Results for Mostveno in posamicno DP Slovenije za decke in deklice 2022
Below are all results from the competition shown by session.
1. dan
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke in deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Bazen Pristan |
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Disciplina, 4x200m Freestyle Women – Final |
|
Sponzor: |
Deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rek. dekli |
9:01.66 |
|
|
PK Fužinar Ravne |
|
PK Fužinar Ravne (SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2006 |
|
|
|
|
|
Deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
|
1 |
|
LL I. |
13 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
469 |
|
|
9:42.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Abutović |
2009 |
SLO.10728 |
|
31.74 |
1:07.10 |
1:44.00 |
2:19.07 |
2:19.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
SLO.12644 |
-.-- |
35.38 |
1:14.41 |
1:54.20 |
2:31.04 |
4:50.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoja Mele |
2009 |
SLO.10734 |
-.-- |
32.30 |
1:08.99 |
1:45.95 |
2:21.85 |
7:11.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marija Grm |
2009 |
SLO.12508 |
-.-- |
34.83 |
1:12.91 |
1:52.50 |
2:30.80 |
9:42.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
TK I. |
13 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
466 |
|
|
9:43.89 |
+1.13 |
|
|
|
|
Lara Naglič |
2009 |
SLO.10998 |
|
32.76 |
1:09.20 |
1:46.41 |
2:21.09 |
2:21.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veronika Savernik |
2009 |
SLO.12877 |
-.-- |
33.31 |
1:10.09 |
1:48.43 |
2:24.90 |
4:45.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
SLO.11952 |
-.-- |
32.35 |
1:09.96 |
1:48.88 |
2:27.37 |
7:13.36 |
|
|
|
|
Ana Margeta |
2010 |
SLO.11683 |
-.-- |
33.70 |
1:11.55 |
1:51.46 |
2:30.53 |
9:43.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
RL I. |
13 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
464 |
|
|
9:44.73 |
+1.97 |
|
|
|
|
Siena Lehmann |
2009 |
SLO.12390 |
|
32.32 |
1:08.70 |
1:46.98 |
2:23.54 |
2:23.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Metka Seifert |
2009 |
SLO.13058 |
-.-- |
33.71 |
1:12.41 |
1:52.80 |
2:30.96 |
4:54.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Sever |
2009 |
SLO.12382 |
-.-- |
32.80 |
1:10.02 |
1:49.74 |
2:26.35 |
7:20.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tara Gončin |
2009 |
SLO.13985 |
-.-- |
32.71 |
1:09.36 |
1:47.05 |
2:23.88 |
9:44.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
IL I. |
13 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
429 |
|
|
10:00.40 |
+17.64 |
|
|
|
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
SLO.11982 |
|
31.13 |
1:06.29 |
1:43.79 |
2:18.87 |
2:18.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tanja Čusak |
2009 |
SLO.12403 |
-.-- |
35.94 |
1:16.74 |
1:59.03 |
2:39.12 |
4:57.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Minea Ðešević |
2010 |
SLO.12118 |
-.-- |
32.95 |
1:12.23 |
1:51.80 |
2:28.74 |
7:26.73 |
|
|
|
|
Manca Dolenc |
2009 |
SLO.12120 |
-.-- |
34.42 |
1:13.89 |
1:54.27 |
2:33.67 |
10:00.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
FR I. |
13 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
388 |
|
|
10:20.40 |
+37.64 |
|
|
|
|
Klara Petrič |
2009 |
SLO.11178 |
|
35.28 |
1:14.87 |
1:54.71 |
2:33.49 |
2:33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eliana Hlastan |
2009 |
SLO.11892 |
-.-- |
35.24 |
1:14.37 |
1:54.22 |
2:32.86 |
5:06.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pia Božič |
2010 |
SLO.12705 |
-.-- |
36.13 |
1:15.12 |
1:55.33 |
2:34.36 |
7:40.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zara Knez |
2010 |
SLO.13471 |
-.-- |
36.18 |
1:16.63 |
1:58.21 |
2:39.69 |
10:20.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
BM I. |
13 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
368 |
|
|
10:31.87 |
+49.11 |
|
|
|
|
Naja Zorec |
2009 |
SLO.12654 |
|
35.35 |
1:14.57 |
1:55.75 |
2:34.57 |
2:34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tjaša Horvat |
2010 |
SLO.13419 |
-.-- |
37.32 |
1:18.82 |
2:02.84 |
2:45.14 |
5:19.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lina Vidovič |
2010 |
SLO.12838 |
-.-- |
37.21 |
1:20.60 |
2:04.98 |
2:47.89 |
8:07.60 |
|
|
|
|
Anina Kirbiš |
2009 |
SLO.12354 |
-.-- |
33.09 |
1:10.18 |
1:48.34 |
2:24.27 |
10:31.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
RR I. |
