Tulokset Regionsmesterskab (RÅM) Sjælland Nord 2022 - Holbæk
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Regionalt mesterskab Sjælland Nord_Årgangssvømmere
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Holbæk Svømmehal |
Arrangør |
Region Sjælland & Holbæk Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
29. okt 2022 to 30. okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 25, 100m Rygsvømning Damer Damer 2010 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
Herlev Svømning |
+0.68 |
615 |
1:12.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.68 |
(-0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
+0.73 |
599 |
1:12.64 |
+0.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.54 |
(-2.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.76 |
591 |
1:12.97 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.87 |
(-8.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.75 |
572 |
1:13.75 |
+1.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.31 |
(-2.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.67 |
544 |
1:15.01 |
+2.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.57 |
(-7.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
+0.82 |
534 |
1:15.47 |
+3.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.91 |
(-2.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.79 |
526 |
1:15.84 |
+3.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.49 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.83 |
497 |
1:17.28 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.53 |
(-1.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
+0.70 |
489 |
1:17.74 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.34 |
(-0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.75 |
484 |
1:17.98 |
+5.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.83 |
(-0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aleksandra Dragieva |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.77 |
460 |
1:19.29 |
+7.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.18 |
(-3.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.83 |
460 |
1:19.34 |
+7.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.40 |
(-5.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
+0.75 |
457 |
1:19.50 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.15 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.80 |
454 |
1:19.66 |
+7.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.16 |
(+0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mille Stokholm |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.91 |
448 |
1:20.02 |
+8.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.71 |
(-1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.88 |
437 |
1:20.67 |
+8.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.97 |
(-1.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
Herlev Svømning |
+0.68 |
428 |
1:21.23 |
+9.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.21 |
(-5.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.84 |
428 |
1:21.24 |
+9.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.51 |
(-3.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
+0.94 |
422 |
1:21.63 |
+9.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.86 |
(-2.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.88 |
419 |
1:21.84 |
+9.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.91 |
(-3.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Johanne Møller Hansen |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.76 |
412 |
1:22.28 |
+10.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.65 |
(-0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
+0.69 |
403 |
1:22.92 |
+10.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.21 |
(-0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Agnethe Overgaard |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
+0.74 |
402 |
1:22.94 |
+10.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.30 |
(-2.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=24 |
|
Lin Ritt Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.92 |
373 |
1:25.06 |
+13.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.31 |
(-2.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=24 |
|
Anna Dencher Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
+0.84 |
373 |
1:25.06 |
+13.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.54 |
(+0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Sarah Jac |
2010 |
Herlev Svømning |
+0.91 |
372 |
1:25.14 |
+13.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.02 |
(-0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Victoria Nørgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.74 |
367 |
1:25.51 |
+13.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.98 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Carla Schønberg Grølsted |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
+0.79 |
235 |
1:39.22 |
+27.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.50 |
(-12.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 30-10-2022 11:38:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 25, 100m Rygsvømning Damer Damer 2009 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.78 |
661 |
1:10.30 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.91 |
(-0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.68 |
610 |
1:12.22 |
+1.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.08 |
(-0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.66 |
599 |
1:12.64 |
+2.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.06 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
+0.83 |
597 |
1:12.72 |
+2.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.29 |
(-1.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.70 |
591 |
1:12.95 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.49 |
(-3.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Thorey Margret Magnusdottir |
2009 |
Herlev Svømning |
+0.71 |
585 |
1:13.23 |
+2.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.59 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.80 |
582 |
1:13.36 |
+3.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.22 |
(-3.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Laura Kegel Sørensen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.70 |
562 |
1:14.18 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.49 |
(-0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Victoria Mainz |
2009 |
Herlev Svømning |
+0.67 |
561 |
1:14.24 |
+3.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.65 |
(-0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.70 |
559 |
1:14.31 |
+4.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.99 |
(-1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.79 |
553 |
1:14.60 |
+4.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.45 |
(-0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.72 |
545 |
1:14.96 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.42 |
(-2.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sofie Weng Lind-Christensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
+0.71 |
542 |
1:15.09 |
+4.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.58 |
(+0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nikoline Joy Gringer |
2009 |
Herlev Svømning |
+0.81 |
542 |
1:15.12 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.34 |
(-1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Caroline Lüthi |
2009 |
Herlev Svømning |
+0.67 |
517 |
1:16.31 |
+6.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.66 |
(-11.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.88 |
513 |
1:16.50 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.34 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
+0.86 |
512 |
1:16.53 |
+6.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.44 |
(+0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.75 |
510 |
1:16.65 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.28 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.69 |
497 |
1:17.31 |
+7.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.42 |
(-5.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Karoline Koch Juhl |
2009 |
Herlev Svømning |
+0.82 |
495 |
1:17.42 |
+7.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.30 |
(-0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
+0.67 |
476 |
1:18.43 |
+8.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.05 |
(-1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.93 |
461 |
1:19.24 |
+8.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.63 |
(-1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.95 |
452 |
1:19.80 |
+9.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.05 |
(-4.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Caroline Munkholm |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.66 |
443 |
1:20.30 |
+10.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.75 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.80 |
442 |
1:20.39 |
+10.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.80 |
(-2.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Nanna Jensen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.79 |
441 |
1:20.45 |
+10.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.08 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
+0.84 |
431 |
1:21.04 |
+10.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.62 |
(-1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Sofie Pedersen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.77 |
422 |
1:21.64 |
+11.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.56 |
(-0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.72 |
419 |
1:21.82 |
+11.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.74 |
(-0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Yasmin Høck |
2009 |
Farum Svømmeklub |
+0.82 |
417 |
1:21.92 |
+11.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.32 |
(-2.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Silke Svendsen |
2009 |
Herlev Svømning |
+0.81 |
376 |
1:24.84 |
+14.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.97 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
+0.88 |
353 |
1:26.64 |
+16.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.48 |
(-0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 30-10-2022 11:38:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30-10-2022 11:43.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Holbæk Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|