2024-06-22   10:48:52
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Aquarapid Knattesim 2022

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 insim 08.15 start 09.15

Document
Resultat
Aquarapid Knattesim
Plats: Sundbybergs Simhall Arrangör: SS04
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 okt 2022 till den 22 okt 2022
Gren 6, 100m Fjärilsim Mixed A - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid
Matheo Bakos 2010 Upsala Simsällskap 1:26.56
50m: 40.85
100m: 1:26.56
(45.71)
Edvin Björklund 2010 Västerås Simsällskap DNS
Vida Brink 2010 Spårvägen Simförening 1:38.71
50m: 45.75
100m: 1:38.71
(52.96)
Moa  Bäckström 2010 Södertörns Simsällskap 1:11.73
50m: 32.73
100m: 1:11.73
(39.00)
Anton Chubakov 2010 Simklubben Neptun 1:21.20
50m: 39.57
100m: 1:21.20
(41.63)
Nora Lovisa Edin 2010 Simklubben Neptun 1:28.49
50m: 38.91
100m: 1:28.49
(49.58)
Felix Eriksson 2010 Upsala Simsällskap 1:32.99
50m: 40.90
100m: 1:32.99
(52.09)
Hedvig Flossing 2010 Täby Sim 1:38.03
50m: 46.35
100m: 1:38.03
(51.68)
Ludvig Fredholm 2010 Täby Sim 1:26.09
50m: 40.03
100m: 1:26.09
(46.06)
William Földvary-Nagy 2010 Tyresö Simsällskap 1:48.01
50m: 44.98
100m: 1:48.01
(1:03.03)
Maximilliam Hamilton 2010 Täby Sim 1:22.61
50m: 35.89
100m: 1:22.61
(46.72)
Caroline Hermansson 2010 Täby Sim 1:28.79
50m: 39.51
100m: 1:28.79
(49.28)
Hanna Kapidzic 2010 Västerås Simsällskap 1:38.71
50m: 43.27
100m: 1:38.71
(55.44)
Ruslan Kutasevych 2010 Spårvägen Simförening DSQ
Astrid Lerne 2010 Danderyd Simklubb 1:30.47
50m: 39.97
100m: 1:30.47
(50.50)
Svante Lignell 2010 Västerås Simsällskap 1:25.63
50m: 39.34
100m: 1:25.63
(46.29)
Emilia Lindberg 2010 Simklubben Neptun 1:19.23
50m: 35.68
100m: 1:19.23
(43.55)
Elina Lindman 2010 Södertörns Simsällskap 1:22.78
50m: 38.07
100m: 1:22.78
(44.71)
Rastin Mortezaei Semnani 2010 Spårvägen Simförening 1:11.96
50m: 33.99
100m: 1:11.96
(37.97)
Nilla Nirling 2010 Norrtälje Simklubb 1:37.68
50m: 45.70
100m: 1:37.68
(51.98)
Dennis Pavlovic Cano 2010 Södertörns Simsällskap 1:20.05
50m: 37.41
100m: 1:20.05
(42.64)
Jessica Ritmberg 2010 Södertörns Simsällskap 1:32.60
50m: 39.60
100m: 1:32.60
(53.00)
Clara Sartor 2010 Skuru Idrottsklubb DSQ
Meya Svanljung 2010 Södertörns Simsällskap 1:24.42
50m: 39.72
100m: 1:24.42
(44.70)
Oliver Svedin 2010 Väsby Simsällskap 1:55.91
50m: 47.15
100m: 1:55.91
(1:08.76)
Alicia Uebel 2010 Simklubben Neptun 1:21.38
50m: 37.15
100m: 1:21.38
(44.23)
August Vogt 2010 Upsala Simsällskap 1:21.24
50m: 38.15
100m: 1:21.24
(43.09)
Oscar Walfridsson 2010 Solna Sundbyberg SS 04 1:28.26
50m: 40.02
100m: 1:28.26
(48.24)
Olivia Wennerberg 2010 Södertörns Simsällskap 1:30.75
50m: 41.43
100m: 1:30.75
(49.32)
Jakov Zoric 2010 Västerås Simsällskap 1:27.80
50m: 38.69
100m: 1:27.80
(49.11)
Cesar Önnesjö 2010 Danderyd Simklubb 1:23.72
50m: 38.93
100m: 1:23.72
(44.79)
2022-10-22 11:42:22 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner