2024-05-24   17:36:55
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Autofix1-uinnit

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Lauantai aamujakso

Document
Tulokset
Autofix1-uinnit
Paikka: Järjestäjä: Oulun Uinti
Allas: 25m Päivämäärä: 01 10 2022 - 02 10 2022
Laji 11, 200m Freestyle Women 12 ja nuoremmat - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Unna Tourunen 2010 Jyväskylän Aalto 377 2:32.66
Entry time: 2:41.32 (-8.66)
50m: 35.71
100m: 1:16.01
(40.30)
150m: 1:54.86
(38.85)
200m: 2:32.66
(37.80)
2 Kirsti Ryynänen 2010 Oulun Lohet 322 2:40.87 +8.21
Entry time: 2:45.37 (-4.50)
50m: 36.32
100m: 1:17.57
(41.25)
150m: 2:00.04
(42.47)
200m: 2:40.87
(40.83)
3 Isla Kettula 2010 Oulun Lohet 319 2:41.32 +8.66
Entry time: 3:01.10 (-19.78)
50m: 38.31
100m: 1:20.15
(41.84)
150m: 2:01.90
(41.75)
200m: 2:41.32
(39.42)
4 Juulia Koskinen 2010 Kemin Työväen Uimarit 298 2:45.11 +12.45
50m: 38.07
100m: 1:20.14
(42.07)
150m: 2:03.64
(43.50)
200m: 2:45.11
(41.47)
5 Emilia Pietilä 2010 Jyväskylän Aalto 283 2:47.83 +15.17
Entry time: 3:09.35 (-21.52)
50m: 37.85
100m: 1:21.99
(44.14)
150m: 2:06.65
(44.66)
200m: 2:47.83
(41.18)
6 Lilja Eskelinen 2011 Jyväskylän Aalto 240 2:57.38 +24.72
Entry time: 3:13.79 (-16.41)
50m: 40.53
100m: 1:26.43
(45.90)
150m: 2:12.72
(46.29)
200m: 2:57.38
(44.66)
7 Taika Kauppi 2011 Oulun Uinti 1906 238 2:57.81 +25.15
Entry time: 3:08.54 (-10.73)
50m: 40.81
100m: 1:25.89
(45.08)
150m: 2:12.75
(46.86)
200m: 2:57.81
(45.06)
8 Pihla valkonen 2010 Jyväskylän Aalto 223 3:01.84 +29.18
Entry time: 3:13.48 (-11.64)
50m: 42.05
100m: 1:28.95
(46.90)
150m: 2:16.95
(48.00)
200m: 3:01.84
(44.89)
9 Emma-Ilona Pietola 2010 Oulun Uinti 1906 222 3:01.93 +29.27
Entry time: 3:02.49 (-0.56)
50m: 40.34
100m: 1:26.41
(46.07)
150m: 2:14.46
(48.05)
200m: 3:01.93
(47.47)
10 Miisa-Maaria Jomppanen 2011 Swimming Club Rovaniemi 219 3:02.94 +30.28
Entry time: 3:13.81 (-10.87)
50m: 40.35
100m: 1:27.78
(47.43)
150m: 2:16.86
(49.08)
200m: 3:02.94
(46.08)
11 Melina Kokko 2010 Oulun Uinti 1906 216 3:03.59 +30.93
Entry time: 3:06.56 (-2.97)
50m: 41.64
100m: 1:29.75
(48.11)
150m: 2:18.60
(48.85)
200m: 3:03.59
(44.99)
12 Nella Sauvola 2010 Oulun Uinti 1906 209 3:05.65 +32.99
Entry time: 3:15.05 (-9.40)
50m: 40.36
100m: 1:28.14
(47.78)
150m: 2:17.68
(49.54)
200m: 3:05.65
(47.97)
13 Inga Kangas 2010 Kempeleen Pyrintö 203 3:07.50 +34.84
