2024-06-22   11:46:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Aquarapid Knattesim 2022

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Pass 1 insim 08.15 start 09.15

Document
Resultat
Aquarapid Knattesim
Plats: Sundbybergs Simhall Arrangör: SS04
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 okt 2022 till den 22 okt 2022
Gren 5, 50m Bröstsim Mixed B - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid
Greta Adamsson 2011 Spårvägen Simförening 47.49
Leon Ahl Wiiand 2011 Väsby Simsällskap DSQ
Isabelle Ahlberg 2011 Norrtälje Simklubb 52.93
Ella Ahlgren 2011 Upsala Simsällskap 41.01
Wilma Alén 2011 Solna Sundbyberg SS 04 53.87
Vivianne Alm Hedenus 2011 Mälarhöjdens Simsällskap 1:06.35
Vilda Andersson 2011 Solna Sundbyberg SS 04 54.75
Ellie Andreasson 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 51.73
Karl Ansara 2011 Solna Sundbyberg SS 04 DNS
Caroline Asplund 2011 Danderyd Simklubb 49.23
Victor Behring 2011 Spårvägen Simförening DSQ
Alice Bergek 2011 Spårvägen Simförening 45.74
Nikki Bjerkhög 2011 Turebergs Simklubb 1:00.42
Cornelia Blomqvist 2011 Väsby Simsällskap 1:01.12
Helen Bono 2011 Spårvägen Simförening DNS
Signe Boström 2011 Västerås Simsällskap 46.98
Matteus Brandt 2011 Tyresö Simsällskap 57.45
Alma Brantemark 2011 Simklubben Neptun 42.88
Sigrid Bray 2011 Solna Sundbyberg SS 04 53.47
Alexander Brocke 2011 Simklubben Neptun 43.72
Hugo Brolin 2011 Spårvägen Simförening 55.44
Agnes Carlde 2011 Spårvägen Simförening 54.20
Alexander Claesson De La Rosa 2011 Gustavsbergs Simsällskap 1:05.66
Alexander Clason 2011 Täby Sim 54.32
Liv D´Afflitto 2011 Spårvägen Simförening 51.33
Olivia Dehaddo 2011 Turebergs Simklubb 54.64
Sigrid Enlund 2011 Solna Sundbyberg SS 04 50.05
Julia Erustes Anderberg 2011 Turebergs Simklubb 56.92
Gerda Fager 2011 Mälarhöjdens Simsällskap DNS
Märta Fahlén 2011 Simklubben Neptun 43.12
Amanda Forsberg 2011 Gustavsbergs Simsällskap 44.01
Ebba Forsberg 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 1:00.50
Mika Fredholm 2011 Simklubben Neptun 1:00.37
Rami Ghanem 2011 Norrtälje Simklubb 50.01
Ida Hagspiel 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 53.29
Petra Hammes 2011 Solna Sundbyberg SS 04 54.70
Emily Hedlund 2011 Täby Sim 44.23
Klara Hellberg 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 1:01.86
Emma Henriksson 2011 Västerås Simsällskap 51.96
Alexander hildebrand 2011 Turebergs Simklubb 1:00.53
vilma Holmer 2011 Södertörns Simsällskap 37.68
Linn Håkansson 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 53.93
Gabrielle Isberg 2011 Hellas Simklubb 50.82
Meya Jansson 2011 Norrtälje Simklubb DNS
Eddie Johansson 2011 Solna Sundbyberg SS 04 47.64
Alice Johansson Estmer 2011 Turebergs Simklubb 49.58
Hugo Johansson 2011 Solna Sundbyberg SS 04 57.01
Junie Johansson 2011 Lidingö Simklubb 57.78
Lovis Juhlin 2011 Simklubben Neptun DSQ
Max Junlén 2011 Simklubben Neptun 52.01
Arnel Kaur 2011 Norrtälje Simklubb 50.16
Matilda Kjellman 2011 Täby Sim 46.47
Sixten Kläppe Lindberg 2011 Skuru Idrottsklubb DSQ
Aya Kramti 2011 Spårvägen Simförening 47.93
Shreya Krishna 2011 Solna Sundbyberg SS 04 55.25
Selma Kronander 2011 Mälarhöjdens Simsällskap 58.19
Marcus Kvarfordh Andres 2011 Skuru Idrottsklubb 55.29
Matilda Lagergren 2011 Skuru Idrottsklubb 1:00.75
Inara Lamb 2011 Turebergs Simklubb 57.50
Thor Lieu 2011 Södertörns Simsällskap 48.38
Amaia Linares Trehn 2011 Mälarhöjdens Simsällskap 52.37
Minnah Lloyd 2011 Södertörns Simsällskap 46.35
Kasper Loklint 2011 Upsala Simsällskap 46.99
Gabriel Lundgren 2011 Spårvägen Simförening 46.91
Kerstin Lundström 2011 Täby Sim 48.06
Kei Matsushita 2011 Danderyd Simklubb 47.84
Miranda Mazya 2011 Turebergs Simklubb 57.98
Laura Mladenovski 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 49.50
Mumtaz Mohamed 2011 Spårvägen Simförening 1:01.02
Joel Myrnäs 2011 Danderyd Simklubb 51.96
Shenol Myumyun 2011 Södertörns Simsällskap 40.44
Ludvig Näsström 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 45.99
Ludvig Pelicano 2011 Tyresö Simsällskap 59.73
Mateo Pena 2011 Spårvägen Simförening 1:02.63
Anna Quas 2011 Spårvägen Simförening 49.19
Owen Ringh Harding 2011 Spårvägen Simförening 53.55
Rasmus Ritzl 2011 Södertörns Simsällskap 55.81
Malcom Romell 2011 Tyresö Simsällskap 1:00.77
Alice Rosenborg 2011 Simklubben Neptun 46.63
Harriet Rydén Olsen 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 53.54
Alexander Rylander 2011 Täby Sim 52.23
Edith Santavirta 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 55.33
Greta Santavirta 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 52.58
Noella Sasan 2011 Mälarhöjdens Simsällskap 53.95
Melina Sigurdh 2011 Simklubben Neptun 55.40
Agnez Sjöström Salom 2011 Södertörns Simsällskap 48.60
Sigrid Spencer Leander 2011 Mälarhöjdens Simsällskap DSQ
Liam Sterby 2011 Simklubben Neptun 45.72
Selena Stojanovic 2011 Södertörns Simsällskap 46.10
Julia Sulusi 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 49.53
Ian Svenarud 2011 Saltsjöbadens Idrottsförening 51.04
Gabriel Thor 2011 Spårvägen Simförening 47.94
Evert Ununger 2011 Stockholms Kappsimningsklubb 58.10
Elisabeth Veszeli 2011 Bålsta Simklubb 54.80
Victoria Waak 2011 Lidingö Simklubb 1:00.92
Viktor Wahlström 2011 Upsala Simsällskap 46.83
Erik Wei 2011 Turebergs Simklubb 49.54
Ebba Wesslén 2011 Tyresö Simsällskap 54.22
Axel Westlund 2011 Skuru Idrottsklubb 58.73
Selma Widmark 2011 Upsala Simsällskap 48.13
Noé Wikström 2011 Solna Sundbyberg SS 04 42.09
Alina Wrangel 2011 Norrtälje Simklubb 54.71
Ellinor Yousef 2011 Norrtälje Simklubb DSQ
2022-10-22 11:35:32 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner