Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Oulun uimahalli |
Organizer: |
Haukiputaan Heitto / Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Aug 26, 2022 to Aug 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 100m Freestyle Women 13 and younger - Final |
|
|
Sponsor: |
Scandic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ditte Claeys |
2010 |
Fros Belgium |
|
|
1:07.63 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.38 |
(+1.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Laukkanen |
2009 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:08.18 |
+0.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.41 |
(-1.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Femke De Cuyper |
2010 |
Fros Belgium |
|
|
1:11.21 |
+3.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.48 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Saana Runtti |
2010 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:12.27 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.28 |
(+2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vittoria Maria Greco |
2010 |
AICS ITALY |
|
|
1:14.03 |
+6.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.37 |
(+1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emma Rautio |
2010 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:15.41 |
+7.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.46 |
(+1.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tuuli Leinonen |
2009 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:15.56 |
+7.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.83 |
(+2.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Isla Kettula |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
1:17.85 |
+10.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.81 |
(-2.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Enna Alasuutari |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:18.09 |
+10.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.69 |
(+1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kirsti Ryynänen |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
1:19.16 |
+11.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.43 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sara Resta |
2010 |
AICS ITALY |
|
|
1:19.48 |
+11.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.82 |
(-19.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Saimi Siika-aho |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:20.25 |
+12.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.12 |
(+4.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aamu Litendahl |
2010 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:25.87 |
+18.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.86 |
(-2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Peppiina Myllykangas |
2009 |
Oulun Lohet |
|
|
1:26.08 |
+18.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.30 |
(-3.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Elli Takkinen |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
1:26.56 |
+18.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.06 |
(-2.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Hilla Vilppola |
2010 |
Oulun Lohet |
|
|
1:27.90 |
+20.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.39 |
(-3.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mimosa Ryhänen |
2009 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:28.30 |
+20.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.46 |
(+7.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aada Haapakoski |
2011 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:28.76 |
+21.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.38 |
(-8.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Peppi Räsänen |
2012 |
Oulun Lohet |
|
|
1:32.99 |
+25.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.00 |
(+0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Olga Mattila |
2011 |
Oulun Lohet |
|
|
1:35.05 |
+27.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.53 |
(+4.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Minttu Saukko |
2012 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:35.69 |
+28.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.33 |
(+5.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Fiona Kirveskoski |
2012 |
Oulun Lohet |
|
|
1:42.75 |
+35.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.93 |
(-1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Salla Pietilä |
2009 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:42.78 |
+35.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.90 |
(+3.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Anna Rautio |
2014 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:46.71 |
+39.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.85 |
(+7.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Hilla Saukko |
2009 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:48.62 |
+40.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.04 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 26.8.2022 11.36.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 100m Freestyle Women 14-15 years - Final |
|
|
Sponsor: |
Scandic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Theresa Maieritsch |
2008 |
ASKOE Austria |
|
|
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.50 |
(+2.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Caterina Sirri |
2007 |
AICS ITALY |
|
|
1:03.08 |
+0.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.00 |
(+2.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nomi Olivier |
2007 |
NCS Netherlands |
|
|
1:03.95 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.60 |
(+2.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Giusy Belperio |
2008 |
AICS ITALY |
|
|
1:04.60 |
+1.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.00 |
(+1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anne Georgescu |
2008 |
ASKOE Austria |
|
|
1:05.19 |
+2.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.78 |
(+3.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eline Dardenne |
2007 |
Fros Belgium |
|
|
1:05.82 |
+2.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.79 |
(-0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iina Pasuri |
2007 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:05.89 |
+2.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.93 |
(+3.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Auroora Kurttila |
2008 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:06.34 |
+3.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.98 |
(+3.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maud van Zwienen |
2007 |
NCS Netherlands |
|
|
1:06.49 |
+3.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.50 |
(+2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Silja Sipovaara |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:07.56 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.63 |
