2024-04-25   12:25:16
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Køge Open 2022 Køge

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

fredag

Document
Resultater
Køge Open 2022
Placering: Køge Svømmeland Arrangør Køge svømmeklub
Svømmeh 25m Stævne dato: 25. nov  2022 to 27. nov  2022
Løb 5, 200m Frisvømning Damer 15-99 år - Final
KO rekord 2:02.49 Køge svømmeland 01-01-2021
Plac Navn Født Klub R.T. FINA Tid Diff
1 Sofie Bruun Høvring 2004 Svømmeklubben MK31 721 2:03.15
Entry time: 2:02.22 (+0.93)
50m: 29.02
100m: 1:00.42
(31.40)
150m: 1:31.64
(31.22)
200m: 2:03.15
(31.51)
2 Sarah Gudme 2007 Vallensbæk IF Af 1939 706 2:03.96 +0.81
Entry time: 2:05.85 (-1.89)
50m: 29.31
100m: 1:00.82
(31.51)
150m: 1:32.27
(31.45)
200m: 2:03.96
(31.69)
3 Amanda Liechti 2008 Køge Svømmeklub 646 2:07.69 +4.54
Entry time: 2:06.95 (+0.74)
50m: 29.11
100m: 1:00.98
(31.87)
150m: 1:33.96
(32.98)
200m: 2:07.69
(33.73)
4 Lærke Rask Sander 2002 Svømmeklubben MK31 593 2:11.42 +8.27
Entry time: 2:07.68 (+3.74)
50m: 30.45
100m: 1:03.92
(33.47)
150m: 1:37.81
(33.89)
200m: 2:11.42
(33.61)
5 Silje Mathiasen 2006 Svøm Slagelse Korsør 565 2:13.55 +10.40
Entry time: 2:12.03 (+1.52)
50m: 30.75
100m: 1:04.89
(34.14)
150m: 1:39.54
(34.65)
200m: 2:13.55
(34.01)
6 Rebekka Roed 2007 Køge Svømmeklub 563 2:13.68 +10.53
Entry time: 2:14.40 (-0.72)
50m: 31.31
100m: 1:05.38
(34.07)
150m: 1:40.26
(34.88)
200m: 2:13.68
(33.42)
7 Emilia Pico 2008 Svøm Slagelse Korsør 557 2:14.18 +11.03
Entry time: 2:18.24 (-4.06)
50m: 31.91
100m: 1:05.42
(33.51)
150m: 1:40.04
(34.62)
200m: 2:14.18
(34.14)
8 Naja Kammann 2008 Svømmeklubben MK31 550 2:14.73 +11.58
Entry time: 2:13.16 (+1.57)
50m: 31.59
100m: 1:05.62
(34.03)
150m: 1:40.02
(34.40)
200m: 2:14.73
(34.71)
9 Malene Reynolds 2005 Svøm Slagelse Korsør 538 2:15.77 +12.62
Entry time: 2:15.64 (+0.13)
50m: 31.51
100m: 1:05.94
(34.43)
150m: 1:41.35
(35.41)
200m: 2:15.77
(34.42)
10 Caroline Hansen 2007 Svømmeklubben MK31 532 2:16.24 +13.09
Entry time: 2:18.03 (-1.79)
50m: 31.05
100m: 1:04.99
(33.94)
150m: 1:40.93
(35.94)
200m: 2:16.24
(35.31)
11 Kajsa Salomonsen 2005 Svømmeklubben MK31 513 2:17.87 +14.72
Entry time: 2:18.48 (-0.61)
50m: 32.08
100m: 1:06.93
(34.85)
150m: 1:42.44
(35.51)
200m: 2:17.87
(35.43)
12 Margit Højbro 2007 Fuglafjarðar Svimjifelag 507 2:18.42 +15.27
Entry time: 2:17.33 (+1.09)
50m: 31.96
100m: 1:06.88
(34.92)
150m: 1:42.77
(35.89)
200m: 2:18.42
(35.65)
13 Emilie Lyngfeldt Boholm 2008 Køge Svømmeklub 507 2:18.47 +15.32
Entry time: 2:23.95 (-5.48)
50m: 33.56
100m: 1:09.41
(35.85)
150m: 1:45.53
(36.12)
200m: 2:18.47
(32.94)
14 Anna Steen Petersen 2007 Køge Svømmeklub 506 2:18.53 +15.38
Entry time: 2:24.35 (-5.82)
50m: 31.29
100m: 1:05.95
(34.66)
150m: 1:42.39
(36.44)
200m: 2:18.53
(36.14)
15 Amanda F. Christiansen 2005 Vordingborg Svømme Klub 501 2:19.01 +15.86
Entry time: 2:17.51 (+1.50)
50m: 31.87
100m: 1:06.78
(34.91)
150m: 1:42.86
(36.08)
200m: 2:19.01
(36.15)
16 Silje Egeberg Nordhald 2007 Vordingborg Svømme Klub 492 2:19.85 +16.70
Entry time: 2:17.20 (+2.65)
50m: 31.80
100m: 1:07.31
(35.51)
150m: 1:43.60
(36.29)
200m: 2:19.85
(36.25)
17 Caroline Bjerre 2007 Svømmeklubben MK31 491 2:19.97 +16.82
Entry time: 2:18.04 (+1.93)
50m: 31.85
100m: 1:07.19
(35.34)
150m: 1:43.74
(36.55)
200m: 2:19.97
(36.23)
18 Amalie Mønster Birk 2007 Køge Svømmeklub 482 2:20.79 +17.64
Entry time: 2:26.21 (-5.42)
50m: 31.69
100m: 1:07.28
(35.59)
150m: 1:44.59
(37.31)
200m: 2:20.79
(36.20)
19 Nadia Walløe 2007 Svømmeklubben MK31 474 2:21.62 +18.47
Entry time: 2:17.24 (+4.38)
50m: 32.70
100m: 1:08.34
(35.64)
150m: 1:45.14
(36.80)
200m: 2:21.62
(36.48)
20 Emmeline Sunekær 2005 Ringsted Svømme Klub 468 2:22.18 +19.03
Entry time: 2:17.37 (+4.81)
50m: 32.34
100m: 1:08.22
(35.88)
150m: 1:45.22
(37.00)
200m: 2:22.18
(36.96)
21 Louise Popp-Madsen 2007 GTI - Tune I.F. 463 2:22.72 +19.57
Entry time: 2:26.36 (-3.64)
50m: 33.39
100m: 1:08.79
(35.40)
150m: 1:45.45
(36.66)
200m: 2:22.72
(37.27)
22 Emma Kestenholz 2007 Svømmeklubben MK31 456 2:23.38 +20.23
Entry time: 2:17.88 (+5.50)
50m: 32.26
100m: 1:08.73
(36.47)
150m: 1:46.03
(37.30)
200m: 2:23.38
(37.35)
23 Maya Jacobsen 2007 Svømmeklubben MK31 454 2:23.59 +20.44
Entry time: 2:20.22 (+3.37)
50m: 33.15
100m: 1:09.10
(35.95)
150m: 1:46.18
(37.08)
200m: 2:23.59
(37.41)
24 Johanna Rasmussen 2006 Svømmeklubben MK31 439 2:25.25 +22.10
Entry time: 2:21.97 (+3.28)
50m: 33.02
100m: 1:09.62
(36.60)
150m: 1:47.25
(37.63)
200m: 2:25.25
(38.00)
25 Silje Juul Kjeldsen 2008 Svøm Slagelse Korsør 437 2:25.48 +22.33
Entry time: 2:20.70 (+4.78)
50m: 33.37
100m: 1:10.67
(37.30)
150m: 1:48.31
(37.64)
200m: 2:25.48
(37.17)
26 Frida Fly Haastrup 2008 Svømmeklubben MK31 432 2:26.04 +22.89
Entry time: 2:31.23 (-5.19)
50m: 33.78
100m: 1:11.69
(37.91)
150m: 1:49.82
(38.13)
200m: 2:26.04
(36.22)
27 Anna Sofie Skov 2008 Hvidovre Svømmeklub 430 2:26.26 +23.11
Entry time: 2:22.92 (+3.34)
50m: 33.38
100m: 1:10.71
(37.33)
150m: 1:49.11
(38.40)
200m: 2:26.26
(37.15)
28 Bjørk L Sørensen 2004 Suðuroyar Svimjifelag 420 2:27.43 +24.28
Entry time: 2:25.10 (+2.33)
50m: 32.29
100m: 1:08.54
(36.25)
150m: 1:47.26
(38.72)
200m: 2:27.43
(40.17)
29 Isabella Høj Johansen 2008 GTI - Greve 417 2:27.76 +24.61
Entry time: 2:36.58 (-8.82)
