Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51. Lučkin memorial in 2. RP Slovenije 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Letno kopališče Trbovlje |
Organizator: |
PK Rudar Trbovlje |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 18, 2022 to jun. 18, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Disciplina, 50m Prsno Ženske – Final |
|
|
Deklice |
33.61 |
|
|
Tina Čelik |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
6/7/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
488 |
37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
476 |
37.50 |
+0.29 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
418 |
39.17 |
+1.96 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
378 |
40.49 |
+3.28 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
376 |
40.56 |
+3.35 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
366 |
40.96 |
+3.75 |
|
|
|
|
|
|
=7 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
363 |
41.07 |
+3.86 |
|
|
|
|
|
|
=7 |
|
Polona Tanko |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
363 |
41.07 |
+3.86 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
344 |
41.78 |
+4.57 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
339 |
42.01 |
+4.80 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
329 |
42.43 |
+5.22 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
302 |
43.63 |
+6.42 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
300 |
43.76 |
+6.55 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
296 |
43.95 |
+6.74 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
292 |
44.13 |
+6.92 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
290 |
44.24 |
+7.03 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Julija Puškarić |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
290 |
44.26 |
+7.05 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
287 |
44.41 |
+7.20 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
280 |
44.75 |
+7.54 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
278 |
44.88 |
+7.67 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
271 |
45.25 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
269 |
45.34 |
+8.13 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
263 |
45.70 |
+8.49 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
258 |
46.00 |
+8.79 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
246 |
46.72 |
+9.51 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Varvara Kets |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
242 |
46.98 |
+9.77 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Eva Šušteršič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
241 |
47.04 |
+9.83 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
239 |
47.18 |
+9.97 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
239 |
47.19 |
+9.98 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Maša Vocovnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
236 |
47.35 |
+10.14 |
|
|
|
|
|
|
=31 |
|
Alina Polona Hernandez |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
235 |
47.45 |
+10.24 |
|
|
|
|
|
|
=31 |
|
Marisa Nešković |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
235 |
47.45 |
+10.24 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Eva Juretič |
2010 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
232 |
47.63 |
+10.42 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Mia Milinković |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
219 |
48.54 |
+11.33 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
210 |
49.29 |
+12.08 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
208 |
49.43 |
+12.22 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
206 |
49.55 |
+12.34 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Rubi Štimec |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
202 |
49.88 |
+12.67 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Lana Žgalin |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
196 |
50.39 |
+13.18 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Lucija Jelušič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
196 |
50.42 |
+13.21 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
196 |
50.44 |
+13.23 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Justina Pika Lapuh |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
193 |
50.62 |
+13.41 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Ana Apat |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
191 |
50.84 |
+13.63 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Viva Žnidarič |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
177 |
52.10 |
+14.89 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Tara Sabljaković |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
175 |
52.30 |
+15.09 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
175 |
52.34 |
+15.13 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Tjaša Pogačnik |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
169 |
52.93 |
+15.72 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Špela Novak |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
137 |
56.73 |
+19.52 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Šeli Brešan Semič |
2009 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 |
|
|
|
|
- |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tijana Janković |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ula Mihelič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maja Poniž |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/18/2022 1:38:14 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-18 13:48:09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|