Tulokset FynRundt 1
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Afsnit1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Idrætscenter Midtfyn |
Arrangør |
Ringe Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. sep 2022 to 11. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 100m Medley Damer Alle aldre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Caroline Søgaard |
2006 |
Ringe Svømme Klub |
|
363 |
1:19.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Lund Larsen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
|
341 |
1:20.86 |
+1.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Amalie Jørgensen |
2010 |
Frem Odense |
|
320 |
1:22.55 |
+3.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mathilde Mertz Andersen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
|
286 |
1:25.71 |
+6.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
|
279 |
1:26.48 |
+7.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Julie Dyrelund Rasmussen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
|
241 |
1:30.76 |
+11.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ida Mertz Andersen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
|
229 |
1:32.31 |
+13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mia Enevold Pedersen |
2010 |
Frem Odense |
|
218 |
1:33.84 |
+14.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mille Strømkjær |
2009 |
Frem Odense |
|
211 |
1:34.85 |
+15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Marie Jusslin |
2011 |
Ringe Svømme Klub |
|
167 |
1:42.48 |
+23.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sille Nisted Petersen |
2009 |
Frem Odense |
|
157 |
1:44.63 |
+25.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ida Elsborg Gorecki |
2010 |
Frem Odense |
|
155 |
1:45.07 |
+25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
Frem Odense |
|
109 |
1:58.15 |
+38.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alberte Bjørnø |
2012 |
Ringe Svømme Klub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
ej samt. berør. |
|
|
|
|
- |
|
Clara Nørrelund Lindgreen |
2009 |
Frem Odense |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Asynkrone benspark 50-75m |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 11-09-2022 17:04:40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-09-2022 17:04.43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Ringe Svømme Klub |
|
|
|
|
|
|