50m: 34.15
100m: 1:11.64
(37.49)
150m: 1:50.28
(38.64)
200m: 2:27.76
(37.48)
30 Johanne Lund Bro 2007 Roskilde Svømning 415 2:27.93 +24.78
Entry time: 2:34.70 (-6.77)
50m: 34.81
100m: 1:13.30
(38.49)
150m: 1:50.83
(37.53)
200m: 2:27.93
(37.10)
31 Naja-Amalie Hallengreen 2008 Svøm Slagelse Korsør 414 2:28.06 +24.91
Entry time: 2:32.13 (-4.07)
50m: 33.80
100m: 1:12.07
(38.27)
150m: 1:50.61
(38.54)
200m: 2:28.06
(37.45)
32 Augusta Anemone Friis 2006 Roskilde Svømning 395 2:30.47 +27.32
Entry time: 2:35.09 (-4.62)
50m: 34.45
100m: 1:13.00
(38.55)
150m: 1:52.29
(39.29)
200m: 2:30.47
(38.18)
33 Frederikke Schwaner-Hansen 2008 Køge Svømmeklub 386 2:31.62 +28.47
Entry time: 2:41.24 (-9.62)
50m: 34.87
100m: 1:13.79
(38.92)
150m: 1:53.69
(39.90)
200m: 2:31.62
(37.93)
34 Silja Bech 2008 Suðuroyar Svimjifelag 340 2:38.10 +34.95
Entry time: 2:43.70 (-5.60)
50m: 36.02
100m: 1:16.11
(40.09)
150m: 1:56.69
(40.58)
200m: 2:38.10
(41.41)
35 Zeline Maxine Helsengren Lint 2007 Hvidovre Svømmeklub 317 2:41.93 +38.78
Entry time: 2:35.20 (+6.73)
50m: 36.59
100m: 1:17.56
(40.97)
150m: 2:00.55
(42.99)
200m: 2:41.93
(41.38)
36 Elvira Lindeborg Lundh 2008 Simklubben Laxen 305 2:44.00 +40.85
50m: 38.86
100m: 1:21.14
(42.28)
150m: 2:04.20
(43.06)
200m: 2:44.00
(39.80)
37 Alva Holmgren 2008 Simklubben Laxen 249 2:55.43 +52.28
Entry time: 3:09.09 (-13.66)
50m: 40.93
100m: 1:26.40
(45.47)
150m: 2:13.27
(46.87)
200m: 2:55.43
(42.16)
Løb officielt kl.: 25-11-2022 19:33:59
Løb 5, 200m Frisvømning Damer 13-14 år - Final
KO rekord 2:02.49 Køge svømmeland 01-01-2021
Plac Navn Født Klub R.T. FINA Tid Diff
1 Jasmin A. Didriksen 2009 GTI - Tune I.F. 487 2:20.32
Entry time: 2:16.48 (+3.84)
50m: 32.19
100m: 1:06.62
(34.43)
150m: 1:42.78
(36.16)
200m: 2:20.32
(37.54)
2 Louisa Kjerulf 2009 Svømmeklubben MK31 467 2:22.29 +1.97
Entry time: 2:25.05 (-2.76)
50m: 33.40
100m: 1:09.81
(36.41)
150m: 1:46.39
(36.58)
200m: 2:22.29
(35.90)
3 Nicoline Svarrer 2010 Svømmeklubben MK31 437 2:25.46 +5.14
Entry time: 2:34.21 (-8.75)
50m: 33.73
100m: 1:10.71
(36.98)
150m: 1:48.37
(37.66)
200m: 2:25.46
(37.09)
4 Mikkeline Larsen 2009 Hvidovre Svømmeklub 423 2:27.06 +6.74
Entry time: 2:28.19 (-1.13)
50m: 34.04
100m: 1:11.78
(37.74)
150m: 1:50.15
(38.37)
200m: 2:27.06
(36.91)
5 Josefine Nyamadi 2010 GTI - Greve 416 2:27.83 +7.51
Entry time: 2:29.48 (-1.65)
50m: 34.06
100m: 1:10.53
(36.47)
150m: 1:49.30
(38.77)
200m: 2:27.83
(38.53)
6 Mathilde Dithmar 2009 GTI - Greve 415 2:28.00 +7.68
Entry time: 2:32.11 (-4.11)
50m: 35.08
100m: 1:13.16
(38.08)
150m: 1:50.11
(36.95)
200m: 2:28.00
(37.89)
7 Signe Viola Larsson 2009 Simklubben Laxen 413 2:28.21 +7.89
