Oulun Lohet |
|
287 |
2:43.94 |
+29.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:43.49 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Olli Korvakangas |
2008 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
282 |
2:44.87 |
+30.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:43.12 |
(+1.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.11.2022 12.18.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, P14,15,16 200m PU 15 years - Finaali |
|
|
KE |
2:07.61 |
|
|
|
Sergey Kuznetsov |
|
|
2014 |
|
|
|
|
|
KE |
2:05.19 |
|
|
|
Sergey Kuznetsov |
|
|
2015 |
|
|
|
|
|
KE |
2:04.00 |
|
|
|
Arttu Mäenpää |
2003 |
Åbo Simklubb (FIN) |
Vaasan Uimahalli (FIN) |
30.11.2019 |
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Eetu Autio |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
|
541 |
2:12.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:15.31 |
(-2.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Väinö Hinkka |
2007 |
Uinti Tampere |
|
516 |
2:14.90 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:17.75 |
(-2.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tuukka Orre |
2007 |
Kajaanin Uimaseura |
|
511 |
2:15.32 |
+2.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.18 |
(-4.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
487 |
2:17.57 |
+4.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.12 |
(-5.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexey Savelyev |
2007 |
Oulun Lohet |
|
474 |
2:18.75 |
+5.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:17.05 |
(+1.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Amos Mäkilä |
2007 |
Simmis Grani |
|
473 |
2:18.88 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:19.16 |
(-0.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Joel sulonen |
2007 |
Åbo Simklubb |
|
464 |
2:19.77 |
+6.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.72 |
(-0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Markuss Justovics |
2007 |
Rauman Uimaseura |
|
460 |
2:20.16 |
+7.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:24.98 |
(-4.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Teemu Lehtinen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
451 |
2:21.06 |
+8.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.06 |
(-6.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lauri Jumppanen |
2007 |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
|
405 |
2:26.24 |
+13.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.35 |
(-6.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Adam Westeråker |
2007 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
395 |
2:27.40 |
+14.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.31 |
(-1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Petter Kaskela |
2007 |
Uinti Tampere |
|
374 |
2:30.14 |
+17.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.68 |
(+1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Roope Käär |
2007 |
Raision Urheilijat |
|
371 |
2:30.61 |
+17.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.29 |
(+2.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aaro Viitanen |
2007 |
Jyväskylän Aalto |
|
361 |
2:31.94 |
+19.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.35 |
(-4.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Leevi Sammalmaa |
2007 |
Vieskan Uimarit |
|
361 |
2:31.99 |
+19.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.28 |
(-3.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Oskari Hakkarainen |
2007 |
Swimming Club Vuokatti |
|
352 |
2:33.16 |
+20.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.55 |
(+6.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.11.2022 12.18.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, P14,15,16 200m PU 16 years - Finaali |
|
|
KE |
2:07.61 |
|
|
|
Sergey Kuznetsov |
|
|
2014 |
|
|
|
|
|
KE |
2:05.19 |
|
|
|
Sergey Kuznetsov |
|
|
2015 |
|
|
|
|
|
KE |
2:04.00 |
|
|
|
Arttu Mäenpää |
2003 |
Åbo Simklubb (FIN) |
Vaasan Uimahalli (FIN) |
30.11.2019 |
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kalle Pesälä |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
633 |
2:06.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:12.12 |
(-6.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Risto Kallström |
2006 |
Cetus Espoo |
|
569 |
2:10.57 |
+4.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:13.71 |
(-3.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Erik Peuhkuri |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
519 |
2:14.68 |
+8.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.92 |
(-2.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aleksandr Vysotskiy |
2006 |
ORCA Helsinki |
|
465 |
2:19.69 |
+13.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.83 |
(-6.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Torsti Saarela |
2006 |
Vieskan Uimarit |
|
443 |
2:21.91 |
+15.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.80 |
(-0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Miska Korkalainen |
2006 |
Voikkaan Viesti |
|
426 |
2:23.78 |
+17.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.03 |
(-2.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aarne Laurila |
2006 |
Cetus Espoo |
|
400 |
2:26.81 |
+20.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.22 |
(-2.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Iivari Kautiainen |
2006 |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
371 |
2:30.57 |
+24.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.36 |
(-6.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Niklas Töyrylä |
2006 |
Uinti Tampere |
|
367 |
2:31.16 |
+25.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.79 |
(+3.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Aaron Tikkanen |
2006 |
Race Club Sveitsi |
|
360 |
2:32.08 |
+26.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.96 |
(-3.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kalle Heinonen |
2006 |
TaTu Tampere |
|
354 |
2:32.98 |
+26.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.85 |
(-2.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Artem Khotenovskii |
2006 |
Tuusulan Uimaseura ry |
|
350 |
2:33.59 |
+27.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.14 |
(-0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Vilho Teno |
2006 |
Lahden Uimaseura |
|
326 |
2:37.22 |
+31.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.04 |
(-2.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Onni Tarkiainen |
2006 |
Oulun Uinti 1906 |
|
303 |
2:41.10 |
+35.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:38.66 |
(+2.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
|
279 |
2:45.61 |
+39.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.59 |
(+6.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 25.11.2022 12.18.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25-11-2022 12.27.31 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|