Results for Aldursbólkameistarastevnan 2022
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Sunnudag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úrslit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aldursbólkameistarastevna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stað: |
Klaksvíkar Svimjihøll |
Fyrireikari |
Svimjisamband Føroya |
|
|
|
|
|
|
Hylur: |
25m |
Stevnudagur: |
mai 14, 2022 til mai 15, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 33, 4x50m Blandað Kvinnur Bólkur 3 - Final |
|
FAR |
1:59.00 |
|
|
Havnar Svimjifelag |
|
Havnar Svimjifelag (FAR) |
Klaksvik (FAR) |
01.11.2020 |
|
|
|
|
FAR.JR |
2:01.00 |
|
|
Ægir Klaksvik |
|
Ægir Klaksvik (FAR) |
Klaksvik (FAR) |
13.02.2016 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Aldur |
Felag |
|
|
|
FINA |
|
|
Tíð |
Munur |
|
|
1 |
|
SuSvim 3 |
11 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
111 |
|
|
3:32.85 |
|
|
|
|
|
Lea Í Trøðini |
2011 |
AE211 |
+0.81 |
57.17 |
|
|
|
|
57.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Margret Í Trøðini |
2011 |
AE411 |
+0.77 |
1:05.03 |
|
|
|
|
2:02.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jórun Winther |
2011 |
AA411 |
+0.94 |
44.85 |
|
|
|
|
2:47.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amalia Elita Bech Hjelm |
2012 |
AA812 |
-.-- |
45.80 |
|
|
|
|
3:32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
HS Brugdur |
11 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
85 |
|
|
3:52.09 |
|
|
|
|
|
Tóra Elisdóttir Thorkildshøj |
2013 |
AA213 |
+0.78 |
57.27 |
|
|
|
|
57.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Leah Biskopstø Nielsen |
2012 |
AA612 |
+0.61 |
1:10.46 |
|
|
|
|
2:07.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Jacobsen |
2012 |
AA412 |
+0.83 |
55.07 |
|
|
|
|
3:02.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lilja Sørensen |
2011 |
AC411 |
+0.74 |
49.29 |
|
|
|
|
3:52.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 15.05.2022 17:19:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping 33, 4x50m Blandað Kvinnur Bólkur 4 - Final |
|
FAR |
1:59.00 |
|
|
Havnar Svimjifelag |
|
Havnar Svimjifelag (FAR) |
Klaksvik (FAR) |
01.11.2020 |
|
|
|
|
FAR.JR |
2:01.00 |
|
|
Ægir Klaksvik |
|
Ægir Klaksvik (FAR) |
Klaksvik (FAR) |
13.02.2016 |
|
|
|
|
Raðf |
|
Navn |
Aldur |
Felag |
|
|
|
FINA |
|
|
Tíð |
Munur |
|
|
1 |
|
SuSvim 1 |
13 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
211 |
|
|
2:51.84 |
108,36 |
|
|
|
|
Emma Debes |
2010 |
AB210 |
+0.74 |
41.85 |
|
|
|
|
41.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bára Hansen |
2009 |
AB409 |
+0.63 |
49.44 |
|
|
|
|
1:31.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sissal Rógvadóttir |
2010 |
AB610 |
+0.61 |
38.93 |
|
|
|
|
2:10.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lilja Strøm Winther |
2009 |
AB609 |
+1.06 |
41.62 |
|
|
|
|
2:51.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
HS Wahoos |
13 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
142 |
|
|
3:15.89 |
|
|
|
|
|
Diana av Reyni |
2009 |
AD609 |
+0.81 |
47.97 |
|
|
|
|
47.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Natasja Finsdóttir Ellingsgaard |
2011 |
AA211 |
+0.64 |
59.19 |
|
|
|
|
1:47.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halla Háfoss |
2009 |
AA209 |
+0.93 |
41.88 |
|
|
|
|
2:29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kira Fernandez |
2010 |
AE810 |
+1.22 |
46.85 |
|
|
|
|
3:15.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
HS Brugdur |
11 |
Havnar Svimjifelag |
|
|
|
85 |
|
|
3:52.09 |
|
|
|
|
|
Tóra Elisdóttir Thorkildshøj |
2013 |
AA213 |
+0.78 |
57.27 |
|
|
|
|
57.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leah Biskopstø Nielsen |
2012 |
AA612 |
+0.61 |
1:10.46 |
|
|
|
|
2:07.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Jacobsen |
2012 |
AA412 |
+0.83 |
55.07 |
|
|
|
|
3:02.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lilja Sørensen |
2011 |
AC411 |
+0.74 |
49.29 |
|
|
|
|
3:52.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
SuSvim 2 |
13 |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Eva Debess |
2010 |
AA410 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Talita Johannesen |
2010 |
AB410 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bjarta í Lágabø |
2009 |
AA609 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Diana Bech |
2010 |
AA210 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kapping almenn: 15.05.2022 17:19:59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-05-2022 23:59.44 |
Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 |
Loyvt: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|