Entry time: 2:35.06 (-6.85)
50m: 33.93
100m: 1:11.88
(37.95)
150m: 1:50.85
(38.97)
200m: 2:28.21
(37.36)
8 Caroline Milling 2009 Køge Svømmeklub 408 2:28.86 +8.54
Entry time: 2:28.15 (+0.71)
50m: 35.10
100m: 1:13.56
(38.46)
150m: 1:52.54
(38.98)
200m: 2:28.86
(36.32)
9 Mathilde Josefine Holm 2010 GTI - Ishøj 400 2:29.87 +9.55
Entry time: 2:52.37 (-22.50)
50m: 35.99
100m: 1:13.24
(37.25)
150m: 1:51.72
(38.48)
200m: 2:29.87
(38.15)
10 Caya Kvisgaard 2010 Køge Svømmeklub 399 2:30.00 +9.68
Entry time: 2:29.31 (+0.69)
50m: 35.16
100m: 1:13.88
(38.72)
150m: 1:53.25
(39.37)
200m: 2:30.00
(36.75)
11 Victoria Dolling 2010 Vallensbæk IF Af 1939 388 2:31.31 +10.99
Entry time: 2:25.99 (+5.32)
50m: 33.84
100m: 1:12.07
(38.23)
150m: 1:51.41
(39.34)
200m: 2:31.31
(39.90)
12 Caroline Engsbro 2010 GTI - Greve 386 2:31.58 +11.26
Entry time: 2:38.70 (-7.12)
50m: 35.40
100m: 1:13.82
(38.42)
150m: 1:53.78
(39.96)
200m: 2:31.58
(37.80)
13 Ella Strange 2009 Hvidovre Svømmeklub 385 2:31.76 +11.44
Entry time: 2:27.05 (+4.71)
50m: 34.77
100m: 1:12.88
(38.11)
150m: 1:52.27
(39.39)
200m: 2:31.76
(39.49)
14 Atena Zamani 2009 Simklubben Laxen 382 2:32.08 +11.76
Entry time: 2:34.72 (-2.64)
50m: 34.97
100m: 1:13.52
(38.55)
150m: 1:53.57
(40.05)
200m: 2:32.08
(38.51)
15 Rosa Sofie Wismarch Mørch 2009 Svøm Slagelse Korsør 380 2:32.42 +12.10
Entry time: 2:32.60 (-0.18)
50m: 35.61
100m: 1:15.14
(39.53)
150m: 1:54.90
(39.76)
200m: 2:32.42
(37.52)
16 Nia Sommer 2010 Køge Svømmeklub 379 2:32.48 +12.16
Entry time: 2:42.68 (-10.20)
50m: 36.14
100m: 1:16.11
(39.97)
150m: 1:55.94
(39.83)
200m: 2:32.48
(36.54)
17 Mathilde Marie Grydholt 2009 Holbæk Svømme Klub 378 2:32.65 +12.33
Entry time: 2:33.28 (-0.63)
50m: 34.86
100m: 1:13.66
(38.80)
150m: 1:53.56
(39.90)
200m: 2:32.65
(39.09)
18 Agnethe Overgaard 2010 Hørsholm Svømmeforening 376 2:32.99 +12.67
Entry time: 2:30.85 (+2.14)
50m: 37.42
100m: 1:18.32
(40.90)
150m: 1:57.84
(39.52)
200m: 2:32.99
(35.15)
19 Alberte Hansen 2009 Vallensbæk IF Af 1939 374 2:33.15 +12.83
Entry time: 2:31.32 (+1.83)
50m: 34.77
100m: 1:14.19
(39.42)
150m: 1:55.14
(40.95)
200m: 2:33.15
(38.01)
20 Eva De Maeyer 2009 Roskilde Svømning 368 2:33.98 +13.66
Entry time: 2:30.36 (+3.62)
50m: 35.55
100m: 1:14.76
(39.21)
150m: 1:54.76
(40.00)
200m: 2:33.98
(39.22)
21 Freja Unold 2009 Hørsholm Svømmeforening 359 2:35.30 +14.98
Entry time: 2:41.67 (-6.37)
50m: 35.57
100m: 1:14.72
(39.15)
150m: 1:55.30
(40.58)
200m: 2:35.30
(40.00)
22 Maria Gandrup Nygaard 2010 Svøm Slagelse Korsør 357 2:35.63 +15.31
Entry time: 2:32.89 (+2.74)
50m: 34.97
100m: 1:14.29
(39.32)
150m: 1:55.93
