Results for 51. Luskin memorial in 2. RP Slovenije 2022
Below are all results from the competition shown by session.
1. del
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51. Lučkin memorial in 2. RP Slovenije 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Letno kopališče Trbovlje |
Organizator: |
PK Rudar Trbovlje |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 18, 2022 to jun. 18, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Disciplina, 200m Hrbtno Moški – Final |
|
|
Ml. dečki |
2:24.90 |
|
|
Primož Šenica Pavletič |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/22/2013 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
373 |
2:35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
324 |
2:42.92 |
+7.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
312 |
2:44.99 |
+9.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
301 |
2:46.82 |
+11.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
278 |
2:51.41 |
+16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
259 |
2:55.50 |
+20.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Oskar Melon |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
241 |
2:59.77 |
+24.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
239 |
3:00.29 |
+24.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ian Žnidaršič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
239 |
3:00.30 |
+24.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
238 |
3:00.55 |
+25.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
233 |
3:01.83 |
+26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tine Ošlaj |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
230 |
3:02.46 |
+27.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
227 |
3:03.34 |
+27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
226 |
3:03.50 |
+28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
224 |
3:04.08 |
+28.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
220 |
3:05.35 |
+29.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aleks Stevanić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
217 |
3:06.21 |
+30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
215 |
3:06.59 |
+31.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
215 |
3:06.79 |
+31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Martin Tomažič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
212 |
3:07.49 |
+32.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
203 |
3:10.40 |
+35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jaka Jerše |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
199 |
3:11.61 |
+36.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
198 |
3:11.98 |
+36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Rok Kodermac |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
189 |
3:14.90 |
+39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
183 |
3:17.03 |
+41.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Erik Memić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
181 |
3:17.70 |
+42.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Jaša Žagar |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
180 |
3:17.87 |
+42.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
175 |
3:20.03 |
+44.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
171 |
3:21.36 |
+45.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
146 |
3:32.13 |
+56.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Jan Bernat |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
146 |
3:32.33 |
+56.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Borna Levičnik |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
142 |
3:34.20 |
+58.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
140 |
3:35.35 |
+59.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
138 |
3:36.22 |
+1:00.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
137 |
3:37.00 |
+1:01.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Matej Snoj |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
135 |
3:37.69 |
+1:02.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
132 |
3:39.43 |
+1:04.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Črt Stražišar |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
132 |
3:39.47 |
+1:04.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Marko Trojik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
132 |
3:39.66 |
+1:04.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
126 |
3:43.10 |
+1:07.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
121 |
3:45.69 |
+1:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Nikolaj Batistič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
111 |
3:52.56 |
+1:17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
108 |
3:54.64 |
+1:19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Lev Gergeli |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
108 |
3:54.89 |
+1:19.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Luka Zupan |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
104 |
3:57.49 |
+1:22.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
104 |
3:57.84 |
+1:22.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
99 |
4:01.67 |
+1:26.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Tijan Debeljak |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
98 |
4:02.38 |
+1:26.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Lev Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
95 |
4:04.67 |
+1:29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
94 |
4:05.36 |
+1:29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Andraž Vamberger |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
93 |
4:06.70 |
+1:31.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
92 |
4:07.31 |
+1:31.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Nik Bračun |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
84 |
4:14.57 |
+1:39.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
81 |
4:18.45 |
+1:43.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Cory Butoln |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
73 |
4:27.01 |
+1:51.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Rok Kolenko |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
73 |
4:27.59 |
+1:52.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Luka Kolenko |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
65 |
4:38.20 |
+2:02.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sergei Bacić |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Gašper Bartol |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nejc Bartol |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Vid Debeljak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Črt Furlanič |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ožbej Juvan |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Jakob Kavčič |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ambrož Košir |
2013 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 |
|
|
|
|
- |
|
Filip Rink |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Denis Yuzhanin |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Val Aleksej Žnidaršič |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Filip Ilić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Dominik Pogačar |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/18/2022 12:52:49 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-18 12:56:29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|