Tulokset Øst Junior/Senior kortbane 2022
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Østdanske Junior/Senior kort 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og STT |
|
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
7. okt 2022 to 9. okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 15, 200m Frisvømning Damer - A Finale |
|
|
DR |
1:55.04 |
|
|
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
|
Herning (DEN) |
15-12-2013 |
|
|
|
|
DJR |
1:56.43 |
|
|
|
Mia West |
1996 |
|
Toronto (CAN) |
12-12-2021 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Naya Modin Thomsen |
2003 |
Køge Svømmeklub |
+0.68 |
767 |
2:00.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:02.58 |
(-2.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Martine Damborg |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.75 |
733 |
2:02.29 |
+1.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:01.52 |
(+0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
Svømmeklubben MK31 |
+0.69 |
712 |
2:03.52 |
+3.05 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:03.71 |
(-0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marina Heller Hansen |
1994 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.70 |
693 |
2:04.62 |
+4.15 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:02.80 |
(+1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.74 |
690 |
2:04.78 |
+4.31 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:05.40 |
(-0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sofie Maagøe |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.69 |
680 |
2:05.39 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:06.23 |
(-0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Julie K Rose |
2003 |
Sigma Swim Allerød |
+0.68 |
675 |
2:05.71 |
+5.24 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:06.54 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kajsa G. Christensen |
2004 |
Sigma Swim Birkerød |
+0.63 |
670 |
2:06.04 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:06.87 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 08-10-2022 17:27:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 15, 200m Frisvømning Damer - B Finale |
|
|
DR |
1:55.04 |
|
|
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
|
Herning (DEN) |
15-12-2013 |
|
|
|
|
DJR |
1:56.43 |
|
|
|
Mia West |
1996 |
|
Toronto (CAN) |
12-12-2021 |
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
+0.72 |
691 |
2:04.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:07.97 |
(-3.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sofie Ravn Herche |
2007 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.70 |
648 |
2:07.42 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:07.19 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=3 |
|
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
Farum Svømmeklub |
+0.68 |
643 |
2:07.78 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:07.72 |
(+0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=3 |
|
Coco Li Fuhrmann |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.77 |
643 |
2:07.78 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:08.86 |
(-1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Helena Hvid Hansen |
2001 |
Søllerød Svømmeklub |
+0.68 |
640 |
2:07.99 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:09.76 |
(-1.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Caroline Trøjgaard |
2005 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.75 |
639 |
2:08.07 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:10.02 |
(-1.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mathilde Severs |
2006 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.77 |
623 |
2:09.15 |
+4.38 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:10.30 |
(-1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.71 |
618 |
2:09.50 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:10.78 |
(-1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 08-10-2022 17:27:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08-10-2022 17:27.32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|