Results for Toivo Virtaset 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Jakso 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Pirkkolan Uimahalli |
Järjestäjä: |
Helsingin Uimarit |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
01 10 2022 - 01 10 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Selkäuinti T11, T13, N 11 and younger - Final |
|
|
Rollo11 |
1:34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo12 |
1:28.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM13 |
1:15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14 |
1:12.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM15 |
1:11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
1:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM-raja |
1:10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
1:10.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isla Ovaskainen |
2011 |
ORCA Helsinki |
|
|
1:30.93 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.92 |
(-2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lumi Sutinen |
2011 |
ORCA Helsinki |
|
|
1:34.29 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.39 |
(-4.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elea Savanainen |
2012 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
|
1:36.64 |
+5.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.69 |
(-1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pinja Karlsson |
2011 |
ORCA Helsinki |
|
|
1:40.74 |
+9.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.20 |
(+0.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Selina Kärkkäinen |
2011 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
|
1:44.02 |
+13.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:57.10 |
(-13.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Linnea Skyttä |
2011 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
|
1:46.64 |
+15.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.03 |
(+1.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Siina Savolainen |
2012 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
1:47.42 |
+16.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Leila Lintula |
2011 |
ORCA Helsinki |
|
|
1:53.47 |
+22.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:58.97 |
(-5.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Emma Kuusonen |
2011 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
|
2:04.67 |
+33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eve Huovila |
2011 |
Uimaseura Aquila |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Ei kosketusta seinään käännöksessä |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 1.10.2022 14.54.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Selkäuinti T11, T13, N 14 and older - Final |
|
|
Rollo11 |
1:34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo12 |
1:28.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM13 |
1:15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14 |
1:12.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM15 |
1:11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
1:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM-raja |
1:10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
1:10.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Noora Kokko |
2001 |
Helsingin Uimarit |
|
|
1:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.25 |
(-0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aava Aula |
2004 |
Helsingin Uimarit |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 1.10.2022 14.54.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 100m Selkäuinti T11, T13, N 12-13 years - Final |
|
|
Rollo11 |
1:34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo12 |
1:28.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM13 |
1:15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM14 |
1:12.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM15 |
1:11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
1:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM-raja |
1:10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
1:10.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Dasha Popik |
2010 |
Helsingin Uimarit |
|
|
1:21.41 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.00 |
(-1.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Stella Lahtinen |
2009 |
Helsingin Uimarit |
|
|
1:24.31 |
+2.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.48 |
(-4.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sanni Korpiola |
2010 |
Helsingin Uimarit |
|
|
1:33.77 |
+12.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.60 |
(-4.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emilia Winqvist |
2010 |
Helsingin Uimarit |
|
|
1:34.63 |
+13.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.18 |
(-2.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alisa Kiuru |
2010 |
ORCA Helsinki |
|
|
1:43.82 |
+22.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ennaliina Malinen |
2010 |
ORCA Helsinki |
|
|
2:01.72 |
+40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 1.10.2022 14.54.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-10-2022 14.55.33 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Helsingin Uimarit |
|
|
|
|
|
|