2022-08-18   22:20:11
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Letno odprto zdruzeno prvenstvo Slovenije 2022

Below are all results from the competition shown by session.

1. dan predtekmovanja

Document
Rezultati
Letno odprto združeno prvenstvo Slovenije 2022
Kraj: POB Kranj Organizator: Plavalna zveza Slovenije in PK Triglav Kranj
Bazen: 50m Datum tekmovanja avg. 4, 2022 to avg. 7, 2022
9. Disciplina, 4x100m Prosto Moški – Final
Sponzor: Kadeti
Abs mošk 3:20.98 Slovenija Slovenija (SLO) Montreal (CAN) 7/24/2005
Mladinci 3:28.41 Slovenija Slovenija (SLO) Antwerpen (BEL) 7/4/2012
Kadeti 3:34.12 PK Ljubljana PK Ljubljana (SLO) Beograd (SRB) 10/15/2021
Kadeti
Mes Ime Staro Klub FINA Čas Razlika
1 LL I. (KADETI) 16 Plavalni klub Ljubljana 616 3:41.15
Maks Kastigar 2006 SLO.10167 27.06 55.88 55.88
Krištof Ajdan Razpotnik
Vrtačnik
2006 SLO.10093 -.-- 26.38 55.33 1:51.21
Sven Štembal 2007 SLO.12889 -.-- 26.81 55.42 2:46.63
Leonardo Korent 2006 SLO.10720 -.-- 25.37 54.52 3:41.15
2 RL I. (KADETI) 16 Športno društvo Riba 591 3:44.21 +3.06
Enej Šerjak 2007 SLO.12580 26.37 54.47 54.47
Simon Mamlić 2006 SLO.10099 -.-- 27.28 57.57 1:52.04
Gaber Luka Grenc 2006 SLO.10428 -.-- 26.98 59.00 2:51.04
Svit Popović 2007 SLO.11491 -.-- 25.48 53.17 3:44.21
3 VV I. (KADETI) 16 Plavalni klub Velenje 564 3:47.74 +6.59
Matic Bizjak Jambrović 2006 SLO.12598 26.07 54.08 54.08
Dane Šibanc 2006 SLO.11424 -.-- 25.78 56.58 1:50.66
Anže Guštin 2006 SLO.10780 -.-- 27.24 58.66 2:49.32
Val Goličnik 2006 SLO.11517 -.-- 26.81 58.42 3:47.74
4 OL I. (KADETI) 16 Plavalni klub Olimpija 527 3:52.93 +11.78
Bor Mikuž 2006 SLO.10470 26.99 56.92 56.92
Maj Pavešič 2006 SLO.11987 -.-- 28.25 58.95 1:55.87
Martin Mustar 2006 SLO.12349 -.-- 27.47 56.85 2:52.72
Svit Pavešič 2006 SLO.11988 -.-- 28.66 1:00.21 3:52.93
5 NC I. (KADETI) 16 Plavalni klub Neptun Celje 505 3:56.31 +15.16
Jakob Lesjak 2006 SLO.11762 27.84 56.78 56.78
Domen Vihernik 2006 SLO.11145 -.-- 27.02 57.55 1:54.33
Tian Zupanič 2007 SLO.11152 -.-- 28.71 1:00.40 2:54.73
Filip Bratina 2007 SLO.9691 -.-- 29.58 1:01.58 3:56.31
6 LL II. (KADETI) 16 Plavalni klub Ljubljana 480 4:00.29 +19.14
Lun Ilar 2007 SLO.10717 28.37 59.05 59.05
Nej Pšeničnik 2006 SLO.9577 -.-- 28.09 58.66 1:57.71
Uroš Bursać 2007 SLO.10712 -.-- 28.79 1:01.76 2:59.47
Jure Jurkovič 2007 SLO.10719 -.-- 29.55 1:00.82 4:00.29
7 IL I. (KADETI) 16 Plavalni klub Ilirija 445 4:06.42 +25.27
Odon Kerec 2006 SLO.10932 29.06 1:00.35 1:00.35
Ismar Ćatić 2006 SLO.10931 -.-- 29.91 1:01.07 2:01.42
Jakob Gregorič 2006 SLO.11700 -.-- 29.89 1:02.76 3:04.18
Erik Hudovornik 2007 SLO.11215 -.-- 29.23 1:02.24 4:06.42
8 KA I. (KADETI) 15 Plavalni klub Kamnik 349 4:27.35 +46.20
Mark Anej Lapuh 2007 SLO.9952 29.80 1:01.88 1:01.88
Matevž Vrhovnik 2007 SLO.12999 -.-- 30.77 1:04.90 2:06.78
Andraž Cencelj 2007 SLO.12992 -.-- 31.63 1:09.68 3:16.46
Miha Justin 2007 SLO.11976 -.-- 34.14 1:10.89 4:27.35
- BM I. (KADETI) 0 Plavalni klub Branik Maribor DNS
Uradni čas: 8/4/2022 11:08:12 AM
2022-08-04 11:17:29 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner