Results for Mostveno in posamicno DP za ml. decke in ml. deklice 2022
Below are all results from the competition shown by session.
2. dan finala
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično DP za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Kodeljevo |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in konzorcij lj. klubo |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jul. 16, 2022 to jul. 17, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24. Disciplina, 4x50m Prosto Mešano – Final |
|
Sponzor: |
MIX |
|
|
|
|
|
|
|
MIX Ml.d |
2:00.75 |
|
|
PK Ljubljana |
|
PK Ljubljana (SLO) |
Kranj (SLO) |
7/15/2018 |
|
|
|
|
MIX |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
RL I. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
356 |
|
|
2:03.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Korinšek |
2010 |
SLO.13054 |
|
31.91 |
|
|
|
|
31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tricija Gartner |
2011 |
SLO.13740 |
-.-- |
31.23 |
|
|
|
|
1:03.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ivona Domić |
2011 |
SLO.13390 |
-.-- |
31.14 |
|
|
|
|
1:34.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Testen |
2010 |
SLO.13399 |
-.-- |
29.66 |
|
|
|
|
2:03.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
LL I. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
352 |
|
|
2:04.38 |
+0.44 |
|
|
|
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
SLO.13059 |
|
28.53 |
|
|
|
|
28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marko Bursać |
2010 |
SLO.11930 |
-.-- |
28.52 |
|
|
|
|
57.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Kunštić |
2011 |
SLO.11944 |
-.-- |
33.33 |
|
|
|
|
1:30.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Čekić |
2011 |
SLO.14411 |
-.-- |
34.00 |
|
|
|
|
2:04.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
AQ I. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
313 |
|
|
2:09.37 |
+5.43 |
|
|
|
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
SLO.13379 |
|
31.07 |
|
|
|
|
31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Trampuž |
2010 |
SLO.13377 |
-.-- |
32.66 |
|
|
|
|
1:03.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofija Klopčič |
2012 |
SLO.14118 |
-.-- |
36.58 |
|
|
|
|
1:40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jak Novak |
2010 |
SLO.12727 |
-.-- |
29.06 |
|
|
|
|
2:09.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
OL I. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
313 |
|
|
2:09.42 |
+5.48 |
|
|
|
|
George Erker De Lucat |
2010 |
SLO.12387 |
|
30.30 |
|
|
|
|
30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Melon |
2010 |
SLO.12810 |
-.-- |
31.71 |
|
|
|
|
1:02.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Podobnik |
2012 |
SLO.12988 |
-.-- |
34.39 |
|
|
|
|
1:36.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Anja Mešić |
2011 |
SLO.13508 |
-.-- |
33.02 |
|
|
|
|
2:09.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
TK I. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
289 |
|
|
2:12.87 |
+8.93 |
|
|
|
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
SLO.13213 |
|
32.03 |
|
|
|
|
32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Brolih |
2011 |
SLO.13224 |
-.-- |
32.39 |
|
|
|
|
1:04.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Maček |
2010 |
SLO.14090 |
-.-- |
34.07 |
|
|
|
|
1:38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
SLO.14762 |
-.-- |
34.38 |
|
|
|
|
2:12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
OL II. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
268 |
|
|
2:16.22 |
+12.28 |
|
|
|
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
SLO.14112 |
|
32.22 |
|
|
|
|
32.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tine Ošlaj |
2010 |
SLO.12362 |
-.-- |
33.17 |
|
|
|
|
1:05.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jona Zupet |
2011 |
SLO.14467 |
-.-- |
35.02 |
|
|
|
|
1:40.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mila Liashuk |
2011 |
SLO.14885 |
-.-- |
35.81 |
|
|
|
|
2:16.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
RL II. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
266 |
|
|
2:16.60 |
+12.66 |
|
|
|
|
Carolina Elsner |
2011 |
SLO.13051 |
|
34.29 |
|
|
|
|
34.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manca Kadivnik |
2011 |
SLO.13398 |
-.-- |
35.35 |
|
|
|
|