(41.64)
200m: 2:35.63
(39.70)
23 Selma Sollenius 2009 Simklubben Laxen 356 2:35.81 +15.49
Entry time: 2:35.50 (+0.31)
50m: 36.57
100m: 1:15.94
(39.37)
150m: 1:56.36
(40.42)
200m: 2:35.81
(39.45)
24 Noomi Hullegård 2009 Simklubben Laxen 349 2:36.74 +16.42
Entry time: 2:36.10 (+0.64)
50m: 36.39
100m: 1:16.69
(40.30)
150m: 1:57.45
(40.76)
200m: 2:36.74
(39.29)
25 Sara Celik 2009 Simklubben Laxen 344 2:37.52 +17.20
Entry time: 2:44.87 (-7.35)
50m: 36.19
100m: 1:16.73
(40.54)
150m: 1:58.60
(41.87)
200m: 2:37.52
(38.92)
26 Olivia Henriksen 2010 Køge Svømmeklub 343 2:37.73 +17.41
Entry time: 2:53.97 (-16.24)
50m: 36.05
100m: 1:17.40
(41.35)
150m: 1:58.47
(41.07)
200m: 2:37.73
(39.26)
27 Rut Meurling 2009 Simklubben Laxen 339 2:38.26 +17.94
Entry time: 2:44.55 (-6.29)
50m: 36.43
100m: 1:17.27
(40.84)
150m: 1:58.87
(41.60)
200m: 2:38.26
(39.39)
28 Elin Pettersson 2009 Simklubben Laxen 337 2:38.61 +18.29
Entry time: 3:00.77 (-22.16)
50m: 36.37
100m: 1:16.14
(39.77)
150m: 1:59.56
(43.42)
200m: 2:38.61
(39.05)
29 Caroline Ploug Høyer 2009 Køge Svømmeklub 332 2:39.37 +19.05
Entry time: 2:36.51 (+2.86)
50m: 35.98
100m: 1:16.43
(40.45)
150m: 1:58.71
(42.28)
200m: 2:39.37
(40.66)
30 Vilma Rosendahl Veggerby 2010 GTI - Greve 318 2:41.68 +21.36
Entry time: 2:51.09 (-9.41)
50m: 37.25
100m: 1:18.15
(40.90)
150m: 2:00.19
(42.04)
200m: 2:41.68
(41.49)
31 Alberte Kobyluch Høst 2009 Køge Svømmeklub 307 2:43.65 +23.33
Entry time: 2:44.69 (-1.04)
50m: 38.75
100m: 1:21.84
(43.09)
150m: 2:04.26
(42.42)
200m: 2:43.65
(39.39)
32 Caroline Elisabeth Moris 2010 Køge Svømmeklub 307 2:43.66 +23.34
Entry time: 2:44.44 (-0.78)
50m: 38.48
100m: 1:20.59
(42.11)
150m: 2:04.16
(43.57)
200m: 2:43.66
(39.50)
33 Rosa Borch 2009 Roskilde Svømning 286 2:47.43 +27.11
Entry time: 2:52.52 (-5.09)
50m: 36.26
100m: 1:19.25
(42.99)
150m: 2:03.61
(44.36)
200m: 2:47.43
(43.82)
34 Sofia Lund Østergaard 2009 Svømmeklubben Triton Ballerup 286 2:47.50 +27.18
Entry time: 2:48.55 (-1.05)
50m: 39.03
100m: 1:21.87
(42.84)
150m: 2:05.16
(43.29)
200m: 2:47.50
(42.34)
35 Hilda Cronqvist 2009 Simklubben Laxen 285 2:47.65 +27.33
Entry time: 2:53.08 (-5.43)
50m: 38.30
100m: 1:20.88
(42.58)
150m: 2:04.44
(43.56)
200m: 2:47.65
(43.21)
36 Emma Majo Schmiegelow 2009 Hørsholm Svømmeforening 282 2:48.21 +27.89
Entry time: 2:56.84 (-8.63)
50m: 37.78
100m: 1:21.79
(44.01)
150m: 2:06.66
(44.87)
200m: 2:48.21
(41.55)
37 Hannah Hultquist Moll 2010 Svøm Slagelse Korsør 271 2:50.46 +30.14
Entry time: 2:58.34 (-7.88)
50m: 38.13
100m: 1:21.76
(43.63)
150m: 2:07.06
(45.30)
200m: 2:50.46
(43.40)
38 Katrine Barslund Ellehauge 2010 Svømmeklubben MK31 268 2:51.11 +30.79