13 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
363 |
|
|
10:34.81 |
+52.05 |
|
|
|
|
Ajda Škaper |
2010 |
SLO.13044 |
|
34.71 |
1:15.75 |
1:58.54 |
2:39.55 |
2:39.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iza Erjavec |
2009 |
SLO.13495 |
-.-- |
35.95 |
1:14.83 |
1:55.57 |
2:34.12 |
5:13.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manja Ilc |
2009 |
SLO.11882 |
-.-- |
35.57 |
1:16.83 |
2:00.38 |
2:43.02 |
7:56.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Polona Tanko |
2010 |
SLO.13045 |
-.-- |
35.99 |
1:16.61 |
1:58.33 |
2:38.12 |
10:34.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
NC I. |
13 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
340 |
|
|
10:48.28 |
+1:05.5 |
|
|
|
|
Zala Valek |
2009 |
SLO.11173 |
|
34.90 |
1:16.31 |
1:59.12 |
2:40.42 |
2:40.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taya Čanžek |
2009 |
SLO.12516 |
-.-- |
35.30 |
1:15.86 |
1:57.71 |
2:37.76 |
5:18.18 |
|
|
|
|
Elina Bratina |
2009 |
SLO.11781 |
-.-- |
35.16 |
1:14.77 |
1:55.63 |
2:35.60 |
7:53.78 |
|
|
|
|
Taja Pecelj |
2009 |
SLO.11158 |
-.-- |
38.14 |
1:22.90 |
2:09.16 |
2:54.50 |
10:48.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
LL II. |
13 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
323 |
|
|
10:59.75 |
+1:16.9 |
|
|
|
|
Neja Breznik |
2009 |
SLO.11938 |
|
34.68 |
1:13.67 |
1:54.02 |
2:31.19 |
2:31.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julija Puškarič |
2009 |
SLO.11322 |
-.-- |
36.86 |
1:18.53 |
2:03.00 |
2:46.63 |
5:17.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
SLO.11942 |
-.-- |
36.54 |
1:17.41 |
2:00.49 |
2:41.69 |
7:59.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lana Čepon |
2010 |
SLO.13513 |
-.-- |
41.65 |
1:28.07 |
2:16.12 |
3:00.24 |
10:59.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
OL I. |
13 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
316 |
|
|
11:04.36 |
+1:21.6 |
|
|
|
|
Pika Babič |
2009 |
SLO.11704 |
|
36.58 |
1:16.28 |
1:57.59 |
2:37.66 |
2:37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tia Sedej |
2009 |
SLO.12363 |
-.-- |
34.91 |
1:15.02 |
1:57.26 |
2:39.19 |
5:16.85 |
|
|
|
|
Lara Pavlič |
2009 |
SLO.13150 |
-.-- |
36.52 |
1:17.73 |
2:00.51 |
2:41.89 |
7:58.74 |
|
|
|
|
Varvara Kets |
2010 |
SLO.14527 |
-.-- |
41.70 |
1:29.99 |
2:19.22 |
3:05.62 |
11:04.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
PAK I. |
13 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
293 |
|
|
11:21.37 |
+1:38.6 |
|
|
|
|
Eva Hvalec |
2009 |
SLO.13104 |
|
38.70 |
1:23.00 |
2:07.57 |
2:48.52 |
2:48.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofija Peteršič |
2009 |
SLO.12576 |
-.-- |
38.37 |
1:20.93 |
2:04.99 |
2:47.02 |
5:35.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nuša Planinšec |
2010 |
SLO.13655 |
-.-- |
39.55 |
1:25.62 |
2:12.67 |
2:58.28 |
8:33.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Jovanović |
2009 |
SLO.12577 |
-.-- |
37.32 |
1:20.23 |
2:05.30 |
2:47.55 |
11:21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
TK II. |
13 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
283 |
|
|
11:29.00 |
+1:46.2 |
|
|
|
|
Meta Komelj |
2010 |
SLO.13226 |
|
39.68 |
1:23.57 |
2:07.34 |
2:48.76 |
2:48.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajša Mlakar |
2009 |
SLO.13217 |
-.-- |
37.88 |
1:21.29 |
2:06.47 |
2:47.66 |
5:36.42 |
|
|
|
|
Tijana Šutić |
2009 |
SLO.12315 |
-.-- |
36.42 |
1:18.63 |
2:03.65 |
2:46.73 |
8:23.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Kos |
2009 |
SLO.14107 |
-.-- |
40.92 |
1:29.24 |
2:18.50 |
3:05.85 |
11:29.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
LL III. |
12 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
230 |
|
|
12:18.16 |
+2:35.4 |
|
|
|
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
SLO.12419 |
|
40.52 |
1:26.43 |
2:13.51 |
2:57.72 |
2:57.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Augustina Selan |
2010 |
SLO.13540 |
-.-- |
42.36 |
1:28.29 |
2:17.41 |
3:03.39 |
6:01.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Živa Ambrož |
2010 |
SLO.13538 |
-.-- |
42.03 |
1:28.94 |
2:16.89 |
3:01.62 |
9:02.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ana Berčan |
2010 |
SLO.12413 |
-.-- |
45.77 |
1:36.50 |
2:24.74 |
3:15.43 |
12:18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/1/2022 8:48:35 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-01 20:49:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|