1:09.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Krapež |
2011 |
SLO.13745 |
-.-- |
32.65 |
|
|
|
|
1:42.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Poljšak |
2010 |
SLO.12391 |
-.-- |
34.31 |
|
|
|
|
2:16.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
IL I. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
264 |
|
|
2:16.91 |
+12.97 |
|
|
|
|
Miha Leskovar |
2010 |
SLO.13021 |
|
31.83 |
|
|
|
|
31.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luka Legiša |
2011 |
SLO.13362 |
-.-- |
32.26 |
|
|
|
|
1:04.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Anđelina Trivunović |
2011 |
SLO.12953 |
-.-- |
35.98 |
|
|
|
|
1:40.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Marolt |
2012 |
SLO.14421 |
-.-- |
36.84 |
|
|
|
|
2:16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
KA I. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
261 |
|
|
2:17.48 |
+13.54 |
|
|
|
|
Taja Klemen |
2011 |
SLO.12997 |
|
33.05 |
|
|
|
|
33.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neža Hren |
2012 |
SLO.14181 |
-.-- |
33.43 |
|
|
|
|
1:06.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Peter Lackovič |
2010 |
SLO.13100 |
-.-- |
34.40 |
|
|
|
|
1:40.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
SLO.13525 |
-.-- |
36.60 |
|
|
|
|
2:17.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
TK II. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
251 |
|
|
2:19.24 |
+15.30 |
|
|
|
|
Liu Voga |
2011 |
SLO.13796 |
|
35.04 |
|
|
|
|
35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manca Pogačar |
2012 |
SLO.12885 |
-.-- |
34.49 |
|
|
|
|
1:09.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Bavdek |
2012 |
SLO.13819 |
-.-- |
35.07 |
|
|
|
|
1:44.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nej Jagodic |
2010 |
SLO.12294 |
-.-- |
34.64 |
|
|
|
|
2:19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
IL II. (MIX ML.DEČKI) |
11 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
236 |
|
|
2:22.09 |
+18.15 |
|
|
|
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
SLO.13354 |
|
33.79 |
|
|
|
|
33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Hudovornik |
2011 |
SLO.13026 |
-.-- |
33.05 |
|
|
|
|
1:06.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Evgeniia Kiseleva |
2011 |
SLO.14541 |
-.-- |
37.42 |
|
|
|
|
1:44.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ela Papler |
2012 |
SLO.14459 |
-.-- |
37.83 |
|
|
|
|
2:22.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
NC I. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
234 |
|
|
2:22.52 |
+18.58 |
|
|
|
|
Miha Čujež |
2010 |
SLO.11163 |
|
31.11 |
|
|
|
|
31.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
SLO.11788 |
-.-- |
32.86 |
|
|
|
|
1:03.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Veronika Lesjak |
2012 |
SLO.13943 |
-.-- |
38.07 |
|
|
|
|
1:42.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gea Lozer |
2013 |
SLO.14232 |
-.-- |
40.48 |
|
|
|
|
2:22.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
TK III. (MIX ML.DEČKI) |
11 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
233 |
|
|
2:22.68 |
+18.74 |
|
|
|
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
SLO.13826 |
|
34.89 |
|
|
|
|
34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matevž Potočnik |
2011 |
SLO.14098 |
-.-- |
35.87 |
|
|
|
|
1:10.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tadej Sečnik |
2012 |
SLO.13845 |
-.-- |
35.16 |
|
|
|
|
1:45.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Bukovac |
2012 |
SLO.13958 |
-.-- |
36.76 |
|
|
|
|
2:22.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
RL III. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
231 |
|
|
2:23.15 |
+19.21 |
|
|
|
|
Manja Potnik |
2011 |
SLO.13057 |
|
35.16 |
|
|
|
|
35.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rok Sever |
2011 |
SLO.13746 |
-.-- |
36.55 |
|
|
|
|
1:11.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Alina Gashu |
2011 |
SLO.14894 |
-.-- |
35.75 |
|
|
|
|
1:47.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilen Kramer |
2010 |
SLO.13402 |
-.-- |
35.69 |
|
|
|
|
2:23.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
VV I. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
221 |
|
|
2:25.16 |
+21.22 |
|
|
|
|
Enis Bašić |
2010 |
SLO.12907 |
|
34.28 |
|
|
|
|
34.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lana Lamešić |