(+0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ofelia Schillewaert |
2008 |
Fros Belgium |
|
|
1:07.78 |
+4.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.83 |
(-2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Enni Alatalo |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:08.11 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.66 |
(+1.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nanou Van Alsenoy |
2008 |
Fros Belgium |
|
|
1:09.29 |
+6.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.83 |
(-1.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Evy Knops |
2007 |
NCS Netherlands |
|
|
1:09.38 |
+6.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.20 |
(+1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Camille Tommelein |
2007 |
Fros Belgium |
|
|
1:09.82 |
+6.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.37 |
(+0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emma D'Hoore |
2007 |
Fros Belgium |
|
|
1:10.47 |
+7.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.00 |
(+0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Nelli Vilppola |
2007 |
Oulun Lohet |
|
|
1:11.62 |
+8.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.75 |
(+4.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Marta Rausa |
2007 |
AICS ITALY |
|
|
1:11.95 |
+8.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.75 |
(+2.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Helmi Pekkala |
2008 |
Oulun Lohet |
|
|
1:12.10 |
+9.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.53 |
(+2.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Anna van Arkel |
2007 |
NCS Netherlands |
|
|
1:12.40 |
+9.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.70 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Noor Loncke |
2008 |
Fros Belgium |
|
|
1:12.59 |
+9.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.67 |
(-0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Kaat De Vos |
2008 |
Fros Belgium |
|
|
1:13.21 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.18 |
(+2.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Luna Sivonen |
2007 |
Haukiputaan Heitto uintijaosto |
|
|
1:15.24 |
+12.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.76 |
(+6.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Nette Claeys |
2008 |
Fros Belgium |
|
|
1:15.32 |
+12.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.46 |
(+4.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ashley Cocquyt |
2007 |
Fros Belgium |
|
|
1:15.56 |
+12.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.67 |
(-1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 26.8.2022 11.36.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 100m Freestyle Women 16-17 years - Final |
|
|
Sponsor: |
Scandic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anabel Ripfel |
2005 |
ASKOE Austria |
|
|
1:01.98 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.93 |
(+3.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Dawn Versluys |
2005 |
Fros Belgium |
|
|
1:04.41 |
+2.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.59 |
(+2.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pina Mayer |
2006 |
ASKOE Austria |
|
|
1:04.81 |
+2.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.86 |
(+1.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jennifer Veldhuisen |
2005 |
NCS Netherlands |
|
|
1:05.13 |
+3.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.10 |
(+2.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofia Ravaioli |
2006 |
AICS ITALY |
|
|
1:06.78 |
+4.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.00 |
(+2.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Manon Bouwer |
2006 |
NCS Netherlands |
|
|
1:07.95 |
+5.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.00 |
(+1.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Miruna Delfgou |
2005 |
NCS Netherlands |
|
|
1:09.29 |
+7.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.90 |
(+2.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 26.8.2022 11.36.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 100m Freestyle Women 18-24 years - Final |
|
|
Sponsor: |
Scandic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nanna Savolainen |
2004 |
Oulun Lohet |
|
|
1:04.52 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.51 |
(+1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erika Narcisi |
2003 |
ACSI ITALY |
|
|
1:04.81 |
+0.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.00 |
(+0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Loes Kolenberg |
2001 |
NCS Netherlands |
|
|
1:07.03 |
+2.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.60 |
(+3.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Naomi Veldhuisen |
2001 |
NCS Netherlands |
|
|
1:07.55 |
+3.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.40 |
(+3.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Denise Veldhuisen |
2000 |
NCS Netherlands |
|
|
1:07.82 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.60 |
(+2.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alexandra Hackl |
2004 |
ASKOE Austria |
|
|
1:08.87 |
+4.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.35 |
(+1.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maria Vasic |
2004 |
ASKOE Austria |
|
|
1:09.67 |
+5.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.14 |
(+4.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lara van Cuijk |
2002 |
NCS Netherlands |
|
|
1:10.46 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.50 |
(+4.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 26.8.2022 11.36.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 100m Freestyle Women 25 ja vanhemmat - Final |
|
|
Sponsor: |
Scandic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
GALIT ZIPORA GOLDZAK KUNI |
1975 |
HAPOEL - CLALIT ISRAEL |
|
|
1:16.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.00 |
(+0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mervi Hillukkala |
1978 |
Kempeleen Pyrintö |
|
|
1:18.63 |
+2.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.23 |
(+3.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
EFRAT PNINA ALONI |
1964 |
HAPOEL - CLALIT ISRAEL |
|
|
1:26.27 |
+9.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.00 |
(+3.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
INNA SHNMIDOV |
1966 |
HAPOEL - CLALIT ISRAEL |
|
|
1:47.06 |
+30.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.00 |
(+2.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
AVIVA KIS |
1968 |
HAPOEL - CLALIT ISRAEL |
|
|
1:47.48 |
+31.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.00 |
(+7.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 26.8.2022 11.36.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-08-26 11.36.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|
|
|