Results for Mostveno in posamicno DP za decke in deklice 2022
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Ravne |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Fužinar Ravne |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 22, 2022 to jul. 24, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Disciplina, 50m Prosto Ženske – A Final |
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
597 |
28.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
587 |
28.26 |
+0.15 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
569 |
28.55 |
+0.44 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
527 |
29.29 |
+1.18 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
494 |
29.93 |
+1.82 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
491 |
30.00 |
+1.89 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
454 |
30.78 |
+2.67 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
442 |
31.06 |
+2.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 6:01:18 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Disciplina, 50m Prosto Ženske – B Final |
|
|
Deklice |
26.87 |
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
444 |
31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
428 |
31.39 |
+0.37 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
419 |
31.61 |
+0.59 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
414 |
31.75 |
+0.73 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
407 |
31.93 |
+0.91 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
399 |
32.15 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
390 |
32.37 |
+1.35 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
381 |
32.64 |
+1.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/23/2022 6:01:18 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-23 18:55:47 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|