Entry time: 3:10.53 (-3.03)
50m: 43.09
100m: 1:30.86
(47.77)
150m: 2:20.43
(49.57)
200m: 3:07.50
(47.07)
14 Milka Heikkilä 2013 Vieskan Uimarit 187 3:12.83 +40.17
50m: 44.02
100m: 1:34.05
(50.03)
150m: 2:25.13
(51.08)
200m: 3:12.83
(47.70)
15 Alina Nygård 2011 Vieskan Uimarit 166 3:20.55 +47.89
50m: 46.65
100m: 1:36.72
(50.07)
150m: 2:29.25
(52.53)
200m: 3:20.55
(51.30)
16 Anna Mangeloja 2011 Jyväskylän Aalto 160 3:22.88 +50.22
Entry time: 3:37.23 (-14.35)
50m: 44.00
100m: 1:36.40
(52.40)
150m: 2:28.42
(52.02)
200m: 3:22.88
(54.46)
17 Pihla Liira 2012 Jyväskylän Aalto 156 3:24.50 +51.84
50m: 45.29
100m: 1:39.22
(53.93)
150m: 2:34.56
(55.34)
200m: 3:24.50
(49.94)
18 Saara Berkovits 2011 Oulun Lohet 155 3:25.05 +52.39
50m: 48.59
100m: 1:43.00
(54.41)
150m: 2:36.33
(53.33)
200m: 3:25.05
(48.72)
19 Alisa Pitkänen 2011 Kempeleen Pyrintö 151 3:26.94 +54.28
Entry time: 3:49.21 (-22.27)
50m: 45.45
100m: 1:37.51
(52.06)
150m: 2:33.01
(55.50)
200m: 3:26.94
(53.93)
20 Helmiina Hynninen 2010 Jyväskylän Aalto 151 3:27.04 +54.38
Entry time: 3:41.18 (-14.14)
50m: 47.36
100m: 1:40.55
(53.19)
150m: 2:35.02
(54.47)
200m: 3:27.04
(52.02)
21 Anni Salo 2011 Jyväskylän Aalto 150 3:27.18 +54.52
50m: 48.09
100m: 1:42.16
(54.07)
150m: 2:37.38
(55.22)
200m: 3:27.18
(49.80)
22 Vanessa Eklund 2012 Oulun Lohet 149 3:27.84 +55.18
Entry time: 3:29.48 (-1.64)
50m: 46.91
100m: 1:38.92
(52.01)
150m: 2:34.70
(55.78)
200m: 3:27.84
(53.14)
23 Maya Niskala 2010 Oulun Lohet 116 3:45.89 +1:13.23
50m: 50.81
100m: 1:48.94
(58.13)
150m: 2:48.98
(1:00.04)
200m: 3:45.89
(56.91)
24 Peppi Ketolainen 2012 Kempeleen Pyrintö 108 3:51.27 +1:18.61
Entry time: 3:55.15 (-3.88)
50m: 51.21
100m: 1:51.51
(1:00.30)
150m: 2:52.99
(1:01.48)
200m: 3:51.27
(58.28)
25 Ella Piispanen 2011 Jyväskylän Aalto 102 3:56.06 +1:23.40
Entry time: 4:10.74 (-14.68)
50m: 49.49
100m: 1:51.03
(1:01.54)
150m: 2:55.45
(1:04.42)
200m: 3:56.06
(1:00.61)
26 Iida Lohvansuu 2010 Jyväskylän Aalto 98 3:58.73 +1:26.07
Entry time: 4:45.51 (-46.78)
50m: 52.36
100m: 1:53.94
(1:01.58)
150m: 2:57.83
(1:03.89)
200m: 3:58.73
(1:00.90)
- Vilja Lehto 2012 Oulun Uinti 1906 DNS
Laji virallinen: 1.10.2022 13.34.55
Laji 11, 200m Freestyle Women 13-15 vuotiaat - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Olivia Riekki 2008 Oulun Uinti 1906 679 2:05.48
Entry time: 2:05.71 (-0.23)
50m: 29.19
100m: 1:00.49
(31.30)
150m: 1:32.22
(31.73)
200m: 2:05.48
(33.26)
2 Ellen Laine 2008 Oulun Lohet 600 2:10.75 +5.27
Entry time: 2:10.50 (+0.25)
50m: 30.20
100m: 1:03.23
(33.03)
150m: 1:37.09
(33.86)
200m: 2:10.75
(33.66)
3 Pinja Niskanen 2007 Oulun Lohet 560 2:13.78 +8.30
Entry time: 2:13.29 (+0.49)
50m: 30.40
100m: 1:03.52
(33.12)
150m: 1:38.44
(34.92)
200m: 2:13.78
(35.34)
4 Anna Emilia Rajakangas 2008 Oulun Uinti 1906 542 2:15.26 +9.78
Entry time: 2:15.67 (-0.41)
50m: 31.57
100m: 1:06.24
(34.67)
150m: 1:41.37
(35.13)
200m: 2:15.26
(33.89)
5 Edith Ervasti 2007 Oulun Uinti 1906 538 2:15.55 +10.07
Entry time: 2:16.58 (-1.03)
50m: 31.20
100m: 1:05.44
(34.24)
150m: 1:40.48
(35.04)
200m: 2:15.55
(35.07)
6 Aada-Julia Laakso 2007 Jyväskylän Aalto 516 2:17.47 +11.99
Entry time: 2:16.87 (+0.60)
50m: 31.87
100m: 1:07.00
(35.13)
150m: 1:42.68
(35.68)
200m: 2:17.47
(34.79)
7 Minja Yli-Tainio 2009 Oulun Lohet 506 2:18.42 +12.94
Entry time: 2:16.85 (+1.57)
50m: 31.96
100m: 1:07.12
(35.16)
150m: 1:43.10
(35.98)
200m: 2:18.42
(35.32)
8 Saimi Lylander 2009 Oulun Uinti 1906 491 2:19.74 +14.26
Entry time: 2:18.34 (+1.40)
50m: 32.67
100m: 1:08.18
(35.51)
150m: 1:44.38
(36.20)
200m: 2:19.74
(35.36)
9 Auroora Kurttila 2008 Haukiputaan Heitto uintijaosto 490 2:19.84 +14.36
Entry time: 2:20.21 (-0.37)
50m: 32.77
100m: 1:08.77
(36.00)
150m: 1:44.73
(35.96)
200m: 2:19.84
(35.11)
10 Enni Alatalo 2007 Oulun Lohet 490 2:19.88 +14.40
Entry time: 2:19.36 (+0.52)
50m: 33.02
100m: 1:08.60
(35.58)
150m: 1:44.83
(36.23)
200m: 2:19.88
(35.05)
11 Silja Sipovaara 2007 Oulun Lohet 489 2:19.96 +14.48
Entry time: 2:21.61 (-1.65)
50m: 32.61
100m: 1:08.18
(35.57)
150m: 1:44.61
(36.43)
200m: 2:19.96
(35.35)
12 Neea Junttila 2009 Vieskan Uimarit 457 2:23.17 +17.69
Entry time: 2:28.70 (-5.53)
50m: 33.28
100m: 1:10.39
(37.11)
150m: 1:47.57
(37.18)
200m: 2:23.17
(35.60)
13 Aava Näykki 2007 Oulun Lohet 439 2:25.09 +19.61
Entry time: 2:15.69 (+9.40)
50m: 31.83
100m: 1:08.73
(36.90)
150m: 1:47.25
(38.52)
200m: 2:25.09
(37.84)
14 Maija Leinonen 2007 Oulun Lohet 413 2:28.07 +22.59
Entry time: 2:27.09 (+0.98)
50m: 33.55
100m: 1:10.91
(37.36)
150m: 1:49.59
(38.68)
200m: 2:28.07
(38.48)
15 Aurora Känsälä 2009 Oulun Uinti 1906 402 2:29.40 +23.92
Entry time: 2:23.36 (+6.04)
50m: 33.30
100m: 1:11.17
(37.87)
150m: 1:50.88
(39.71)
200m: 2:29.40
(38.52)
16 Elviira Sanaksenaho 2009 Kempeleen Pyrintö 371 2:33.38 +27.90
Entry time: 2:35.64 (-2.26)
50m: 35.52
100m: 1:15.04
(39.52)
150m: 1:55.46
(40.42)
200m: 2:33.38
(37.92)
17 Sanna Törmä 2008 Kempeleen Pyrintö 356 2:35.60 +30.12
Entry time: 2:36.82 (-1.22)
50m: 36.65
100m: 1:15.86
(39.21)
150m: 1:56.30
(40.44)
200m: 2:35.60
(39.30)
18 Jenni Mikkonen 2009 Oulun Uinti 1906 327 2:40.08 +34.60
Entry time: 2:37.74 (+2.34)
50m: 37.23
100m: 1:17.71
(40.48)
150m: 1:59.23
(41.52)
200m: 2:40.08
(40.85)
19 Eeva Pirttimäki 2009 Jyväskylän Aalto 325 2:40.37 +34.89
Entry time: 2:39.07 (+1.30)
50m: 35.74
100m: 1:16.99
(41.25)
150m: 1:59.65
(42.66)
200m: 2:40.37
(40.72)
20 Minea Mäentausta 2008 Oulun Uinti 1906 325 2:40.38 +34.90
Entry time: 2:34.24 (+6.14)
50m: 36.75
100m: 1:17.49
(40.74)
150m: 1:59.29
(41.80)
200m: 2:40.38
(41.09)
21 Olivia Ojala 2008 Jyväskylän Aalto 315 2:42.11 +36.63
Entry time: 2:43.14 (-1.03)
50m: 36.93
100m: 1:18.16
(41.23)
150m: 2:00.89
(42.73)
200m: 2:42.11
(41.22)
22 Erika Eronen 2008 Kemin Työväen Uimarit 296 2:45.52 +40.04
50m: 38.96
100m: 1:20.78
(41.82)
150m: 2:04.07
(43.29)
200m: 2:45.52
(41.45)
23 Anni Jylhä 2008 Oulun Uinti 1906 285 2:47.56 +42.08
Entry time: 2:45.42 (+2.14)
50m: 39.44
100m: 1:22.60
(43.16)
150m: 2:07.31
(44.71)
200m: 2:47.56
(40.25)
24 Sofie Vigman 2009 Jyväskylän Aalto 153 3:26.16 +1:20.68
Entry time: 3:40.84 (-14.68)
50m: 44.78
100m: 1:38.25
(53.47)
150m: 2:32.56
(54.31)
200m: 3:26.16
(53.60)
Laji virallinen: 1.10.2022 13.34.55
Laji 11, 200m Freestyle Women 16 ja vanhemmat - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Henna Haipus 2001 Oulun Uinti 1906 665 2:06.35
Entry time: 2:05.47 (+0.88)
50m: 29.59
100m: 1:00.84
(31.25)
150m: 1:33.19
(32.35)
200m: 2:06.35
(33.16)
2 Henna känsäkangas 2004 Oulun Uinti 1906 659 2:06.72 +0.37
Entry time: 2:08.34 (-1.62)
50m: 29.82
100m: 1:01.99
(32.17)
150m: 1:34.38
(32.39)
200m: 2:06.72
(32.34)
3 Petra Heikkinen 2002 Helsingfors Simsällskap 591 2:11.44 +5.09
Entry time: 2:09.84 (+1.60)
50m: 30.71
100m: 1:02.79
(32.08)
150m: 1:36.74
(33.95)
200m: 2:11.44
(34.70)
4 Martta Ryynänen 2005 Oulun Lohet 457 2:23.16 +16.81
Entry time: 2:27.34 (-4.18)
50m: 32.90
100m: 1:09.36
(36.46)
150m: 1:46.88
(37.52)
200m: 2:23.16
(36.28)
Laji virallinen: 1.10.2022 13.34.55
01-10-2022 13.35.06 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner