Resultater for Hvidovre Medley Cup 1
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Idrætscenter |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 24. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 25m Rygsvømning Herrer 9 og yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kevin Krogh |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
WIlliam Leang |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
29.28 |
+0.53 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kasper Koerver Schmidt |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
30.73 |
+1.98 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ask Klintrup |
2014 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
35.84 |
+7.09 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sophus Ahm-Jantzen |
2015 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
39.04 |
+10.29 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oscar Petersen-Bach |
2014 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
39.49 |
+10.74 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Fridtjof Rønneberg Hyllested |
2014 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
40.66 |
+11.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-09-2022 12:07:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 25m Rygsvømning Herrer 10 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Christian Engsig-Karup |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
24.07 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Valdemar Hvilsom Jensen |
2013 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
24.60 |
+0.53 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kenan Hüseynov |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
25.66 |
+1.59 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Louis Leth-Andersen |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
27.28 |
+3.21 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hugo Wilms Raun |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
28.47 |
+4.40 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matti Lund Hansen |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
31.07 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Charles Trasbo |
2013 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
34.40 |
+10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-09-2022 12:07:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 25m Rygsvømning Herrer 11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Buster Henriksen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
22.81 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mathias Jensen |
2012 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
25.64 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oskar Schaldemose Larsen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
27.80 |
+4.99 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Johannes Gold Frederiksen |
2012 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
27.93 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
William Madsen |
2012 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-09-2022 12:07:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 25m Rygsvømning Herrer 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lukas Holst |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
20.79 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Benjamin Olsen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
21.12 |
+0.33 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jeppe Borg Schmidt Jensen |
2011 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
24.73 |
+3.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-09-2022 12:07:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24-09-2022 12:07.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|