Tulokset Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2022
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
3. dan final
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati skupine |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije in PK Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
avg. 4, 2022 to avg. 7, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29. Disciplina, 200m Prosto Ženske – A Final |
|
|
Abs žensk |
1:54.97 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/13/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:58.38 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/9/2016 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:58.38 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/9/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tia Primc |
2004 |
Plavalni klub Ilirija |
|
736 |
2:05.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Marta Arko |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
729 |
2:05.53 |
+0.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Daša Tušek |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
721 |
2:05.94 |
+0.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Olja Radivojević |
2007 |
Plavalni klub Ribnica |
|
702 |
2:07.07 |
+1.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Hana Sekuti |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
687 |
2:08.04 |
+2.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mija Rihter Medoš |
2005 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
684 |
2:08.18 |
+3.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nika Rotar |
2006 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
671 |
2:09.01 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lana Kokot |
2007 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
642 |
2:10.92 |
+5.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 8/6/2022 5:25:41 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29. Disciplina, 200m Prosto Ženske – B Final |
|
|
Abs žensk |
1:54.97 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/13/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:58.38 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/9/2016 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:58.38 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/9/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Moeti Korenjak Gobbo |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
640 |
2:11.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Manca Petrič |
2005 |
Plavalni klub Olimpija |
|
636 |
2:11.33 |
+0.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Taja Vejnovič |
2006 |
Plavalni klub Kamnik |
|
619 |
2:12.53 |
+1.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Laura Angleitner Sagadin |
2005 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
584 |
2:15.15 |
+4.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Laura Knez |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
577 |
2:15.66 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Petra Frelih |
2006 |
Plavalni klub Radovljica |
|
563 |
2:16.79 |
+5.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zala Mojsilovič Meznarič |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
546 |
2:18.15 |
+7.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nika Mihelčič |
2007 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
541 |
2:18.64 |
+7.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 8/6/2022 5:25:41 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29. Disciplina, 200m Prosto Ženske – C Final |
|
|
Abs žensk |
1:54.97 |
|
|
|
Sara Isaković |
1988 |
(SLO) |
Peking/Beijing (CHN) |
8/13/2008 |
|
|
|
|
Mladinke |
1:58.38 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/9/2016 |
|
|
|
|
Kadetinje |
1:58.38 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Hódmezővásárhely (HUN) |
7/9/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maša Vasiljević |
2007 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
566 |
2:16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eva Urbančič |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
547 |
2:18.13 |
+1.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pia Krajinović |
2007 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
544 |
2:18.33 |
+1.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lina Primc |
2007 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
540 |
2:18.67 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lana Poje Mihelič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
531 |
2:19.51 |
+3.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ivana Lukan |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
523 |
2:20.21 |
+3.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hana Bele |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
519 |
2:20.51 |
+4.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ula Košeljnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
512 |
2:21.17 |
+4.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 8/6/2022 5:25:41 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-08-06 17:25:43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|