2011 |
SLO.12594 |
-.-- |
36.26 |
|
|
|
|
1:10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edin Ajšić |
2011 |
SLO.13979 |
-.-- |
37.66 |
|
|
|
|
1:48.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ria Rebec |
2012 |
SLO.13975 |
-.-- |
36.96 |
|
|
|
|
2:25.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
OL III. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
221 |
|
|
2:25.28 |
+21.34 |
|
|
|
|
Rok Kodermac |
2010 |
SLO.14111 |
|
33.34 |
|
|
|
|
33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleks Stevanić |
2011 |
SLO.13914 |
-.-- |
33.58 |
|
|
|
|
1:06.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Živa Gerbec |
2011 |
SLO.13907 |
-.-- |
37.94 |
|
|
|
|
1:44.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isa Vovčko |
2011 |
SLO.14434 |
-.-- |
40.42 |
|
|
|
|
2:25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
LL II. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
220 |
|
|
2:25.48 |
+21.54 |
|
|
|
|
Valter Grm |
2011 |
SLO.13856 |
|
32.57 |
|
|
|
|
32.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Severin Božikov |
2010 |
SLO.14291 |
-.-- |
33.65 |
|
|
|
|
1:06.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zara Čepon |
2012 |
SLO.14296 |
-.-- |
40.05 |
|
|
|
|
1:46.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hana Recek |
2012 |
SLO.14419 |
-.-- |
39.21 |
|
|
|
|
2:25.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
AQ II. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
217 |
|
|
2:26.17 |
+22.23 |
|
|
|
|
Bor Šefman |
2010 |
SLO.13460 |
|
33.17 |
|
|
|
|
33.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
SLO.13435 |
-.-- |
33.18 |
|
|
|
|
1:06.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katarina Mahnič |
2012 |
SLO.13939 |
-.-- |
40.81 |
|
|
|
|
1:47.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tisa Jurjec |
2011 |
SLO.12887 |
-.-- |
39.01 |
|
|
|
|
2:26.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
BM I. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
213 |
|
|
2:27.01 |
+23.07 |
|
|
|
|
Rene Markov |
2010 |
SLO.13318 |
|
35.24 |
|
|
|
|
35.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neža Golob |
2011 |
SLO.14348 |
-.-- |
39.48 |
|
|
|
|
1:14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vanesa Godec |
2011 |
SLO.14513 |
-.-- |
38.77 |
|
|
|
|
1:53.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gal Topolnik |
2010 |
SLO.14344 |
-.-- |
33.52 |
|
|
|
|
2:27.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
PAK I. (MIX ML.DEČKI) |
12 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
191 |
|
|
2:32.60 |
+28.66 |
|
|
|
|
Pascal Krevs |
2011 |
SLO.13407 |
|
37.27 |
|
|
|
|
37.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Dimovski |
2011 |
SLO.13616 |
-.-- |
42.34 |
|
|
|
|
1:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaka Štalcer |
2010 |
SLO.13097 |
-.-- |
36.34 |
|
|
|
|
1:55.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brina Mojsilovič Meznarič |
2012 |
SLO.13408 |
-.-- |
36.65 |
|
|
|
|
2:32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
KA II. (MIX ML.DEČKI) |
11 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
181 |
|
|
2:35.27 |
+31.33 |
|
|
|
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
SLO.13804 |
|
36.27 |
|
|
|
|
36.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Kugler |
2011 |
SLO.14362 |
-.-- |
37.27 |
|
|
|
|
1:13.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tina Klemen |
2013 |
SLO.12995 |
-.-- |
41.53 |
|
|
|
|
1:55.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Losieva |
2013 |
SLO.13521 |
-.-- |
40.20 |
|
|
|
|
2:35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
VV II. (MIX ML.DEČKI) |
11 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
141 |
|
|
2:48.74 |
+44.80 |
|
|
|
|
Jošt Lesnjak |
2012 |
SLO.14808 |
|
43.48 |
|
|
|
|
43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ian Sevčnikar |
2012 |
SLO.14615 |
|
41.22 |
|
|
|
|
1:24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Blatnik |
2011 |
SLO.13974 |
-.-- |
39.43 |
|
|
|
|
2:04.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neža Šterk |
2012 |
SLO.14623 |
-.-- |
44.61 |
|
|
|
|
2:48.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 7/17/2022 11:17:37 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-07-17 11:17:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|