Results for Hillerød Cup 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Hillerød Svømmehal |
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
24. sep 2022 to 25. sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 100m Frisvømning Herrer 16-33 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frederik Junker Neldeberg |
2000 |
Helsinge Svømmeklub |
|
554 |
54.71 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 53.89 |
(+0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Louie Uldall |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
|
540 |
55.18 |
+0.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.98 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Asger Bols Jeppesen |
2005 |
Helsinge Svømmeklub |
|
523 |
55.76 |
+1.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.89 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Thorbjørn Jari Ikkala |
2002 |
Frederiksværk Svømmeklub |
|
515 |
56.04 |
+1.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.20 |
(+0.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nicklas Kolt Købsted |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
|
508 |
56.31 |
+1.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 55.61 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sebastian Roesen Larsen |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
|
500 |
56.60 |
+1.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.10 |
(-0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tobias Frederiksen |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
|
495 |
56.80 |
+2.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.01 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elias Jensen |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
|
491 |
56.95 |
+2.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.17 |
(+0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Rasmus Nyland |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
|
453 |
58.49 |
+3.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.25 |
(-0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lasse S. Frederiksen |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
|
423 |
59.84 |
+5.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.11 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jonas Rask |
2006 |
Kalundborg SK |
|
379 |
1:02.07 |
+7.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.52 |
(+2.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lauritz Viborg Husum |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
|
348 |
1:03.89 |
+9.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.39 |
(-0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Mikkel Rasmussen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
|
336 |
1:04.64 |
+9.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.52 |
(-3.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nicolai Preben-Andersen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
|
335 |
1:04.70 |
+9.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.77 |
(-2.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Johan Lykkebo Larsen |
2007 |
Kalundborg SK |
|
331 |
1:04.95 |
+10.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.69 |
(-0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
|
326 |
1:05.28 |
+10.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.57 |
(-5.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Julius Holst Krabbe |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
|
313 |
1:06.13 |
+11.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.19 |
(-3.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Malik Hessellund |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
|
297 |
1:07.29 |
+12.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.54 |
(-1.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Christopher Perplies Nielsen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
|
279 |
1:08.72 |
+14.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.76 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Otto Holbøll Danquart |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
|
247 |
1:11.53 |
+16.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.08 |
(-6.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-09-2022 11:11:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 100m Frisvømning Herrer 14-15 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
|
421 |
59.96 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 59.77 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
William Foged |
2008 |
Helsinge Svømmeklub |
|
410 |
1:00.48 |
+0.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.88 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alexander Groth |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
|
368 |
1:02.67 |
+2.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.96 |
(-2.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Malte Scott Jensen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
|
332 |
1:04.85 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.19 |
(-0.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sander Y Hansen |
2009 |
Kalundborg SK |
|
306 |
1:06.64 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.38 |
(-0.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sebastian S. Sørensen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
|
259 |
1:10.50 |
+10.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.70 |
(-5.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Christian Nyborg Nielsen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
|
257 |
1:10.63 |
+10.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.26 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sigurd Poulin Pedersen |
2009 |
Kalundborg SK |
|
243 |
1:11.92 |
+11.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.06 |
(-1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Niels Andreasen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
|
237 |
1:12.55 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.49 |
(-0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kasper Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
|
224 |
1:13.96 |
+14.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.69 |
(-0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-09-2022 11:11:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 100m Frisvømning Herrer 12-13 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Platon Svietlikov |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
|
320 |
1:05.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.99 |
(+0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Loui Arnholtz |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
|
265 |
1:09.89 |
+4.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.79 |
(+2.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tobias Kristensen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
|
237 |
1:12.52 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.63 |
(-1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Scott Halfdan Hausne Stevens |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
|
223 |
1:14.08 |
+8.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.02 |
(-0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Malthe Enemark Cruse |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
|
188 |
1:18.43 |
+12.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.67 |
(-5.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Theodor Ortmann |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
|
177 |
1:20.02 |
+14.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.05 |
(-2.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Micas Andersen |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
|
155 |
1:23.63 |
+17.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.83 |
(-8.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Gustav Skov |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
|
150 |
1:24.54 |
+18.86 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.93 |
(-8.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alfred Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
|
142 |
1:25.99 |
+20.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.95 |
(-0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Victor Liberkind Christensen |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
|
135 |
1:27.42 |
+21.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.48 |
(-0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Julius Kijne |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
|
134 |
1:27.74 |
+22.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.37 |
(+1.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Willum Bech |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
|
131 |
1:28.30 |
+22.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.06 |
(-1.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Lucas Johannesen |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
|
111 |
1:33.41 |
+27.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.00 |
(-56.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Christoffer Nygaard Utiger |
2010 |
Helsinge Svømmeklub |
|
104 |
1:35.29 |
+29.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:52.72 |
(-17.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Carl Emil Jantzen |
2010 |
Frederiksværk Svømmeklub |
|
103 |
1:35.76 |
+30.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:50.34 |
(-14.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emil Asmussen |
2011 |
Frederiksværk Svømmeklub |
|
101 |
1:36.25 |
+30.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:46.18 |
(-9.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Eric Frommhold |
2011 |
Helsinge Svømmeklub |
|
76 |
1:45.94 |
+40.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.77 |
(-2.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Marcus Jørgensen |
2010 |
Kalundborg SK |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-09-2022 11:11:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 6, 100m Frisvømning Herrer 1-11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elias Hansen |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
|
195 |
1:17.38 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.88 |
(+1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tjalfe Claridge |
2012 |
Helsinge Svømmeklub |
|
129 |
1:28.83 |
+11.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.96 |
(-7.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Constantin Ortmann |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
|
111 |
1:33.51 |
+16.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.08 |
(+3.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Thure Linde Petersen |
2012 |
Kalundborg SK |
|
94 |
1:38.68 |
+21.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.16 |
(-2.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Noa Deren |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
|
83 |
1:42.97 |
+25.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.49 |
(+4.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sander Kijne |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
|
73 |
1:47.09 |
+29.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.41 |
(+4.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-09-2022 11:11:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24-09-2022 11:12.23 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|