Entry time: 2:55.04 (-3.93)
50m: 38.32
100m: 1:22.30
(43.98)
150m: 2:08.27
(45.97)
200m: 2:51.11
(42.84)
39 Bianca Uhl 2009 Svøm Slagelse Korsør 268 2:51.27 +30.95
Entry time: 3:03.35 (-12.08)
50m: 39.01
100m: 1:23.40
(44.39)
150m: 2:09.10
(45.70)
200m: 2:51.27
(42.17)
40 Christine Gam-Jørgensen 2010 GTI - Greve 266 2:51.67 +31.35
Entry time: 3:10.97 (-19.30)
50m: 40.53
100m: 1:23.62
(43.09)
150m: 2:08.65
(45.03)
200m: 2:51.67
(43.02)
41 Frederikke Unn 2009 Svømmeklubben Triton Ballerup 261 2:52.69 +32.37
Entry time: 3:00.00 (-7.31)
50m: 39.34
100m: 1:24.03
(44.69)
150m: 2:10.13
(46.10)
200m: 2:52.69
(42.56)
42 Sophia Augustesen 2009 Svøm Slagelse Korsør 257 2:53.51 +33.19
Entry time: 3:03.91 (-10.40)
50m: 40.50
100m: 1:25.81
(45.31)
150m: 2:12.01
(46.20)
200m: 2:53.51
(41.50)
43 Rosa May Franco-Koed 2009 Hørsholm Svømmeforening 256 2:53.75 +33.43
Entry time: 3:52.52 (-58.77)
50m: 41.46
100m: 1:25.70
(44.24)
150m: 2:11.35
(45.65)
200m: 2:53.75
(42.40)
44 Karla Hemming Schaarup 2009 Ringsted Svømme Klub 249 2:55.50 +35.18
Entry time: 3:02.65 (-7.15)
50m: 41.02
100m: 1:27.22
(46.20)
150m: 2:13.93
(46.71)
200m: 2:55.50
(41.57)
45 Nina Vulicevic 2009 Simklubben Laxen 243 2:56.91 +36.59
Entry time: 3:03.03 (-6.12)
50m: 40.65
100m: 1:25.90
(45.25)
150m: 2:12.47
(46.57)
200m: 2:56.91
(44.44)
46 Evelina Radoi 2009 Simklubben Laxen 233 2:59.28 +38.96
Entry time: 3:11.85 (-12.57)
50m: 41.70
100m: 1:27.53
(45.83)
150m: 2:14.26
(46.73)
200m: 2:59.28
(45.02)
47 Kaja Dam Skive 2010 GTI - Ishøj 232 2:59.69 +39.37
Entry time: 3:26.24 (-26.55)
50m: 40.40
100m: 1:25.54
(45.14)
150m: 2:12.15
(46.61)
200m: 2:59.69
(47.54)
48 Lærke Lind-Jensen 2009 Roskilde Svømning 216 3:03.90 +43.58
Entry time: 3:19.65 (-15.75)
50m: 41.10
100m: 1:27.99
(46.89)
150m: 2:15.95
(47.96)
200m: 3:03.90
(47.95)
49 Emilia Gustafsson 2009 Simklubben Laxen 204 3:07.37 +47.05
Entry time: 3:12.79 (-5.42)
50m: 42.23
100m: 1:28.96
(46.73)
150m: 2:18.42
(49.46)
200m: 3:07.37
(48.95)
50 Caroline Tegllund Blaabjerg 2010 Hørsholm Svømmeforening 200 3:08.62 +48.30
Entry time: 3:40.64 (-32.02)
50m: 43.28
100m: 1:30.73
(47.45)
150m: 2:20.60
(49.87)
200m: 3:08.62
(48.02)
51 Rosa Pico 2010 Svøm Slagelse Korsør 199 3:09.08 +48.76
Entry time: 3:14.23 (-5.15)
50m: 41.16
100m: 1:29.49
(48.33)
200m: 3:09.08
(3:09.08)
- Malea Rosa A Nunez 2010 Hvidovre Svømmeklub DSQ
SW 4.4 Start eller forsøg på start før startsignalet
Løb officielt kl.: 25-11-2022 19:33:59
25-11-2022 19:45.52 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licens til: Køge Svømmeklub

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner