Results for Høststævne 2022
Below are all results from the competition shown by session.
1. afsnit - Søndag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Pilehaveskolen |
Arrangør |
VI39 |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
2. okt 2022 to 2. okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 4x50m Medley Herrer 13-14 år - Final |
|
Sponsor |
Pias Blomster |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Mejetærsker |
14 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
|
|
|
2:31.11 |
|
|
|
|
|
|
|
Valdemar Hvid |
2010 |
1041AE |
|
42.52 |
|
|
|
|
42.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felix Erlendsson |
2010 |
1037AE |
|
42.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Peter Gude Tang Bregnsholm |
2010 |
1035AE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalle Grydgaard |
2009 |
0903AC |
|
2:31.11 |
|
|
|
|
2:31.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
HSK drenge 1 |
13 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:42.23 |
+11.12 |
|
|
|
|
Karl Schiermer Eriksen |
2010 |
1083AA |
|
40.66 |
|
|
|
|
40.66 |
|
|
|
|
|
|
|
Stanislaw Kowelczewski |
2010 |
1081AN |
|
40.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalle Parker French |
2010 |
1017AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vincent Klintø |
2011 |
1115AA |
|
2:42.23 |
|
|
|
|
2:42.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
GSK's Dingse drenge 1 |
14 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:44.11 |
+13.00 |
|
|
|
|
Theo Lyngkilde |
2011 |
1149AH |
|
42.06 |
|
|
|
|
42.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Birk Lund |
2010 |
1009AB |
|
42.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar G. Lopez Nielsen |
2010 |
1039AD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Florian Westarp Zornhagen |
2009 |
0903AD |
|
2:44.11 |
|
|
|
|
2:44.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Hammerfyrene |
14 |
Rønne Svømme Klub |
|
|
|
|
|
3:00.28 |
+29.17 |
|
|
|
|
Tobias Teodore Ipsen |
2009 |
0969BC |
|
43.66 |
|
|
|
|
43.66 |
|
|
|
|
|
|
|
Filip Nielsen |
2010 |
1057AB |
|
43.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bertram Hallberg |
2009 |
0923AE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Korsgaard Westh |
2010 |
1017AN |
|
3:00.28 |
|
|
|
|
3:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 02-10-2022 11:41:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 10, 4x50m Medley Herrer 1-12 år - Final |
|
Sponsor |
Pias Blomster |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Mini-Tsunami |
12 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
|
|
|
2:52.13 |
|
|
|
|
|
|
|
Benjamin Rasmussen |
2011 |
1175AC |
|
45.73 |
|
|
|
|
45.73 |
|
|
|
|
|
|
|
Julius Steen |
2011 |
1143AE |
|
45.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Willads Schou |
2011 |
1103AH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johan Christiansen |
2011 |
1137AE |
|
2:52.13 |
|
|
|
|
2:52.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
HSK Drenge 2 |
12 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:56.50 |
+4.37 |
|
|
|
|
Oscar W. K. Christensen |
2011 |
1161AB |
|
44.64 |
|
|
|
|
44.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Jensen |
2011 |
1143AN |
|
44.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonathan A. R. Jensen |
2011 |
1181AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arn Arvid A. Jørgensen |
2011 |
1183AA |
|
2:56.50 |
|
|
|
|
2:56.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
GSK's banditter |
12 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
3:07.59 |
+15.46 |
|
|
|
|
Viggo De Saint-Seine |
2012 |
1251AE |
|
48.29 |
|
|
|
|
48.29 |
|
|
|
|
|
|
|
Daniel Lou |
2011 |
1159AG |
|
48.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alfred Stærke |
2013 |
1391AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anker Bøving Svendsen |
2013 |
1315AC |
|
3:07.59 |
|
|
|
|
3:07.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Bøllebob'erne |
11 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
|
|
|
3:22.71 |
+30.58 |
|
|
|
|
Kåre Mandsberg |
2012 |
1205AH |
|
46.80 |
|
|
|
|
46.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samuel Christiansen |
2013 |
1325AB |
|
46.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christoffer Nielsen |
2012 |
1203AD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emil Larsen |
2012 |
1263AB |
|
3:22.71 |
|
|
|
|
3:22.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
GSK Dingse drenge 2 |
12 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
En hån |
|
|
|
SW 9.4 Afsluttede ikke svømmearten korrekt |
|
|
|
Josef Al-Temimi |
2011 |
1143AF |
|
44.14 |
|
|
|
|
44.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Krogh |
2011 |
1133AC |
|
44.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Bech |
2011 |
1135AC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nikolaj Ikast Kjær Christensen |
2012 |
1237AD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 02-10-2022 11:41:37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-10-2022 11:52.19 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
|
|