Tulokset Sydbank Cup 2023
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Næstved Svømmehal |
Arrangør |
Næstved Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
7. jan 2023 to 8. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer 11 og yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mads Harpøth |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:18.17 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.96 |
(+0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mikkel Frimann |
2012 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:26.52 |
+8.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.91 |
(-5.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Malte Skab |
2012 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:29.59 |
+11.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.71 |
(-12.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Axel Lund Nielsen |
2013 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:31.14 |
+12.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.07 |
(-0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sejr Bjerregaard Abrahamsen |
2012 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
1:33.21 |
+15.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.95 |
(-5.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Milas Nielsen |
2012 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:34.36 |
+16.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.79 |
(-4.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
David Brandstrup |
2012 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:34.89 |
+16.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.43 |
(-5.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alexander Johansen |
2012 |
Dragsholm Svømmeklub |
|
|
1:37.02 |
+18.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.82 |
(-5.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Patrick Wobbes |
2012 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:38.35 |
+20.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Linus Hein |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:40.06 |
+21.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.86 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Savva Barsukov |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:40.40 |
+22.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.83 |
(-11.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Christopher Munkholt-Hansen |
2013 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:46.96 |
+28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Valdemar Peter Bryde |
2013 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:49.14 |
+30.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:49.88 |
(-0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sigurd Bønlykke Olsen |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:56.72 |
+38.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Loke Lindhardt Mir |
2014 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW12 |
|
|
|
|
- |
|
Vincent Thorndahl |
2014 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Opgav |
|
|
|
|
- |
|
Frej Kaiser |
2013 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 07-01-2023 14:39:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
|
|
1:05.83 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.87 |
(-2.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Silas Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
1:06.46 |
+0.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.55 |
(-2.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sixten Blicher Retpen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:07.62 |
+1.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.18 |
(-1.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gustav Poulsen |
2010 |
Dragsholm Svømmeklub |
|
|
1:08.84 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.47 |
(-3.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Villads Sigmann Dreyer |
2010 |
Kalundborg SK |
|
|
1:09.08 |
+3.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.31 |
(-2.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Kristoffer Slente |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
1:09.91 |
+4.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.21 |
(+1.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Carl Trier Ankjær Sørensen |
2010 |
Dragsholm Svømmeklub |
|
|
1:09.92 |
+4.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.15 |
(-3.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Villads Elias Friis |
2010 |
Roskilde Svømning |
|
|
1:10.89 |
+5.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.64 |
(+0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Gustav Caning Nørskov |
2010 |
Roskilde Svømning |
|
|
1:16.00 |
+10.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.51 |
(-0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mikkel Skytte Nielsen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
1:16.02 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.84 |
(+1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Asbjørn Kristiansen |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:17.94 |
+12.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.44 |
(+1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Buster Norup |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:17.99 |
+12.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.31 |
(-9.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
|
|
1:19.16 |
+13.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.26 |
(-3.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Malte Sylvest Andersen |
2011 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:21.09 |
+15.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.40 |
(-2.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Traian Zacharias Pedersen |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:22.68 |
+16.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.95 |
(+4.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=16 |
|
Hjalte Rasmussen |
2010 |
Roskilde Svømning |
|
|
1:23.20 |
+17.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.06 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=16 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
|
|
1:23.20 |
+17.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.09 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jonas Krak Hjorth |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:23.48 |
+17.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.33 |
(+3.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lauritz Jespersen |
2011 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:25.06 |
+19.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.02 |
(-2.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Emil Sejer |
2010 |
Roskilde Svømning |
|
|
1:25.65 |
+19.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.40 |
(+2.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
|
|
1:26.11 |
+20.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.99 |
(-2.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Mads Harholt |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:27.47 |
+21.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.99 |
(-0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Marcus Jørgensen |
2010 |
Kalundborg SK |
|
|
1:31.40 |
+25.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.00 |
(-3.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Thor Mir |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:32.23 |
+26.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Robert Thorndal |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:33.17 |
+27.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.47 |
(-1.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Benjamin Richelieu |
2010 |
Kalundborg SK |
|
|
1:33.71 |
+27.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.92 |
(-7.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Isak Rasmussen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:33.88 |
+28.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.00 |
(-6.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Viggo Mondrup Hagn-Meincke |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:34.57 |
+28.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.99 |
(-6.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Jeppe Borg Schmidt Jensen |
2011 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:36.05 |
+30.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.92 |
(-11.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Viktor Poulin Pedersen |
2011 |
Kalundborg SK |
|
|
1:36.70 |
+30.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.77 |
(-3.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Emias Haupt Poulsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:37.00 |
+31.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.44 |
(+0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Jeppe Mainz |
2011 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:38.83 |
+33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Malthe Dalsgaard Hemmingse |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
1:40.03 |
+34.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:52.59 |
(-12.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Andreas Timmerman |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:54.05 |
+48.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 07-01-2023 14:39:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikkel Stabell |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
57.83 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.02 |
(-0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oliver Ellegaard Petersen |
2008 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
58.46 |
+0.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.63 |
(-2.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
David Stoklund |
2008 |
Kalundborg SK |
|
|
59.43 |
+1.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.30 |
(-0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rasmus Alexander Nielsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:00.67 |
+2.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.37 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Asger Friis Justesen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
|
|
1:00.78 |
+2.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.87 |
(+1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jonatan Thrysøe |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:01.32 |
+3.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.71 |
(-2.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jarl Bjerregaard Abrahamsen |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
1:01.50 |
+3.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.51 |
(+1.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
1:01.53 |
+3.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.02 |
(-0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Linus Sylvest Andersen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:02.26 |
+4.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.71 |
(-1.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Sander Y Hansen |
2009 |
Kalundborg SK |
|
|
1:03.55 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.13 |
(-2.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kristian Fjordgaard Beuchert |
2009 |
Dragsholm Svømmeklub |
|
|
1:04.20 |
+6.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.44 |
(-2.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
|
|
1:04.72 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.93 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Noah Johansen |
2009 |
Dragsholm Svømmeklub |
|
|
1:09.12 |
+11.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.10 |
(-3.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Áron Barnabás Jurák |
2008 |
Kalundborg SK |
|
|
1:10.00 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.30 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Thorsten Hammerich |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:10.88 |
+13.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Johan Reimer Ørsberg |
2008 |
Kalundborg SK |
|
|
1:10.94 |
+13.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.22 |
(-3.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Casper Konge Neess |
2009 |
Dragsholm Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 07-01-2023 14:39:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer 16-18 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marcus Madsen |
2005 |
Dragsholm Svømmeklub |
|
|
56.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 56.20 |
(-0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Felix Amby Frederiksen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
58.06 |
+2.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.15 |
(+0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jonas Rask |
2006 |
Kalundborg SK |
|
|
58.39 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.52 |
(-1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
August Larsen |
2005 |
Nakskov Svømme Klub |
|
|
58.79 |
+2.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.84 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mads Borch |
2006 |
Roskilde Svømning |
|
|
1:03.12 |
+7.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.83 |
(+0.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Marcus Skov Hansen |
2007 |
Dragsholm Svømmeklub |
|
|
1:05.27 |
+9.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.66 |
(-0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Karl Rosenkilde Ebbe |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
1:11.33 |
+15.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.46 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 07-01-2023 14:39:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer 19-33 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Ingvordsen |
1996 |
Dragsholm Svømmeklub |
|
|
56.84 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 56.38 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Frederik Schmidt Johansen |
2002 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:06.36 |
+9.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.06 |
(+0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 07-01-2023 14:39:17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
07-01-2023 15:00.16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Næstved Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|