Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Lyngby Open 2023 Trongården
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Trongårdsskolens svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
20. jan 2023 to 22. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 114, 100m Rygsvømning Herrer 13 og yngre - Indledende heat |
|
|
Sponsor |
Focus Lighting |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linus Reimer |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:05.38 |
|
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:08.52 |
(-3.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
William To Frederiksen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:09.77 |
+4.39 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:10.47 |
(-0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
1:12.10 |
+6.72 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:15.30 |
(-3.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
1:15.29 |
+9.91 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:14.40 |
(+0.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
William Henry Hartvigsen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:17.75 |
+12.37 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:16.49 |
(+1.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
1:18.71 |
+13.33 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:23.93 |
(-5.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sixten Blicher Retpen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:19.05 |
+13.67 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.33 |
(-3.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Marcus Franks Hansen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:19.54 |
+14.16 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.04 |
(+0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nor Englund |
2012 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:21.16 |
+15.78 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.98 |
(-1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
1:25.79 |
+20.41 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.05 |
(+1.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Storm Raagefelt |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
1:27.28 |
+21.90 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.67 |
(-1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Buster Norup |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:28.43 |
+23.05 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.23 |
(-16.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Enoch Frederik Homoki |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:29.25 |
+23.87 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.30 |
(-4.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Axel Krogsæter |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:32.82 |
+27.44 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.75 |
(-8.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Wilfred Enggaard |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
|
|
1:37.10 |
+31.72 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.46 |
(-11.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Elias Tribini |
2012 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:37.53 |
+32.15 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.00 |
(-7.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Filip Skov Zacho |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:37.73 |
+32.35 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.52 |
(-4.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Xander Flygenring |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:38.22 |
+32.84 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:46.47 |
(-8.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Victor Søegaard |
2011 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:38.95 |
+33.57 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.44 |
(+0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Linus Paustian |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
|
|
1:40.31 |
+34.93 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.86 |
(-1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Mads Harholt |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:44.13 |
+38.75 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.24 |
(+1.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Emil Contreras Kristensen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:44.32 |
+38.94 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.26 |
(+3.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Aske Kannegaard |
2012 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:49.23 |
+43.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:58.24 |
(-9.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Linus Hein |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:54.66 |
+49.28 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:58.71 |
(-4.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Viggo Mondrup Hagn-Meincke |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:59.68 |
+54.30 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:02.18 |
(-2.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Emil Husebø |
2012 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
2:00.64 |
+55.26 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:09.64 |
(-9.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isak Rasmussen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Ej fortsat bevægelse |
|
|
|
|
- |
|
Nikolas Valdemar Rasmussen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Ej fortsat bevægelse |
|
|
|
|
- |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Ej fortsat bevægelse |
|
|
|
|
- |
|
Bastian Sørensen |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Ej fortsat bevægelse |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 21-01-2023 10:31:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 114, 100m Rygsvømning Herrer 14-15 år - Indledende heat |
|
|
Sponsor |
Focus Lighting |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vitus Ketscher |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
1:03.92 |
|
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:05.25 |
(-1.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Daði Rafn Falsson |
2008 |
Íþróttabandalag Reykjanesbæjar |
|
|
1:05.49 |
+1.57 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:06.77 |
(-1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Marcus Bilberg Lund |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:06.20 |
+2.28 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:06.20 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sebastian K Olesen |
2008 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
1:06.30 |
+2.38 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:06.45 |
(-0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Frederik Salling |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:06.32 |
+2.40 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:07.47 |
(-1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nikolai Leo Jónsson |
2008 |
Íþróttabandalag Reykjanesbæjar |
|
|
1:07.10 |
+3.18 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:06.57 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
|
|
1:07.85 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.77 |
(-0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emil Harpøth |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:08.69 |
+4.77 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.90 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Thor Rosselló-Tang |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:09.85 |
+5.93 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.43 |
(-2.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Holger Larsen |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:09.96 |
+6.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.35 |
(-1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Daniel Sabic |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
1:11.07 |
+7.15 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.52 |
(-0.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Eran Akar |
2008 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:12.25 |
+8.33 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.77 |
(-4.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
William R. Blaasvær |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:12.47 |
+8.55 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.24 |
(-12.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
1:13.15 |
+9.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.68 |
(-5.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Malte Bøgelund Høpfner |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:13.29 |
+9.37 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.45 |
(+1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Kasper Egerod |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:13.75 |
+9.83 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.02 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
|
|
1:14.74 |
+10.82 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.84 |
(-0.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Sophus Fosbøl |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:16.67 |
+12.75 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.22 |
(-0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Thias Roland Zimling |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:18.84 |
+14.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.58 |
(-5.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
David Pereira |
2008 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:19.91 |
+15.99 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.49 |
(+1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Hector Juul Steenbuch |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:20.39 |
+16.47 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.96 |
(+2.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sigurd Haakansson |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
1:21.37 |
+17.45 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.81 |
(-5.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Micas Victor Løth Brandt |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:22.95 |
+19.03 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.55 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Daniel Wetendorff Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:23.58 |
+19.66 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.67 |
(-8.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Mads Skriver |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:23.66 |
+19.74 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.44 |
(-2.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Oskar Julius Krogh Bill |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:24.30 |
+20.38 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.40 |
(-2.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Theo Heinrichsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Ej fortsat bevægelse |
|
|
|
|
- |
|
William Moe Sørensen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 Ej fortsat bevægelse |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 21-01-2023 10:31:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21-01-2023 10:32.35 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|